Ryanair przewiózł więcej osób niż Lufthansa

Tanie irlandzkie linie lotnicze Ryanair poinformowały w środę, że w marcu i kwietniu br. przetransportowały więcej pasażerów niż niemiecka Lufthansa. W przypadku Ryanair było to 10 milionów pasażerów, a w przypadku Lufthansy 9,2 miliona. - Po raz pierwszy Irlandczycy pokonali Niemców - powiedział szef Ryanair Michael O'Leary. Agencja dpa zwraca jednak uwagę, że Ryanair wziął pod uwagę tylko firmę Lufthansa AG i jej regionalnych partnerów, natomiast nie uwzględnił linii Swiss, które są filią Lufthansy oraz należących do niej tanich linii German Wings. W sumie "koncern Lufthansy" przetransportował więc w tym okresie ok. 12,6 miliona pasażerów, czyli więcej niż Ryanair - wskazuje agencja dpa. Zrodlo- onet.eu
21/05/2009 11:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
that 2009-05-21 12:00   
that - Profil that
Tanie irlandzkie linie lotnicze Ryanair poinformowały w środę, że w marcu i kwietniu br. przetransportowały więcej pasażerów niż niemiecka Lufthansa.
W przypadku Ryanair było to 10 milionów pasażerów, a w przypadku Lufthansy 9,2 miliona. - Po raz pierwszy Irlandczycy pokonali Niemców - powiedział szef Ryanair Michael O'Leary.

Agencja dpa zwraca jednak uwagę, że Ryanair wziął pod uwagę tylko firmę Lufthansa AG i jej regionalnych partnerów, natomiast nie uwzględnił linii Swiss, które są filią Lufthansy oraz należących do niej tanich linii German Wings. W sumie "koncern Lufthansy" przetransportował więc w tym okresie ok. 12,6 miliona pasażerów, czyli więcej niż Ryanair - wskazuje agencja dpa.

Zrodlo- onet.eu
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama