V zlot Sycylia - termin - głosowanie

moi drodzy założyłem ten wątek aby poddać pod demokratyczne głosowanie termin V zlotu, gdyż można zgubić sie w czelusciach stenusowego wątku... głosowanie dotyczy tylko i wyłącznie terminu głównego złoty na Sycylii więc proszę nie wrzucać OT na temat Malty!!:)) Proponowane terminy to: termin 1.18-20.09.09. Termin 2 to 25-27.09.09 proszę o konstruktywnąi rzeczową dyskusję na ten temat, dziękuję:)) mój głos termin nr.2
26/03/2009 23:58  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-03-28 02:45   
humbak - Profil humbak
michalebe: Chyba sam nie wierzysz w to, co mówisz? Cezary kupił bilet, bo była promocja (jest nadal jeszcze). Żeby oglądać sobie Wyspy Liparyjskie, a nie uczestniczyć w zlocie. I poza tym robimy już tutaj OT.
michalb 2009-03-28 02:33   
michalb - Profil michalb
stenusie ,ty masz konferencje a może cezary ma coś tez i dlatego kupił bilety na termin który mu pasuje
humbak 2009-03-28 02:25   
humbak - Profil humbak
michalebe: Gdzie niby puściłem focha? Czytaj ze zrozumieniem - nie chodzi o moje wolenie terminu, tylko o to, kiedy jest konferencja, na której być muszę. Dowiem się na dniach o terminie, gdyż strona mnie informuje tylko, że będzie we wrześniu. A to troszku mało, nie sądzisz? A zgodzę się z Tobą, że to głosowanie nie ma żadnego sensu, skoro ludziom w większości wisi koło kija, kiedy zlot będzie.
michalb 2009-03-28 01:19   
michalb - Profil michalb
cezary , stenus puścił focha ze ty kupiłeś bilet a ja puszczam focha ze stenus nie może się określić który termin woli i ta cala dyskusja i glosowanie o terminie zlotu nie miały najmniejszego sensu
hamburg 2009-03-28 00:06   
hamburg - Profil hamburg
No to ja tez wycofuje swoj glos. Bardziej by mi odpowiadal pierwszy termin....ale moge sie dostosowac do drugiego. Pozatym jak organizatora nie ma byc.....hmmm to tez zle. Wiec ja nie glosuje ;-)
gral 2009-03-28 00:00   
gral - Profil gral
no dobra, ja znikam, bo jutro Dublin calling :) mam nadzieję, że jak wrócę, to już wszystko będzie jasne. Bye now
aynis 2009-03-27 23:19   
aynis - Profil aynis
merlin31: opcji dolotu na Sycylię jest całkiem sporo, pytanie skąd chcesz lecieć?
merlin31 2009-03-27 23:15   
merlin31 - Profil merlin31
ja za terminem nr 2 pod warunkiem że ktoś mi powie jak dolecieć
humbak 2009-03-27 23:09   
humbak - Profil humbak
cezariu: Czy możesz czytać ze zrozumieniem? Nie przylecę wtedy, jak nałożą mi się konferencja ze zlotem. Logiczne? Dwa terminy podane są do wyboru, aby jak najlepiej dopasować do wymagań wszystkich. Oczywiście tych, co nie kupili jeszcze biletów.
cezary 2009-03-27 23:02   
cezary - Profil cezary
No proszę.. stenus strzelił focha :D Jak wygra termin 1 to nie przylecisz ? To po co podawałeś dwa terminy do wyboru ??? To dokładnie jak kiedyś chyba w zakładach forda. Może pan kupić samochód w dowolnym kolorze pod warunkiem że będzie czarny :)))
4tech 2009-03-27 22:58   
4tech - Profil 4tech
no to pozamiatane:)) jakby co to ja podtrzymuje swój termin bez zmian:o
humbak 2009-03-27 22:41   
humbak - Profil humbak
Okazuje się, że muszę swój głos wycofać... Do poniedziałku nie wiem, który termin mi pasuje, gdyż nie wiadomo jeszcze, w którym tygodniu września odbędzie się konferencja Airports2009, na której powinienem być. Będzie w trzecim, bądź w czwartym tygodniu września, więc dokładnie w okresie, nad którym debatujemy. Na stronie nie mają dokładnie określonej daty jeszcze. Więc póki nie dowiem się szczegółów, to nie wiem, który tydzień mogę lecieć.
emes 2009-03-27 22:17   
emes - Profil emes
Ja preferuje termin nr 2
gufi_gda 2009-03-27 22:05   
gufi_gda - Profil gufi_gda
Jednak nie bierzcie naszych głosów pod uwagę żeby później nie bylo problemu.
michalb 2009-03-27 22:02   
michalb - Profil michalb
stenus teraz to już naprawdę nie wiem jak pralkę spakowałeś do bagażu podręcznego ;-)
humbak 2009-03-27 21:56   
humbak - Profil humbak
Gufi: Nie, nie podobają mi się założenia tego głosowania, i motywacje ludzi. Jeżeli komuś jest wszystko jedno z terminem, to po co w ogóle głosuje? Lepszą zasadą jest wysłuchanie "ąsów" ludzi, którzy te "ąsy" mają i dobranie tak terminów, aby pasowało wszystkim. W głupim głosowaniu przepadnie któraś opcja i efekt będzie taki, że połowa ludzi w ogóle nie przybędzie.
gufi_gda 2009-03-27 21:56   
gufi_gda - Profil gufi_gda
A skoro ddarkowi i mi to lotto kiedy pojedziemy to nie bierzcie naszych głosów pod uwagę i będzie demokratycznie!
gufi_gda 2009-03-27 21:52   
gufi_gda - Profil gufi_gda
stenusie czy Tobie nie podoba się że komuś pasuje i jeden i drugi termin?
humbak 2009-03-27 21:49   
humbak - Profil humbak
Tymczasem jest kilka osób, które przedstawiły realistyczne powody, dla którego odpowiada im bardziej termin ten od tego drugiego. Chciałbym, aby wszyscy zapoznali się z planem, jaki zaprezentowałem na głównym wątku dotyczącym propozycji zlotowej (roboczo nazwę go MOIM, bo ja go założyłem), bo może to pomoże w tym tu głosowaniu. Chciałbym, aby na zlocie było jak najwięcej nas, więc jestem bardziej za aklamacją, niż za idiotycznym głosowaniem. Szukajmy kompromisu. No ale jak niektórzy kupują już bilety, to mi argumentacja z rąk wypada...
4tech 2009-03-27 21:48   
4tech - Profil 4tech
prosiłem tylko o głosy na konkretny termin.. a tu jak zwykle... dyskusja o bagazu laptopach etc... biorąc pod uwagę głos stenusa na termin 2 oraz zdanie gufiego i ddaria ze im termin zlotu to "lotto" jest remis...o ile dobrze policzylem ...:))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy