Ryanair - loty po 1 gr/c z Polski do Shannon

Przez przypadek zauwazylem, iz s bilety po 1 groszu z PL do Shannon, a dokladniej z Wroclawia, Krakowa, Lodzi i Gdanska na loty pomiedzy ta niedziela 22.03 a nastepna sobota - 28.03. Loty sa praktycznie w kazdy dzien tygodnia, takze w sobote i niedziele. Z samego Shannnon mozna takze po 1 cencie poleciec np do Barcelony (Girona) czy Londynu a takze Berlina, Frankfurtu, Birmingham, Brukseli, Edynburga, Liverpoolu. Z nocowaniem mozna poleciec sobie do Girony :)
19/03/2009 13:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2009-03-23 15:53   
mrader - Profil mrader
to jeszcze jedno pytanie,czy przy nowych rezerwacjach też nie ma możliwości odprawy online, jeżeli kupię bagaż w późniejszym terminie?
humbak 2009-03-22 10:25   
humbak - Profil humbak
mraderze: Do 1 maja jeszcze tak. :o)
mrader 2009-03-22 09:13   
mrader - Profil mrader
właśnie chciałem dokupić bagaż do już istniejącej rezerwacji ale taniej wyjdzie kupić nowy bilet z bagażem i odprawą online.mam nadzieję,że to już działa?czy bagaż zdaje się normalnie przy stanowisku odpraw w przypadku odprawy online?
gregory 2009-03-19 17:18   
gregory - Profil gregory
Zauważyliście że na stronie już jest możliwość wybrania opcji 1szt bagażu + odprawa online? Cena 15eur, a jeśli chcemy odprawić się na lotnisku to w sumie 20eur.
disorder 2009-03-19 15:23   
disorder - Profil disorder
Tak, wczoraj widziałem i na prawdę dużo połączeń jest w tej cenie.
kajak 2009-03-19 14:01   
kajak - Profil kajak
Teraz nawet na stronie FRancy wrzucili banner, ktory informuje o promo, czego wczesniej z rana nie bylo
kajak 2009-03-19 13:59   
kajak - Profil kajak
Przez przypadek zauwazylem, iz s bilety po 1 groszu z PL do Shannon, a dokladniej z Wroclawia, Krakowa, Lodzi i Gdanska na loty pomiedzy ta niedziela 22.03 a nastepna sobota - 28.03. Loty sa praktycznie w kazdy dzien tygodnia, takze w sobote i niedziele. Z samego Shannnon mozna takze po 1 cencie poleciec np do Barcelony (Girona) czy Londynu a takze Berlina, Frankfurtu, Birmingham, Brukseli, Edynburga, Liverpoolu. Z nocowaniem mozna poleciec sobie do Girony :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy