×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair przewiózł więcej osób niż Lufthansa


Tanie irlandzkie linie lotnicze Ryanair poinformowały w środę, że w marcu i kwietniu br. przetransportowały więcej pasażerów niż niemiecka Lufthansa. W przypadku Ryanair było to 10 milionów pasażerów, a w przypadku Lufthansy 9,2 miliona. - Po raz pierwszy Irlandczycy pokonali Niemców - powiedział szef Ryanair Michael O'Leary. Agencja dpa zwraca jednak uwagę, że Ryanair wziął pod uwagę tylko firmę Lufthansa AG i jej regionalnych partnerów, natomiast nie uwzględnił linii Swiss, które są filią Lufthansy oraz należących do niej tanich linii German Wings. W sumie "koncern Lufthansy" przetransportował więc w tym okresie ok. 12,6 miliona pasażerów, czyli więcej niż Ryanair - wskazuje agencja dpa. Zrodlo- onet.eu

21/05/2009 11:59,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

  
Tanie irlandzkie linie lotnicze Ryanair poinformowały w środę, że w marcu i kwietniu br. przetransportowały więcej pasażerów niż niemiecka Lufthansa.
W przypadku Ryanair było to 10 milionów pasażerów, a w przypadku Lufthansy 9,2 miliona. - Po raz pierwszy Irlandczycy pokonali Niemców - powiedział szef Ryanair Michael O'Leary.

Agencja dpa zwraca jednak uwagę, że Ryanair wziął pod uwagę tylko firmę Lufthansa AG i jej regionalnych partnerów, natomiast nie uwzględnił linii Swiss, które są filią Lufthansy oraz należących do niej tanich linii German Wings. W sumie "koncern Lufthansy" przetransportował więc w tym okresie ok. 12,6 miliona pasażerów, czyli więcej niż Ryanair - wskazuje agencja dpa.

Zrodlo- onet.eu
21/05/2009 12:00  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie