Pijany pilot American Airlines Heathrow

Pilot linii American Airlines został zatrzymany na lotnisku Heathrow w Londynie, ponieważ badanie alkomatem wykonane przed wejściem na pokład samolotu wykazało u niego obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany 57-latek miał pilotować samolot lecący do Chicago z 204 pasażerami na pokładzie. Rzecznik American Airlines oświadczył, że pilota zatrzymano w środę rano. Policja została zawiadomiona przez zaniepokojoną ochronę lotniska. "Największą troską American Airlines jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu swoim pasażerom i załodze - informują linie w oświadczeniu. - Firma ma restrykcyjną politykę wobec alkoholu i innych substancji i zobowiązuje swoich pracowników do przestrzegania najwyższych standardów". Pilot został zobowiązany do pojawienia się na posterunku brytyjskiej policji w lipcu. źródłó: BBC One,4Channel,ITV
21/05/2009 21:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gufi_gda 2009-05-22 09:21   
gufi_gda - Profil gufi_gda
No proszę amerykanin też nie wielbłąd i musi się czasem napić, zwłaszcza przed lotem....:)
that 2009-05-22 01:28   
that - Profil that
Lepsza zaloga South African w LHR przemycajaca narkotyki, niz pijamy pilot AA... Swoja droga, to przykro faceta- 57 lat, do emerytury niewiele a za to jeszcze pewnie dostanie zwolnienie dyscyplinarne i nawet odprawy nie dostanie :/
disorder 2009-05-21 21:37   
disorder - Profil disorder
Wielkie halo. Pewnie na trzeźwo mu ręce drżą! Wszystko dla bezpieczeństwa pasażerów.
4tech 2009-05-21 21:30   
4tech - Profil 4tech
Pilot linii American Airlines został zatrzymany na lotnisku Heathrow w Londynie, ponieważ badanie alkomatem wykonane przed wejściem na pokład samolotu wykazało u niego obecność alkoholu w wydychanym powietrzu.
Zatrzymany 57-latek miał pilotować samolot lecący do Chicago z 204 pasażerami na pokładzie.
Rzecznik American Airlines oświadczył, że pilota zatrzymano w środę rano. Policja została zawiadomiona przez zaniepokojoną ochronę lotniska.
"Największą troską American Airlines jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu swoim pasażerom i załodze - informują linie w oświadczeniu. - Firma ma restrykcyjną politykę wobec alkoholu i innych substancji i zobowiązuje swoich pracowników do przestrzegania najwyższych standardów".
Pilot został zobowiązany do pojawienia się na posterunku brytyjskiej policji w lipcu.
źródłó: BBC One,4Channel,ITV
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama