×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


USA: Dwa F-16 namierzyły skradziony samolot


jeszcze jedno z gazety.pl: Ze szkoły pilotażu w Kanadzie ukradł awionetkę Cessna 172. Gdy wleciał w amerykańską przestrzeń powietrzną zaczęły go ścigać dwa F-16. Po siedmiu godzinach i przeleceniu blisko 800 mil zmusiły go do lądowania w małym miasteczku w Missouri, gdzie oddał się w ręce policji. Cessna 172 - samlotem tego typu leciał ''powietrzny pirat'' Fot. za airplaneblog.com Cessna 172 - samlotem tego typu leciał ''powietrzny pirat'' Fot. za airplaneblog.com Cessna 172 - samlotem tego typu leciał ''powietrzny pirat'' Fot. za airplaneblog.com F-16 fot. P. Bondaryk, Lotnictwo.net F-16 Pościg rozpoczął się, gdy 31-letni Adam Leon ukradł Cessnę 172 z szkoły pilotażu w Kanadzie. Przekroczył przestrzeń powietrzną, więc amerykańskie F-16 zostały poderwane do przechwycenia. Po siedmiu godzinach podniebnego pościgu pilot Cessny wylądował w małym miasteczku Ellsinore w Missouri, poszedł do baru żeby coś zjeść. Gdy okazało się, że nie ma dość pieniędzy stwierdził, że spokojnie poczeka na policję. - Usiadł przed sklepem i po prostu obserwował mijających go ludzi - powiedział pracownik sklepu. Został zatrzymany przez policję drogową. Wcześniej pilot awionetki nie odpowiadał na wezwania przez cały czas lotu.

07/04/2009 19:29,  
<>

gość_f5aec - Profil
gość_f5aec
  

  
jeszcze jedno z gazety.pl: Ze szkoły pilotażu w Kanadzie ukradł awionetkę Cessna 172. Gdy wleciał w amerykańską przestrzeń powietrzną zaczęły go ścigać dwa F-16. Po siedmiu godzinach i przeleceniu blisko 800 mil zmusiły go do lądowania w małym miasteczku w Missouri, gdzie oddał się w ręce policji.
Cessna 172 - samlotem tego typu leciał ''powietrzny pirat'' Fot. za airplaneblog.com
Cessna 172 - samlotem tego typu leciał ''powietrzny pirat'' Fot. za airplaneblog.com
Cessna 172 - samlotem tego typu leciał ''powietrzny pirat'' Fot. za airplaneblog.com
F-16
fot. P. Bondaryk, Lotnictwo.net
F-16
Pościg rozpoczął się, gdy 31-letni Adam Leon ukradł Cessnę 172 z szkoły pilotażu w Kanadzie. Przekroczył przestrzeń powietrzną, więc amerykańskie F-16 zostały poderwane do przechwycenia.

Po siedmiu godzinach podniebnego pościgu pilot Cessny wylądował w małym miasteczku Ellsinore w Missouri, poszedł do baru żeby coś zjeść. Gdy okazało się, że nie ma dość pieniędzy stwierdził, że spokojnie poczeka na policję. - Usiadł przed sklepem i po prostu obserwował mijających go ludzi - powiedział pracownik sklepu.

Został zatrzymany przez policję drogową. Wcześniej pilot awionetki nie odpowiadał na wezwania przez cały czas lotu.
07/04/2009 19:30  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie