Polsko - amerykański bohater

Dla ponad 300 pasażerów, lecących samolotem z Chicago do Japonii to mógł być ostatni lot w życiu. Gdyby nie refleks jednego z pasażerów, Bartka Bachledy, maszyna rozbiłaby się z powodu wycieku paliwa. Samolot leciał z Chicago do Japonii. Kiedy jeden z pasażerów Bartek Bachleda spojrzał na skrzydło samolotu, zamarł z przerażenia. Ze skrzydła maszyny sączyła się biała smuga. Bachleda jest sierżantem amerykańskiego lotnictwa. Wiedział, że biała smuga oznacza wyciek paliwa. Natychmiast zgłosił sprawę stewardesie, jednak ta nie chciała mu uwierzyć. Dopiero, gdy zrobił zdjęcie wycieku, kobieta zaalarmowała kapitana. Pilot, który zauważył znaczną utratę paliwa, gdy dostał zdjęcie z białą smugą ciągnącą się za skrzydłem samolotu, od razu zorientował się, że sytuacja jest poważna i skierował maszynę na lotnisko w San Francisco. Po wylądowaniu powiedział, że samolot z taką utratą paliwa nie miał szans dolecieć do Japonii. źródło:New York Post
22/05/2009 00:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2009-05-22 17:12   
mrader - Profil mrader
za radiem zet:nasza-klasa,bartek bachleda .tam możecie mu gratulować i zadać więcej pytań... :x
disorder 2009-05-22 16:39   
disorder - Profil disorder
Taki z niego Amerykanin jak Polak John Smith.
humbak 2009-05-22 16:03   
humbak - Profil humbak
disordku: Ale on ma chyba obywatelstwo amerykańskie...
disorder 2009-05-22 15:39   
disorder - Profil disorder
Żądam zmiany tytułu postu! Nie będziemy się dzielić sukcesem z Amerykanami! Polski bohater! Nie oddajemy połowy Amerykanom!
that 2009-05-22 01:20   
that - Profil that
Gratulacje dla Bartka !!
4tech 2009-05-22 00:51   
4tech - Profil 4tech
Dla ponad 300 pasażerów, lecących samolotem z Chicago do Japonii to mógł być ostatni lot w życiu. Gdyby nie refleks jednego z pasażerów, Bartka Bachledy, maszyna rozbiłaby się z powodu wycieku paliwa.
Samolot leciał z Chicago do Japonii. Kiedy jeden z pasażerów Bartek Bachleda spojrzał na skrzydło samolotu, zamarł z przerażenia. Ze skrzydła maszyny sączyła się biała smuga.
Bachleda jest sierżantem amerykańskiego lotnictwa. Wiedział, że biała smuga oznacza wyciek paliwa. Natychmiast zgłosił sprawę stewardesie, jednak ta nie chciała mu uwierzyć. Dopiero, gdy zrobił zdjęcie wycieku, kobieta zaalarmowała kapitana.
Pilot, który zauważył znaczną utratę paliwa, gdy dostał zdjęcie z białą smugą ciągnącą się za skrzydłem samolotu, od razu zorientował się, że sytuacja jest poważna i skierował maszynę na lotnisko w San Francisco. Po wylądowaniu powiedział, że samolot z taką utratą paliwa nie miał szans dolecieć do Japonii. źródło:New York Post
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama