Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Ryanair - locked session

Chciałem zapytac, czy tylko mi to dzisiaj wskakuje czy ktos jeszcze tak ma? zabookowalem juz dzisiaj 5 lotow i potrzebuje zabookowac ostatni i wyskakuje mi ten komunikat. Moze sprobowac z innej karty? Moze ktos wie co na to zaradzic. PS. nie dostalem na maila zadnych info ze lot zostal zarezerwowany, ani nie pobrali z mojego konta pieniedzy wiec nie wiem co jest grane.

16/02/2009 16:55,  
<>

gość_f1528 - Profil
gość_f1528

Dzieki wielkie:) Co prawda na ten lot ktory chcialem mi sie nie udalo, a na kolejny mimo ze wyskoczylo ze session locked to dostalem potweirdzenie ze rezerwacja zostala dokonana:) Jeszcze raz dzieki za pomoc.
18/02/2009 20:02  

mleko - Profil
mleko

aha blad sie wkradl: powinno byc "mail raczej NIE przyjdzie", wiec musisz raz jeszcze robic
16/02/2009 17:00  

mleko - Profil
mleko

tutaj masz rozwiazanie:
zrestartuj przeglarke i juz bedzie dobrze, mail przyjdzie, po za tym po 3 rezerwacje musze restartowac Opere i wtedy jest dobrze. zawsze przy 4 rezerwacji mam LOCKED SESSION :)
16/02/2009 16:57  

Chciałem zapytac, czy tylko mi to dzisiaj wskakuje czy ktos jeszcze tak ma? zabookowalem juz dzisiaj 5 lotow i potrzebuje zabookowac ostatni i wyskakuje mi ten komunikat. Moze sprobowac z innej karty? Moze ktos wie co na to zaradzic. PS. nie dostalem na maila zadnych info ze lot zostal zarezerwowany, ani nie pobrali z mojego konta pieniedzy wiec nie wiem co jest grane.
16/02/2009 16:57  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: