V Zlot: Sycylia/Malta, 14-20 września, cz.2

13/04/2009 13:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2009-04-15 12:16   
gral - Profil gral
driver: zrugasz nas w Palermo :P
cezary 2009-04-15 01:08   
cezary - Profil cezary
Pisz na priv do stenusa. Zmykam, dobranoc.
2009-04-15 01:00   
 - Profil
a ja mam...takie nieśmiale pytanie: gdzie to się potwierdza ten udział? tutaj? ;P

Za nabijanie się z Piły muszę Was zrugać! :d
cezary 2009-04-15 00:11   
cezary - Profil cezary
Wyobraziłem sobie stenusa w roli mamma siciliana jak nam serwuje makaron carbonara a tercet egzotyczny sycylijsko-folklorystyczny nam przygrywa i już mi wesoło (bo jakoś tak smętnie dziś na forum). // miras: wyrazy współczucia za statystyki. "Moje" lotnisko już się nie chwali danymi bo nie ma czym ;P
hamburg 2009-04-15 00:04   
hamburg - Profil hamburg
cezary: Te pytanie bylo takie retoryczne....nie tyczylo sie ciebie ;-)
cezary 2009-04-15 00:03   
cezary - Profil cezary
hamurg: a mnie skąd wiedzieć czemu w Polsce mówi się kebab ? Tak czy siak chodziło mi o turecki kebap :)
hamburg 2009-04-14 23:53   
hamburg - Profil hamburg
Cezary: Jezeli chodzi o ,,Döner´´ (nie wiem czemu w PL sie to nazywa Kebab gdyz to nie jest Kebab. Kebab to troche jest inaczej przyzadzany w Turcji) to trzeba zrobic zlot w Berlinie, gdyz tam zostal ,,stworzony´´ ;-)))) /// starosta: No to dobrze ze nie przyjezdzasz :-P *hihi*/ A tak Cluj Napoca. Pamietam....dla jaj kupilem sobie czosnek aby odgonic wampiry *hihihi* Mialem wtedy ubaw z mojimi gospodarzami ;-)))
starosta 2009-04-14 22:43   
starosta - Profil starosta
Otóż zmienili mi lotnisko przylotu i wylotu: z Timiszoary na Arad; przy czym o przylocie wiedziałem, a przy wylocie dowiedzieliśmy się o tym na lotnisku w Tmiszoarze o 5.20 (lot miał być o 6.40) - linia przysłała info na maila, ale go w Rumunii nie sprawdzałem :] Bardzo miły Timiszoareńczyk ;) zawiózł nas swoją 30-letnią Dacią do oddalonego 59 km Aradu. Facet był niesamowity, jego bryka choć się trzęsła nieco (albo i nieco sporo), osiągała kosmiczną prędkość 140 km/h (!!!) ale koniec końców udało się. :) W Aradzie przebyliśmy ekspresową odprawę i w 12 minut od przybycia na lotnisko znaleźliśmy się na pokładzie "landryny". :) ///
A Rumunia bardzo ciekawa. :) Może kolejny zlot właśnie tam??? ;) Np. do hrabiego Drakuli w Transylwanii? Lotnisko w Cluż Napoka?
4tech 2009-04-14 22:08   
4tech - Profil 4tech
pittereku: piszesz o lotnisku w Pile?:))///starosto: czekamy na relację;p
starosta 2009-04-14 21:43   
starosta - Profil starosta
hehe ;) to może już nie będę mówić co mi się zdarzyło ostatnio :D
humbak 2009-04-14 21:39   
humbak - Profil humbak
starosto: Postaramy się nie kupować biletów na te same dni i rejsy, na które będziesz leciał... :o)
pitterek 2009-04-14 21:38   
pitterek - Profil pitterek
gryl w BRS - przeliczyłem się troszkę z ubraniem :-) za parę lat jak będę synowi opowiadał to nie uwierzy :P albo może lepiej nie opowiadać ??? hihihihih 4tech, Gral: co to za wyśmiewanie najpiękniejszego lotniska w Polsze ;-)
starosta 2009-04-14 21:22   
starosta - Profil starosta
PKS grill, ekstra! hehe; Ale do pogody to mam szczęście - na innej wyprawie przyciągnąłem ;) śnieżycę :D - powrót z Grenady do STN - i jeden z niewielu samolotów, które tego dnia (2 luty br.) w Londynie wylądowały :D Moi znajomi mają z tych sytuacji niezły polew i zakładają się co będzie na następnych wyprawach ;) Trzeba przyznać, że te dodatkowe nieprzewidziane atrakcje, dodające niekiedy sporo adrenaliny, stanowią o pięknie tego rodzaju podróżowania. :D
cezary 2009-04-14 21:19   
cezary - Profil cezary
To se ne vrati Pane 4tech. Poza tym lepiej poznawać nowe miejsca.
4tech 2009-04-14 21:18   
4tech - Profil 4tech
cezary:bo to był zajefajny grill w BRS takiego już nie będzie no chyba ze zrobimy powtórkę w BRS w listopadzie?.
cezary 2009-04-14 21:14   
cezary - Profil cezary
starosto: W Bristolu na III zlocie pogoda była mało piknikowa ale i tak było bardzo fajnie a grill na przystanku PKS niezapomniany. Nam sztormy niestraszne :)
starosta 2009-04-14 21:08   
starosta - Profil starosta
naprawdę żałuję, zwłaszcza, że zlot odbywa się w takich atrakcyjnych miejscach ;) ale co się odwlecze, to nie uciecze :) być może to lepiej dla całej grupy, że mnie nie będzie, gdyż ostatnio przebywając na Sycylii, przyciągnąłem do Palermo sztorm ;) hehe (wiał mistral) i mieliśmy lekkiego cykora czy odlecimy do Pisy (a był listopad). :]
marqoos_pl 2009-04-14 20:54   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
starosta: Ty jeszcze nie wiesz, co tracisz... takiej 'bandy' (w pozytywnym znaczeniu słowa, hehe), to nigdzie nie spotkasz, hehe /// 21 osób już potwierdziło i ma bilety? nieźle... a ile się zapowiedziało?
starosta 2009-04-14 20:44   
starosta - Profil starosta
czyli jest już OCZKO ;) - pogratulować!
ja niestety się nie zjawię - czego żałuję, ale mam nadzieję, że uda mi się następnym razem. Poznać ludzi równie ześwirowanych na punkcie latania jak ja (albo i bardziej, hehe) to musi być niezła frajda! :)
humbak 2009-04-14 20:20   
humbak - Profil humbak
cezariu: 21.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy