×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Katastrofa An-28 w Gdyni


Na lotnisku wojskowym Marynarki Wojennej w Gdyni w Babich Dołach doszło do katastrofy samolotu typu Bryza – poinformował na platformę Kontakt TVN24 internauta. Według pierwszych informacji, w katastrofie zginęły cztery osoby. Do katastrofy doszło po godzinie 17. Jak powiedział TVP Info rzecznik Marynarki Wojennej w katastrofie zginęły cztery osoby. - Leciał samolot i po pewnym czasie nad lotniskiem unosił się czarny dym. Pojechały karetki, straż. Co chwila słychać syreny – relacjonuje, co się dzieje w okolicach lotniska nasz widz. TVN24

31/03/2009 17:42,  
<>

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

  
:( [*]
31/03/2009 17:46  

  
Na lotnisku wojskowym Marynarki Wojennej w Gdyni w Babich Dołach doszło do katastrofy samolotu typu Bryza – poinformował na platformę Kontakt TVN24 internauta. Według pierwszych informacji, w katastrofie zginęły cztery osoby.
Do katastrofy doszło po godzinie 17. Jak powiedział TVP Info rzecznik Marynarki Wojennej w katastrofie zginęły cztery osoby.

- Leciał samolot i po pewnym czasie nad lotniskiem unosił się czarny dym. Pojechały karetki, straż. Co chwila słychać syreny – relacjonuje, co się dzieje w okolicach lotniska nasz widz.

TVN24
31/03/2009 17:43  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie