Poszukuje osoby w trakcie podróży w Ryanair

Poszukuje osoby ktora odbyla juz lot poczatkowy a jest jeszcze przed lotem powrotnym;-) Mam prozbe aby sprawdzila status swojej rezerwacji (czy jest powierzdzona czy nie?) na stronie ryanair i go podala.Mam lot powrotny i mam nie potwierdzona rez. i nie wiem czy to jest normalne. Z gory dziekuje
09/05/2009 23:44  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-05-10 10:53   
humbak - Profil humbak
leopolandzie: Myślę, że będzie dobrze. Jak zaprezentujesz Twoją kartę pokładową owym "im", to wsiądziesz do samolotu. :o)
leopoland 2009-05-10 10:23   
leopoland - Profil leopoland
stenus; Wiem ze podobne jest pytanie jakie zadalem ale doszedlem do tego jak sprawdzilem poprzednie loty juz odbyte i dobrze to ujales ze maja blad w systemie bo niby dlaczego jak odbedziesz lot zaczynajacy to juz wskakuje niepotwierdzenie rezerwacji- to moze wprowadzic w blad pasazera no ale takie jest zycie z Ryanairem i wolalem dmuchac na zimne niz zrobic troche km. na STN i dowiedziec sie ze moja karta pokladowa nic dla nich nie znaczy;-) Dzieki za info
humbak 2009-05-10 03:25   
humbak - Profil humbak
leopolandzie: Już raz o to tu pytałeś i Ci odpowiedziałem, że możesz spokojnie lecieć drugim rejsem, nie wykorzystawszy pierwszego. Podobnie masz w każdej linii stosującej opcje p2p, czyli w większości LCC. thacie: We FRancy wystarczy raz wpisać dane i już one tam są w systemie, nawet jak się później odprawiasz na rejs powrotny.
humbak 2009-05-10 03:21   
humbak - Profil humbak
leopolandzie: Jestem osobą, którą szukasz. Jestem właśnie "w trakcie podróży w Ryanair", jak to uroczo ująłeś. :o) Ale ja już na wszystkie kolejne odcinki jestem poodprawiany, więc co z tego, że może coś być niepotwierdzone. Błąd w systemie mają i tyle...
that 2009-05-10 01:21   
that - Profil that
leopoland: Do tej pory nie spotkalem sie w Europie z zadna linia p2p gdzie mogli by usuwac powrotny... To tak jak oplata w Wizzair pt "Opłata za anulowanie-za lot za pasażera 270 PLN" lub tez "opłaty za ochronę miejsca -za lot za pasażera 360 PLN" zrodlo: oficjalna strona wizzair. Cos takiego jest wyszczegolnione w cenniku, choc tak naprawde nikt nic z tego nie rozumie... wiec wracajac do tematu.... nigdy nie wiadomo
leopoland 2009-05-10 00:47   
leopoland - Profil leopoland
that; A ciekawe czy w kazdej lini w systemie p2p jest mozliwe wykorzystanie tylko lotu powrotnego czy moga np. w regulaminie moga wykluczyc taka mozliwosc?
that 2009-05-10 00:32   
that - Profil that
leopoland: Odprawilem sie na dwa loty jednoczenie bo akutat moj powrotny miescil sie w okresie 15 dni od chwili checkinu. Jesli jest pozniej, musisz robic ponownie i wpisywac dane raz jeszcze. Pozatym, pamietaj ze Ryanair jest linia p2p, wiec jesli nie wykorzystasz wylotu, ciagle mozesz wykorzystac powrot.
leopoland 2009-05-10 00:11   
leopoland - Profil leopoland
that; Dzieki woielkie za potwierdzenie, takze sprawdzalem wczesniejsze juz odbyte loty i byly niepotwierdzone. A mam jeszcze pytanko- Czy robiles odprawe juz po odbyciu pierwszego lotu? i czy znow trzebabylo wpisywac dane z paszportu? Ja dlatego o to wszystko pytam bo nie wykorzystalem pierwszego lotu i sie na niego nie odprawialem. Dzieki jeszcze raz
that 2009-05-09 23:57   
that - Profil that
leopoland: Zgadza sie, mi zostal powrotny segment do DUB, kiedy zaznaczylem opcje- pokaz rezerwacje, wyswietlilo, ze jest niepotwierdzona. A online checkin na ten powrotny zrobilem juz tydzien temu... wiec musi byc ok jedynym slowem. To samo jest, kiedy otwierasz rezerwacje, ktora jest na date w przeszlosci- rowniez nie potwierdzona
leopoland 2009-05-09 23:49   
leopoland - Profil leopoland
Poszukuje osoby ktora odbyla juz lot poczatkowy a jest jeszcze przed lotem powrotnym;-) Mam prozbe aby sprawdzila status swojej rezerwacji (czy jest powierzdzona czy nie?) na stronie ryanair i go podala.Mam lot powrotny i mam nie potwierdzona rez. i nie wiem czy to jest normalne. Z gory dziekuje
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy