×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polsko - amerykański bohater


Dla ponad 300 pasażerów, lecących samolotem z Chicago do Japonii to mógł być ostatni lot w życiu. Gdyby nie refleks jednego z pasażerów, Bartka Bachledy, maszyna rozbiłaby się z powodu wycieku paliwa. Samolot leciał z Chicago do Japonii. Kiedy jeden z pasażerów Bartek Bachleda spojrzał na skrzydło samolotu, zamarł z przerażenia. Ze skrzydła maszyny sączyła się biała smuga. Bachleda jest sierżantem amerykańskiego lotnictwa. Wiedział, że biała smuga oznacza wyciek paliwa. Natychmiast zgłosił sprawę stewardesie, jednak ta nie chciała mu uwierzyć. Dopiero, gdy zrobił zdjęcie wycieku, kobieta zaalarmowała kapitana. Pilot, który zauważył znaczną utratę paliwa, gdy dostał zdjęcie z białą smugą ciągnącą się za skrzydłem samolotu, od razu zorientował się, że sytuacja jest poważna i skierował maszynę na lotnisko w San Francisco. Po wylądowaniu powiedział, że samolot z taką utratą paliwa nie miał szans dolecieć do Japonii. źródło:New York Post

22/05/2009 00:49,  
<>

gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

  
za radiem zet:nasza-klasa,bartek bachleda .tam możecie mu gratulować i zadać więcej pytań... :x
22/05/2009 17:12  

disorder - Profil
disorder
  
Taki z niego Amerykanin jak Polak John Smith.
22/05/2009 16:39  

  
disordku: Ale on ma chyba obywatelstwo amerykańskie...
22/05/2009 16:03  

disorder - Profil
disorder
  
Żądam zmiany tytułu postu! Nie będziemy się dzielić sukcesem z Amerykanami! Polski bohater! Nie oddajemy połowy Amerykanom!
22/05/2009 15:39  

  
Gratulacje dla Bartka !!
22/05/2009 01:20  

  
Dla ponad 300 pasażerów, lecących samolotem z Chicago do Japonii to mógł być ostatni lot w życiu. Gdyby nie refleks jednego z pasażerów, Bartka Bachledy, maszyna rozbiłaby się z powodu wycieku paliwa.
Samolot leciał z Chicago do Japonii. Kiedy jeden z pasażerów Bartek Bachleda spojrzał na skrzydło samolotu, zamarł z przerażenia. Ze skrzydła maszyny sączyła się biała smuga.
Bachleda jest sierżantem amerykańskiego lotnictwa. Wiedział, że biała smuga oznacza wyciek paliwa. Natychmiast zgłosił sprawę stewardesie, jednak ta nie chciała mu uwierzyć. Dopiero, gdy zrobił zdjęcie wycieku, kobieta zaalarmowała kapitana.
Pilot, który zauważył znaczną utratę paliwa, gdy dostał zdjęcie z białą smugą ciągnącą się za skrzydłem samolotu, od razu zorientował się, że sytuacja jest poważna i skierował maszynę na lotnisko w San Francisco. Po wylądowaniu powiedział, że samolot z taką utratą paliwa nie miał szans dolecieć do Japonii. źródło:New York Post
22/05/2009 00:51  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie