V zlot Sycylia - termin - głosowanie

moi drodzy założyłem ten wątek aby poddać pod demokratyczne głosowanie termin V zlotu, gdyż można zgubić sie w czelusciach stenusowego wątku... głosowanie dotyczy tylko i wyłącznie terminu głównego złoty na Sycylii więc proszę nie wrzucać OT na temat Malty!!:)) Proponowane terminy to: termin 1.18-20.09.09. Termin 2 to 25-27.09.09 proszę o konstruktywnąi rzeczową dyskusję na ten temat, dziękuję:)) mój głos termin nr.2
26/03/2009 23:58  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-03-29 14:19   
humbak - Profil humbak
4techu: Tych wyników głosowania nie brałbym tak na serio, bo wiele ludzi zagłosowało byle jak, jest im wszystko jedno. Jeśli zatem wybór należy do Nas, to ja ogłaszam termin nr 1 za oficjalny termin V Zlotu forum Pasazer.com. Znów będzie na mnie.... :o)
4tech 2009-03-29 14:15   
4tech - Profil 4tech
stenusie: do tej pory jest 9:9...w wyniku glosowania, swoje zdanie i poglad na ten temat wyrazilem w poprzednich postach...wybor nalezy do Was....
humbak 2009-03-29 14:12   
humbak - Profil humbak
4techu: Do września dużo czasu! Myślę, że wszystko wyklarujecie sobie do tego czasu z terminami. KOnferencji lub biletó już się pzresunąć tak łatwo nie da, jak terminu urlopu czy pracy. A jesli macie wtorek, sroda, czwartek wolny, to wpadajcie na before-party na Malcie! :o) Czyli myślę, że możemy spokojnie przyjąć termin zlotu jako nr 1. Byłbym wdzięczny za ustalenie tego wszystkie do dzisiejszego wieczoru. POzdrowienia!
4tech 2009-03-29 14:07   
4tech - Profil 4tech
stenusie: niestety albo stety jest tak ze zmuszeni bylibysmy brac urlop na wszystke dni zlotowe w trakcie weekend-u gdyz oboje pracujemy w tych dniach gdyz sa to "normalne" w naszych firmamch dni pracujace...i nie mamy mozliwosci na dzien dzisiejszy przesuniecia (zamiany) z naszymi dniami wolnymi...ktorymi sa wtorek,sroda i czwartek....pracujemy w innym systemie niz wiekszosc foumowiczow w PL i dlatego pojawia sie ten problem nie zawiniony przez nas:P......dlatego tez napisalem ze jezeli sie zmieni sytuacja i bedzie mozlwosc przylotu w terminie 1 to bedziemy, na dzien dzisiejszy takiej mozliwosci nie mamy...
humbak 2009-03-29 13:58   
humbak - Profil humbak
4techu: Czy nie jest też tak, że Wy byście z Kasią przylecieli tylko na kulminacyjny weekend w Palermo? Więc nie musiałbyś brać urlopu, no może tylko na piątek.
humbak 2009-03-29 13:55   
humbak - Profil humbak
4techu: Gdyby Twoje zdanie było w głębokim poważaniu przeze mnie, to bym w ogóle nie czekał na Twoje objawienie się dzisiejsze na forum. Ty nie możesz w 1 terminie, ja nie mogę w 2 terminie, cezary kupił już bilet na 1 termin, kilka osób chce kupić Alitalię na 1 termin. A większości zdaje się lata koło nosa, który termin będzie. Więc co robimy?
4tech 2009-03-29 13:48   
4tech - Profil 4tech
P.S.- jezeli juz termin nr 1 jest oficjalnym terminem zlotu ( chociaz nikt tego oficjalnie nie oglosil), to sorki ale ja na dzien dzisiejszy w nim nie bede uczestniczyl-chyba ze cos sie zmieni....i nie jest to foch z mojej strony..gdyz gdyby pasowal mi ten termin to glosowalbym na niego
4tech 2009-03-29 13:44   
4tech - Profil 4tech
stenusie: a ja na priv mam inne wiadomosci od zlotowiczow....ale miejsza z tym wyniki glosowania sa nastepujace...odliczajac glosy tych ktorym "lotto" glosowanie zakonczylo sie wynikiem...9:9...wiec mamy pata...po drugie stenusie ja sie sie nie trzymam lapczywie terminu 2 tak jak inni terminu nr 1 ( nie bede wymienial kto)... zaproponowalem termin 2 gdyz w rozmowach w Porto takie sugestie sie pojawily a i mi bardziej on pasuje niz termin 1 chociazby ze azgledu na to ze na poczatku wrzesnia wracamy z PL z urlopu i bedze mi cezko po 2 tyg. dostac nastepny urlop)...natmiast stawianie przez ciebie sprawy w taki sosob ze jezeli wybrany zostanie termin 2 to bedziecie z 4tech-em jest conajmniej nie fair w stosunku do mnie i do tych co gosowali na termin 2...zanim cos napiszesz to pomysl....wybor terminu pozostawiam Wam drodzy forumowicze...zycze owocnych dysput w trakcie jego wyboru
hamburg 2009-03-29 13:30   
hamburg - Profil hamburg
stenus: A bo 4tech jest chyba w PL...moze nie ma dostepu do sieci.
paszecznik 2009-03-29 13:24   
paszecznik - Profil paszecznik
stenusie jesli termin zostanie potwierdzony przylece wlasnie alitalia przez milan a wroce przez rzym i czekam tylko na potwierdzenie terminu 1
humbak 2009-03-29 13:18   
humbak - Profil humbak
hambi: Inicjator tego głosowania, czyli 4tech, się nie odzywa....
hamburg 2009-03-29 13:12   
hamburg - Profil hamburg
Czyli rozumiem ze juz ustalony jest termin nr1?
humbak 2009-03-29 13:11   
humbak - Profil humbak
paszeczniku: Niektóre bilety są tak atrakcyjne w tej chwili, że już jest czas. :o) Przykładowo kilka osób chce kupić bilety na Alitalię, a kilka na Norwegian i easyJet. Bo na FRancę to zdecydowanie za wcześnie, ale niektórzy już nie chcą latać FRancą.
paszecznik 2009-03-29 12:45   
paszecznik - Profil paszecznik
czy to juz czas na zakup biletow?
aynis 2009-03-29 11:41   
aynis - Profil aynis
Termin 1 :)) Koniec demokracji ;)
humbak 2009-03-29 11:18   
humbak - Profil humbak
No właśnie. Cisza nastała jak makiem zasiał... Szkoda czasu, bo ludzie chcą już bilety kupować. Jak na razie, to wygląda na to, że terminu nr 2 łapczywie trzyma się tylko 4tech. Kilka osób się za nim opowiedziało, ale większość na priw powiedziała, że im wszystko jedno. To termin nr 1?
aynis 2009-03-29 10:43   
aynis - Profil aynis
I jak tam wyniki głosowania? Coś już wiadomo?
paszecznik 2009-03-29 01:12   
paszecznik - Profil paszecznik
Jesli ma to jeszcze jakies znaczenie glosowalbym za terminem 1
aynis 2009-03-28 18:19   
aynis - Profil aynis
wiperek: spokojnie, będzie relacja :)
wiperek 2009-03-28 18:11   
wiperek - Profil wiperek
hamburg : w sumie jest mi to obojętnie, mogę wcześniej ..........szkoda, że nie ma żadnego artykułu na pasazer.com a propos zlotu w Porto i zdjęć :(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy