Po IV zlocie Porto - marzec 2009

22/03/2009 10:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2009-03-23 18:33   
aynis - Profil aynis
Melduję posłusznie, że Gdańsk doleciał, ale pogoda jest tak odstraszająca, że my chcemy z powrotem do OPO!!
humbak 2009-03-23 17:43   
humbak - Profil humbak
I doczekała koczująca grupa szczęśliwie? :o)
mariusz.m 2009-03-23 17:38   
mariusz.m - Profil mariusz.m
mleko: Na razie jestem na iplusie a w pelnej rozdzielczosci moje fotki zajmuja ponad 1,4 gb wiec przy predkosci iplusa wrzucalo by sie to z kilka dni na ftp`a, na dniach jak dotre do pracy to moge Ci wrzucic, dostep na PW mi przyslij.
mleko 2009-03-23 17:09   
mleko - Profil mleko
mariusz.m : mozna by prosic o fotki w oryginalnej rozdzielczosci? moge ci dac ftpa do wrzucenia:)
mariusz.m 2009-03-23 17:06   
mariusz.m - Profil mariusz.m
FOTO: Spakowane (70 mb) i zmniejszone fotki (340) do pobrania:zobacz link

foto "mleko" do przeglądnięcia - zobacz link

foto "mleko" do pobrania w pełnej rozdzielczości - zobacz link , login i haslo: upload , fotek ok 780 i tyle samo MB do sciagniecia



Komentarz moderatora: automat dzieli wyrazy więc "mstudi o" i "ma rcinj" - bez spacji w linku
4tech 2009-03-23 14:03   
4tech - Profil 4tech
stenusie: w imieniu grupy "ZBOWiD"- emerytów i rencistów(4techow pitterkow i merlin) dziękujemy ze przeżyliśmy zlot bez zawału serca wspinahac się na Monty Everesty Porto, dzięki za organizacje zlotu na następnym prosimy o lektyki:) było nam bardzo miło widzieć Was wszystkich ponownie oraz poznać nowych"wariatów" lotnictwa:)) było super!!! No i jeszcze pozytywny akcent zlotu w OPO- dorobilismy się złotowego wnuczka z Hamburga... Dzięki i do zobaczenia na Sycyli a może szybciej- dziadki 4techy:)))
mariusz.m 2009-03-23 13:42   
mariusz.m - Profil mariusz.m
Ja tez juz dotarlem jakies pol godziny temu na EPML ;). Samolot do RZE z 20 minut przed czasem byl, poznalem na pokladzie fajnych zydow ale oni to raczej don`t like girl hehe ;). A teraz caluje raczki hehe ;) i zabieram sie za fotki, ktore do 2 h wrzuce na serwer do pobrania.
aynis 2009-03-23 13:40   
aynis - Profil aynis
U nas nastąpiła teraz lekka poprawa pogody, nawet jakieś słońce wyszło, ale to nie to samo co Porto... Buu :(
adams 2009-03-23 12:57   
adams - Profil adams
Ja tez juz w Polonii. Wczoraj dotarłem opoznionym 40 min Ryanairem z Begramo do deszczowego i zimnego KRK ;( Wczesniej TAPem, w zasadzie to Portugalia Airlines i ich malutkim E145 do MXP tez mialem opoznienie 30 min, ale zostalem przywitany piekna, sloneczna pogoda w Milanie. W Porto było super, atmosfera wspaniala, nasz przewodniczek oprowadzil i pokazal miasto, pogoda rewelacyjna. A teraz to oczekuje nastepnego zlotu - tym razem na Sycylii :P Pozdrawiam ;)
gregory 2009-03-23 12:33   
gregory - Profil gregory
A ja pozdrawiam z pociągu relacji Kraków-Katowice. STN-KRK oczywiście wzorowo przed czasem, fanfary były. Moje 3 wina jakoś dotarły do Polski, dzięki współtowarzyszom którzy pomogli mi upchnąć bagaż. Mam depresję pogodową, jest szaro i zimno a w OPO tak pięknie. Jadę do domu i trzeba odespać. Dzięki Wam wszystkim, jesteście super ekipa :D
4tech 2009-03-23 12:22   
4tech - Profil 4tech
kurcze...wczoraj w OPO dzis do pracy...///WNUCZKU hamburgu....tylko trza zamontowac windy w OPO co bym zawalem nie skonczyl na nastepnym stenusowym maaarszobieeegu po piwnicach Porto:))) albo jakis tramwaj:o), no chyba ze wnuczek zlituje sie i zafunduje lektyke dla dziadka...
hamburg 2009-03-23 12:17   
hamburg - Profil hamburg
cezary: Nie co dwa tygodnie....tylko zlot na sycylji ma trwac dwa tygodnie ;-) 4tech: Chetnie......odwjeramy hostel ,,pod mostem´´ i bedziemy tam zyc ;-))))
humbak 2009-03-23 12:17   
humbak - Profil humbak
czachuniu: Nie wszystkim. Bagi pisze, że w Marsylii piękne słoneczko. :P:P U mnie też cudnie. Wiedziałem, aby nie wracać za szybko do Polski. :P hihihi Czekam z niecierpliwością na raport z after party na STN. :o)
4tech 2009-03-23 12:12   
4tech - Profil 4tech
Wracamy do OPO??!!!
tomili7 2009-03-23 12:06   
tomili7 - Profil tomili7
POZ też już doleciał ok. 20 min przed czasem. Fajnie było Was poznać :)
czachunia 2009-03-23 12:05   
czachunia - Profil czachunia
Widze ze wszystkim brakuje tej pieknej pogody... U nas jest tak zimno ze nawet spac mi sie odechcialo:)
cezary 2009-03-23 12:02   
cezary - Profil cezary
hambi: jak zloty będą raz na dwa tygodnie to kiedy Ty szkołę skończysz ? :) A z ta parasolką to wypisz wymaluj miałem przed chwilą to samo. Wyszedłem do miasta i w drodze powrotnej parasolkę wrzuciłem do kosza (musiał mi wystarczyć kaptur). Ech to portugalskie słoneczko było takie fajne... :o)
cezary 2009-03-23 11:54   
cezary - Profil cezary
Też już jestem w domku. Zaraz pojde odespac te noc na STN.
Nie mogę przestawić się że znowu jest zimno, ćmawo i leje.
Koniec marca a w zachodniopomorskim brytyjska jesienna pogoda...
hamburg 2009-03-23 11:54   
hamburg - Profil hamburg
Ja chce back do PORTO!!!!!!
Akurat mam przerwe i poszedlem sobie do domu....po drodze wiatr mi sniszczyl parasolke :-( Leje, silny wiatr i zimno (7°C)....brrrrr. /// Ja melduje ze moge caly wrzesien wiec sie podpasuje.....i appeluje ze by zrobic zlot az na dwa tygodnie ;-))))))
mleko 2009-03-23 11:41   
mleko - Profil mleko
wrocław melduje ze dotarł z STN :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy