V zlot - propozycje

23/03/2009 13:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-03-28 02:28   
humbak - Profil humbak
Pierwsze, szybciutkie efekty wejścia easyJet na Rzym Fiumicino - Palermo: Blue Panorama Airlines cancelled the connection between Rome Leonardo Da Vinci (Fiumicino) (FCO) and Palermo Punta Raisi (PMO).
humbak 2009-03-28 02:19   
humbak - Profil humbak
Leszku: Dobrze to określiłeś: "coś jest planowane". Ale terminu zlotu jeszcze nie ma, więc wszystko możliwe. Znając nasza brać może się okazać znienacka, że doskonale trafiłem z zakupami biletów, bo zlot będzie 5-9 maja w Paryżu. Czy ktoś jest za? :o)
michalb 2009-03-28 02:13   
michalb - Profil michalb
Marcinie; nic mi nie wiadomo aby w dniach 20-22 kwiecień był organizowany zlot na Sycylii ani 5-9 maj w Paryżu, natomiast wiem ze coś jest planowane na 18-20 września albo 25-27 września.
michalb 2009-03-28 02:06   
michalb - Profil michalb
Marcinie , nie miałem okazji zobaczyć 4techa zlotu a szkoda ale musiało być super skoro wszyscy byli zachwyceni. musisz zadać pytanie cezarowi czy kupił bilet nie na zlot.
humbak 2009-03-28 01:51   
humbak - Profil humbak
Leszku: 4tech już organizował i wszyscy byli zachwyceni także. Wiesz, ja także mam kilka biletów już kupionych, w tym także na Sycylię. Jeśli zlot będzie akurat 20-22 kwietnia w Palermo, to ja chętnie na niego wskoczę. Może zorganizujemy akurat 20-22 kwietnia? Ewentualnie może być 5-9 maja w Paryżu lub 2-5 maja w Wenecji. Cezary kupił bilet NIE NA ZLOT, tak?
michalb 2009-03-28 01:33   
michalb - Profil michalb
stenus ,przecież nikt inny nie zorganizuje zlotu tak dobrze jak ty
michalb 2009-03-28 01:31   
michalb - Profil michalb
stenus ,przecież cezary napisał ze jeżeli termin zlotu będzie w terminie w którym on będzie na sycyli to przybędzie na zlot wiec nie rozumiem czemu Ci przeszkadza ze on kupił bilet
humbak 2009-03-28 01:21   
humbak - Profil humbak
michalebe: Ależ oczywiście, że prywatna sprawa każdego. Tylko po co nas, w takim razie, informować o zakupie we wątku dotyczącym zlotu? Ja też chcę polecieć czymkolwiek innym niż FRancą. Ale po pierwsze, można polecieć nie-FRancą za mniej niż 433 zł return, a po drugie, nie dopasowujmy zlotu do promocji, tylko promocje do zlotu. A jest bardzo prosty sposób na to, aby nic nie kręciło się wokół mnie - zmieńcie organizatora. :o)
michalb 2009-03-28 01:13   
michalb - Profil michalb
uważam ze 433 zl nie jest dużo za bilet a czasami już mam dość latania FR . stenus teraz musimy czekam na Twoja decyzje bo nie wiesz który termin Ci pasuje ,czyli wszystko się kreci wokół Twojej osoby
michalb 2009-03-28 01:07   
michalb - Profil michalb
stenus ,jeżeli ktoś sobie kupił bilet to jego prywatna sprawa i jeżeli dopasuje mu termin to będzie na zlocie a jak nie to trudno . niekazdy
emes 2009-03-27 22:21   
emes - Profil emes
Bardzo fajny plan w moim przypadku tylko w wersji weekendowej ale i tak zawsze cos
humbak 2009-03-27 22:04   
humbak - Profil humbak
A ja się tak teraz zastanawiam, czy przypadkiem za kilka dni nie wyskoczy ktoś, że oto jest super promocja w Qantas do Sydney za 800 zł i w związku z tym tam robimy zlot, ale koniecznie w tym samym terminie, bo przepadnie taka fajna promocja. A może ktoś inny wymyśli za chwilkę St. Maarten, bo sprzedają bilety za 1000 zł return. Ludzie, no bądźmy poważni. Najpierw ustalamy miejsce, potem termin, potem się tego trzymamy i kupujemy bilety... A nie odwrotnie.
aynis 2009-03-27 18:17   
aynis - Profil aynis
Dla zainteresowanych: przejazd pomiędzy Trapani a Palermo autobusem zajmuje ok. 2,5 godziny.
hamburg 2009-03-27 17:58   
hamburg - Profil hamburg
Mialo byc ,,stenus´´ :-D
hamburg 2009-03-27 17:56   
hamburg - Profil hamburg
hamburg: Plan jest super. Mi sie podoba.
aynis 2009-03-27 17:28   
aynis - Profil aynis
Uważam, że plan jest bardzo dobry i jak już teraz jasno mamy napisane co, gdzie i kiedy ustalmy datę naszego kolejnego spotkania.
humbak 2009-03-27 17:08   
humbak - Profil humbak
PROSZĘ O MERYTORYCZNE TYLKO OPINIE W SPRAWIE PLANU.
humbak 2009-03-27 17:05   
humbak - Profil humbak
PLAN: poniedziałek, 14 lub 21 września - przyloty do PMO lub TPS oraz przelot wieczorny TPS-MLA by FRanca, nocleg w La Valetta; wtorek, 15 lub 22 września - zwiedzanie La Valetta, po południu przejazd promem na Gozo, nocleg na Gozo wraz z kolacją u mojego serdecznego przyjaciela; środa, 16 lub 23 września - zwiedzanie Gozo i wieczorem przelot MLA-TPS by FRanca, nocleg koło lotniska w Trapani; czwartek, 17 lub 24 września - zwiedzanie Trapani, odbieranie ludzi, którzy przylecą do TPS, wieczorem przejazd do Palermo, gdzie nocujemy; piątek, 18 lub 25 września - odbieramy przylatujących do Palermo na kulminację V Zlotu, wspólna kolacja, nocleg; sobota, 19 lub 26 września - główny dzień zlotu w Palermo; niedziela 20 lub 27 września - dzień w Palermo, odloty tych, co dłużej nie mogą z PMO lub TPS (albo nawet z Mauritiusa); poniedziałek, 21 lub 28 września - odloty resztek.
humbak 2009-03-27 16:52   
humbak - Profil humbak
uff.. Przekopałem się przez wszystkie 10 stron wątku, jakie pojawiły się od wczoraj (sic!) rana, kiedy byłem tutaj ostatni raz. I wiecie co? Dochodzę do wniosku, że niektóry w ogóle nie słuchają co się do nich mówi. Kto na 6 miesięcy uważa, że nie będzie tanich biletów by FRanca, bo dziś są po 23 euro one way, to nie powinien chyba w ogóle się wypowiadać na tym forum. W Porto po to była rozmowa, aby coś ustalić ramowo. Widzę, że to nic nie dało, bo teraz jest chaos. W Porto wiele osób krzyczało, że to tak fajnie, że sobie polatamy razem. FRanca da bilety za prawie nic na trasę TPS-MLA-TPS i to była idea takiego przelotu. Ale widzę, że każdy ma swoje zdanie, a niektórzy stawiają cały projekt pod znakiem zapytania, bo już kupili bilety. Jakby się paliło. I potem twierdzą, żeby ich nie brać pod uwagę. Cezary, uważasz, że postąpiłeś słusznie? Może niechaj każdy sobie kupi bilety w najfajniejszej promocji, jaką właśnie znalazł i w ten sposób może ze dwie osoby gdzieś się spotkają. aynis: Focha nie zamierzam puszczac, bo szkoda focha. Po prostu widzę, że zebrało się ze sześć kucharek i organizują zlot.
mleko 2009-03-27 16:41   
mleko - Profil mleko
cezary: nie, przeez STN bez nocki. chociaz ostatnio mi sie dobrze spalo na STN :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy