Ryanair - pomocy

08/05/2009 04:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gregory 2009-05-08 12:05   
gregory - Profil gregory
Jak masz kartę pokładową to twój bilet jest na pewno potwierdzony. No chyba że odwołali lot i masz taką informację jak się zalogujesz. Najlepiej sprawdź czy da się na ten lot jeszcze kupić bilety, jeśli tak to powinien się odbyć.
gosc_leopo 2009-05-08 11:30   
gosc_leopo - Profil gosc_leopo
Mam pytanko jak kupujecie return to jak chceie wykorzystac tylko powrotny to odprawiacie sie na oba loty? Czy ktos kiedys mial niepotwierdzona rezerwacje a mial karte pokladowa i przeszedl przez bramki bez problemu? Z tego co pamietam to na STN bilet skanuja tylko na wejsciu na bramki a przy wejsciu do samolotu juz nie. Z gory dzieki za odpowiedz;-)
gosc_leopo 2009-05-08 11:26   
gosc_leopo - Profil gosc_leopo
Dzieki wielkie za odpowiedz, jak bede po 11 to napisze jaki rezultat. Martwi minie tylko ten status niepotwierdzonej rezerwacji- Czy ktos z tamin statusem moze przejsc przez odprawe? Czy moze gosc na bramkach gdzie sprawdzaja bagaze jak zeskanuje moja karte pokladowa to powie zebym sobie to wyjasnil w punkcie ryanair.
humbak 2009-05-08 08:30   
humbak - Profil humbak
gosciu_leopolandzie: Można, można. Ryanair jest linią p2p, więc można nie wykorzystać wcześniejszego rejsu z rezerwacji.
gosc_leopo 2009-05-08 04:15   
gosc_leopo - Profil gosc_leopo
Mam pytanko; zakupilem w ryanair return KRK-STN-KRK pierwszy lot odbyl sie 7 maja a powrotny mam na 11 maja. Nie odbylem lotu KRK-STN co za tym idzie nie dokonywalem odprawy a na lot STN-KRK na 11 zrobilem odprawe online i wydrukowalem karte pokladowa. Niby wszystko w porzadku ale teraz jak wchodze na stan rezerwacji to mi wyskakuje ze nie jest potwierdzona a wczesniej byla pot. i oto moje pytanie; Czy mam sie czegos obawiac- czy moj lot STN-KRK jest akualny i czy beda jakies problemy jak nie odbylem pierwszego lotu? Czy w ryanair nie mozna odbyc tylko powrotnego lotu bez odprawy na lot poczakowy?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy