×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wyskoczył z samolotu...


gral
gral
hmmm to jak to w końcu jest z tymi drzwiami??? da się otworzyć czy nie??? Z samolotu lecącego na wysokości siedmiu tysięcy metrów nad kanadyjską Arktyką wyskoczył jeden z pasażerów. Nie wiadomo dlaczego młody mężczyzna posunął się do tego desperackiego kroku - informuje agencja Reuters. Na pokładzie samolotu King Air 200 w czasie lotu znajdowało się czterech pasażerów. Odbywał on lot czarterowy z kanadyjskiego Yellowknife (Terytoria Północno-Zachodnie) do miejscowości Cambridge Bay (Nunavut). Według kanadyjskiej policji, podczas lotu 20-letni pasażer wpadł w szał i pomimo wysiłków załogi udało mu się otworzyć drzwi kabiny i wyskoczyć z samolotu. Podczas incydentu samolot był w odległości 180 km od Cambridge Bay, gdzie mieszkał samobójca. Według informacjami kierownika linii lotniczych Adlair mimo wyłamanych drzwi i gwałtownego spadku temperatury pilotowi udało się wylądować w Cambridge Bay. Nikt z pozostałych pasażerów nie został ranny. Jak poinformowano specjalne brygady ratownicze szukają pozostałości młodego człowieka.

17/04/2009 12:29,  
<>

gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

  
no cóż tacy idioci co otwierają w powietrzu drzwi albo się awanturują zdarzają się,jednak że większość pasażerskich samolotów ma dobre zabezpieczenia przed takimi wariatami to zazwyczaj kończy się tylko na próbie otwarcia...
17/04/2009 19:44  

gral - Profil
gral
  
samolot latający na 7000 m, nawet jeśli jest nienormalny, również musi być hermetyzowany...
17/04/2009 12:33  

miras - Profil
miras
  
W normalnych pasażerskich samolotach typu boeing, airbus nie ma takiej możliwości aby otworzyć drzwi w czasie lotu.
17/04/2009 12:32  

gral - Profil
gral
  
hmmm to jak to w końcu jest z tymi drzwiami??? da się otworzyć czy nie??? Z samolotu lecącego na wysokości siedmiu tysięcy metrów nad kanadyjską Arktyką wyskoczył jeden z pasażerów. Nie wiadomo dlaczego młody mężczyzna posunął się do tego desperackiego kroku - informuje agencja Reuters.
Na pokładzie samolotu King Air 200 w czasie lotu znajdowało się czterech pasażerów. Odbywał on lot czarterowy z kanadyjskiego Yellowknife (Terytoria Północno-Zachodnie) do miejscowości Cambridge Bay (Nunavut). Według kanadyjskiej policji, podczas lotu 20-letni pasażer wpadł w szał i pomimo wysiłków załogi udało mu się otworzyć drzwi kabiny i wyskoczyć z samolotu.

Podczas incydentu samolot był w odległości 180 km od Cambridge Bay, gdzie mieszkał samobójca.

Według informacjami kierownika linii lotniczych Adlair mimo wyłamanych drzwi i gwałtownego spadku temperatury pilotowi udało się wylądować w Cambridge Bay. Nikt z pozostałych pasażerów nie został ranny. Jak poinformowano specjalne brygady ratownicze szukają pozostałości młodego człowieka.
17/04/2009 12:30  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie