Całkiem na golasa w reklamie linii lotniczych

W Wielkiej Brytanii ogłoszono nabór 999 chętnych do wzięcia udziału w kampanii reklamowej pewnych znanych linii lotniczych (która z nazwy się jednak nie ujawnia). Cały tric polega na tym, że chodzi o osoby, które zdecydują się wystąpić całkiem na golasa. Spotkanie chętnych jest zaplanowane na 15 marca w Londynie, a rejestracja jest prowadzona przez internet. Wszystkim zainteresowanym, którzy wezmą udział w kampanii, obiecuje się darmowy bilet dla dwóch osób na jedną z ośmiu tras europejskich z London-Gatwick. Nie wiadomo, kto jest organizatorem przedsięwzięcia, ale ślady prowadzą do Aer Lingusa, który począwszy od kwietnia ma zamiar otworzyć osiem nowych kierunków właśnie z Gatwick.
09/03/2009 20:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2009-03-11 22:10   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
albo 'tylko tyle możesz zabrać na pokład w cenie biletu" :P:P:P
mrader 2009-03-11 01:52   
mrader - Profil mrader
hm...ciekawe jakie będzie hasło przewodnie?-"nie mamy nic do ukrycia"a może "konkurencja zedrze z ciebie wszystko"hehe
marecki 2009-03-09 20:39   
marecki - Profil marecki
W Wielkiej Brytanii ogłoszono nabór 999 chętnych do wzięcia udziału w kampanii reklamowej pewnych znanych linii lotniczych (która z nazwy się jednak nie ujawnia). Cały tric polega na tym, że chodzi o osoby, które zdecydują się wystąpić całkiem na golasa. Spotkanie chętnych jest zaplanowane na 15 marca w Londynie, a rejestracja jest prowadzona przez internet. Wszystkim zainteresowanym, którzy wezmą udział w kampanii, obiecuje się darmowy bilet dla dwóch osób na jedną z ośmiu tras europejskich z London-Gatwick.
Nie wiadomo, kto jest organizatorem przedsięwzięcia, ale ślady prowadzą do Aer Lingusa, który począwszy od kwietnia ma zamiar otworzyć osiem nowych kierunków właśnie z Gatwick.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama