×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Całkiem na golasa w reklamie linii lotniczych


W Wielkiej Brytanii ogłoszono nabór 999 chętnych do wzięcia udziału w kampanii reklamowej pewnych znanych linii lotniczych (która z nazwy się jednak nie ujawnia). Cały tric polega na tym, że chodzi o osoby, które zdecydują się wystąpić całkiem na golasa. Spotkanie chętnych jest zaplanowane na 15 marca w Londynie, a rejestracja jest prowadzona przez internet. Wszystkim zainteresowanym, którzy wezmą udział w kampanii, obiecuje się darmowy bilet dla dwóch osób na jedną z ośmiu tras europejskich z London-Gatwick. Nie wiadomo, kto jest organizatorem przedsięwzięcia, ale ślady prowadzą do Aer Lingusa, który począwszy od kwietnia ma zamiar otworzyć osiem nowych kierunków właśnie z Gatwick.

09/03/2009 20:38,  
<>

gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

  
albo 'tylko tyle możesz zabrać na pokład w cenie biletu" :P:P:P
11/03/2009 22:10  

  
hm...ciekawe jakie będzie hasło przewodnie?-"nie mamy nic do ukrycia"a może "konkurencja zedrze z ciebie wszystko"hehe
11/03/2009 01:52  

  
W Wielkiej Brytanii ogłoszono nabór 999 chętnych do wzięcia udziału w kampanii reklamowej pewnych znanych linii lotniczych (która z nazwy się jednak nie ujawnia). Cały tric polega na tym, że chodzi o osoby, które zdecydują się wystąpić całkiem na golasa. Spotkanie chętnych jest zaplanowane na 15 marca w Londynie, a rejestracja jest prowadzona przez internet. Wszystkim zainteresowanym, którzy wezmą udział w kampanii, obiecuje się darmowy bilet dla dwóch osób na jedną z ośmiu tras europejskich z London-Gatwick.
Nie wiadomo, kto jest organizatorem przedsięwzięcia, ale ślady prowadzą do Aer Lingusa, który począwszy od kwietnia ma zamiar otworzyć osiem nowych kierunków właśnie z Gatwick.
09/03/2009 20:39  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie