Awaryjne lądowanie nagrane z kabiny pilota

Instruktor latania zdał egzamin z praktycznych umiejętności. Awaria silnika zmusiła go do lądowania na trójpasmowej drodze na Florydzie. Cała sytuacja została zarejestrowana kamerą umieszczoną w kabinie pilota. Pilot Kyle Davis i jego pasażer, doświadczony wideografik, byli w drodze na coroczny zlot miłośników latania własnoręcznie skonstruowanymi obiektami. Punkt krytyczny i trafna decyzja Kilka minut po starcie silnik przestał pracować. Davis zdołał uruchomić go ponownie, ale sytuacja się powtórzyła po raz drugi i trzeci. Jak samolot zbliżał się do ziemi, pilot musiał podjąć szybką i trafną decyzję. Wylądować w pobliskim jeziorze czy na Havendale Boulevard, jednej z najbardziej ruchliwych ulic miejscowości Winter Haven. Szczęśliwie,w tym czasie nie było żadnego ruchu na drodze, dlatego Davis bezpiecznie sprowadził maszynę na ziemie. Szczęście i profesjonalizm sprowadziły go na ziemię - Był niesamowity - stwierdził były instruktor latania Davisa, John Amundsen. - Mam tylko nadzieję, że jeśli kiedykolwiek przytrafi mi się taka sytuacja, poradzę sobie tak świetnie jak Kyle - dodaje. - Miałem mnóstwo szczęścia - komentuje Kyle Davis. - Kupa szczęścia i troszkę doświadczenia - wyjaśnia. Nagranie ze spektakularnego awaryjnego lądowania pilota Kyle Davisa bije rekordy popularności na You Tube pod nazwa Emergency Landing 421
23/04/2009 15:58  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
that 2009-04-27 05:25   
that - Profil that
Mieli wielkie szczescie, ze pod nimi nie znalazl sie zaden samochod osobowy, w ktory w latwy sposob zmiazdzyli by przednim kolem... A druga sprawa, to ze szczesliwie znalezli trzypasmowa twarda droge ;) to sie nazywa szczesciem.
irton 2009-04-23 16:01   
irton - Profil irton
Instruktor latania zdał egzamin z praktycznych umiejętności. Awaria silnika zmusiła go do lądowania na trójpasmowej drodze na Florydzie. Cała sytuacja została zarejestrowana kamerą umieszczoną w kabinie pilota.

Pilot Kyle Davis i jego pasażer, doświadczony wideografik, byli w drodze na coroczny zlot miłośników latania własnoręcznie skonstruowanymi obiektami.

Punkt krytyczny i trafna decyzja

Kilka minut po starcie silnik przestał pracować. Davis zdołał uruchomić go ponownie, ale sytuacja się powtórzyła po raz drugi i trzeci.

Jak samolot zbliżał się do ziemi, pilot musiał podjąć szybką i trafną decyzję. Wylądować w pobliskim jeziorze czy na Havendale Boulevard, jednej z najbardziej ruchliwych ulic miejscowości Winter Haven.

Szczęśliwie,w tym czasie nie było żadnego ruchu na drodze, dlatego Davis bezpiecznie sprowadził maszynę na ziemie.

Szczęście i profesjonalizm sprowadziły go na ziemię

- Był niesamowity - stwierdził były instruktor latania Davisa, John Amundsen. - Mam tylko nadzieję, że jeśli kiedykolwiek przytrafi mi się taka sytuacja, poradzę sobie tak świetnie jak Kyle - dodaje.

- Miałem mnóstwo szczęścia - komentuje Kyle Davis. - Kupa szczęścia i troszkę doświadczenia - wyjaśnia.

Nagranie ze spektakularnego awaryjnego lądowania pilota Kyle Davisa bije rekordy popularności na You Tube pod nazwa Emergency Landing 421
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy