×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko w Sochaczewie


leemc
leemc
Gazetapl: Austriacki fundusz inwestycyjny Airport International specjalizujący się w budowie lotnisk, wyłoży 60 milionów euro na przebudowę byłego lądowiska wojskowego w Sochaczewie na międzynarodowy port lotniczy. Inwestycja ma być zakończona na EURO 2012. Hans-Peter Dohr członek zarządu Airport International w rozmowie z austriackim dziennikiem gospodarczym WirtschaftsBlatt zapowiada, że pieniądze na budowę będą pochodziły w stu procentach ze środków funduszu W przyszłości lotnisko w Sochaczewie mogłoby być wykorzystywane przez tanich przewoźników, dla których Okęcie jest zbyt ciasne i zbyt drogie. Fundusz Airport International, który zainteresował się Sochaczewem jeszcze jako Meinl Airport International, zmienił w lecie zarząd. Nowe władze podtrzymały wszystkie obowiązania inwestycyjne poprzedników, w tym także obietnicę zainwestowania w Sochaczewie 210 milionów euro. Zarząd Airport International ma nadzieję na dofinansowanie inwestycji z funduszy europejskich, z których do 2013 roku ma popłynąć miliard 200 milionów euro na rozbudowę polskich lotnisk.

09/02/2009 14:17,  
<>

gość_f6bb7 - Profil
gość_f6bb7
  

  
byłem tam w latach 1987-89 w słuzbie zasadniczej :) i przyznam ze chetnie bym tam teraz wyladowal jako cywil
09/02/2009 22:58  

leemc - Profil
leemc
  
Gazetapl: Austriacki fundusz inwestycyjny Airport International specjalizujący się w budowie lotnisk, wyłoży 60 milionów euro na przebudowę byłego lądowiska wojskowego w Sochaczewie na międzynarodowy port lotniczy. Inwestycja ma być zakończona na EURO 2012.
Hans-Peter Dohr członek zarządu Airport International w rozmowie z austriackim dziennikiem gospodarczym WirtschaftsBlatt zapowiada, że pieniądze na budowę będą pochodziły w stu procentach ze środków funduszu

W przyszłości lotnisko w Sochaczewie mogłoby być wykorzystywane przez tanich przewoźników, dla których Okęcie jest zbyt ciasne i zbyt drogie.

Fundusz Airport International, który zainteresował się Sochaczewem jeszcze jako Meinl Airport International, zmienił w lecie zarząd. Nowe władze podtrzymały wszystkie obowiązania inwestycyjne poprzedników, w tym także obietnicę zainwestowania w Sochaczewie 210 milionów euro. Zarząd Airport International ma nadzieję na dofinansowanie inwestycji z funduszy europejskich, z których do 2013 roku ma popłynąć miliard 200 milionów euro na rozbudowę polskich lotnisk.
09/02/2009 14:18  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie