×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków chce wsparcia na loty do Rzymu


Znów ktoś chce publicznych pieniędzy? Czy mało dopłacamy do dróg, kolei, komunikacji miejskiej? Do tego transport lotniczy jest według mnie ostatnim jaki powinien otrzymywać wsparcie. Dopłacać do tego, żeby latał pusty samolot? Bez sensu. Jeśli byliby chętni na takie loty to w końcu znajdzie się linie która takie połączenie uruchomi. Że LOT się zwinął to nie dziwne. Oferować loty do Rzymu za kwotę za jaką można polecieć do np. Hong Kongu? Już prędzej bym widział wspieranie dalekobieżnego ruchu w transporcie kolejowym bo tutaj są duże moce przewozowe do wykorzystania tylko polityka kolei państwowych różnych krajów (= ceny) skutecznie to blokuje. Nawet takie Kraków - Rzym jest możliwe w jedną noc(typu 18 - 10) przy zastosowanie składu dużych prędkości (i remontu torów na polskim odcinku...). Ruch lotniczy pozostawmy tam gdzie są chętni aby zarabiać bez dopłat z podatków, i na dłuższych trasach.

26/03/2009 09:18,  
<>

gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

  
Znów ktoś chce publicznych pieniędzy? Czy mało dopłacamy do dróg, kolei, komunikacji miejskiej?
Do tego transport lotniczy jest według mnie ostatnim jaki powinien otrzymywać wsparcie. Dopłacać do tego, żeby latał pusty samolot? Bez sensu. Jeśli byliby chętni na takie loty to w końcu znajdzie się linie która takie połączenie uruchomi. Że LOT się zwinął to nie dziwne. Oferować loty do Rzymu za kwotę za jaką można polecieć do np. Hong Kongu?

Już prędzej bym widział wspieranie dalekobieżnego ruchu w transporcie kolejowym bo tutaj są duże moce przewozowe do wykorzystania tylko polityka kolei państwowych różnych krajów (= ceny) skutecznie to blokuje.
Nawet takie Kraków - Rzym jest możliwe w jedną noc(typu 18 - 10) przy zastosowanie składu dużych prędkości
(i remontu torów na polskim odcinku...).

Ruch lotniczy pozostawmy tam gdzie są chętni aby zarabiać bez dopłat z podatków, i na dłuższych trasach.
26/03/2009 09:29  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie