×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Katastrofa lotnicza w Indonezji


z tvn24.pl Jedenastu pasażerów i członków załogi zginęło w katastrofie samolotu w Indonezji, który rozbił się w górzystym regionie Papui. Na razie nie podano przyczyn wypadku. Do wypadku doszło w piątek. - Potwierdzamy śmierć wszystkich pasażerów i członków załogi - oświadczył jedynie dowódca bazy lotniczej w mieście Timika w prowincji Papua Easter Haryanto. Na pokładzie samolotu znajdował się sekretarz prowincjonalnej komisji wyborczej oraz urny z kartami do głosowania z wyborów powszechnych, które odbyły się 9 kwietnia. Maszyna należąca do lokalnej kompanii Mimika Air odbywała rejs między Ilagą i Mulią - dwoma miastami leżącymi w górzystym regionie Papui. Indonezja na czarnej liście UE Indonezja jest w wyjątkowym stopniu uzależniona od połączeń lotniczych, zapewniających komunikację między zamieszkanymi wyspami, których jest około 6 tysięcy. Liczba wypadków lotniczych w tym kraju wzrosła do tego stopnia, że w 2007 roku Unia Europejska umieściła 51 indonezyjskich firm lotniczych na swojej "czarnej liście" niebezpiecznych przewoźników. Unia zamknęła także swoją przestrzeń powietrzną dla wszystkich indonezyjskich towarzystw lotniczych Pilatus PC-6

19/04/2009 07:55,  
<>

gość_63396 - Profil
gość_63396
  

  
z tvn24.pl Jedenastu pasażerów i członków załogi zginęło w katastrofie samolotu w Indonezji, który rozbił się w górzystym regionie Papui. Na razie nie podano przyczyn wypadku.
Do wypadku doszło w piątek. - Potwierdzamy śmierć wszystkich pasażerów i członków załogi - oświadczył jedynie dowódca bazy lotniczej w mieście Timika w prowincji Papua Easter Haryanto.

Na pokładzie samolotu znajdował się sekretarz prowincjonalnej komisji wyborczej oraz urny z kartami do głosowania z wyborów powszechnych, które odbyły się 9 kwietnia. Maszyna należąca do lokalnej kompanii Mimika Air odbywała rejs między Ilagą i Mulią - dwoma miastami leżącymi w górzystym regionie Papui.

Indonezja na czarnej liście UE

Indonezja jest w wyjątkowym stopniu uzależniona od połączeń lotniczych, zapewniających komunikację między zamieszkanymi wyspami, których jest około 6 tysięcy.

Liczba wypadków lotniczych w tym kraju wzrosła do tego stopnia, że w 2007 roku Unia Europejska umieściła 51 indonezyjskich firm lotniczych na swojej "czarnej liście" niebezpiecznych przewoźników. Unia zamknęła także swoją przestrzeń powietrzną dla wszystkich indonezyjskich towarzystw lotniczych Pilatus PC-6
19/04/2009 07:56  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie