Piękne stewardessy kluczem do kokpitu

O tak...... to mój ulubiony temat, tylko jak to pisałem o 1 w nocy to jeszcze mi sie komputer zawiesił i juz poszedłem spać :D
08/02/2009 00:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
malywarjot 2009-02-08 17:38   
malywarjot - Profil malywarjot
Piękne stewardessy to taka przenośnia ogólnie do obsługi a obsługa kojazy sie z Pięknymi stewardesami :D Pozatym jak sie zapytasz wprost to oczywiście ze na 90% odpowiedz będzie NIE. To tez nie jest tak ze ja upatróje sobie cockpit i to jest mój cel a wszystko robie po to zeby go osiągnąć i było by jeszcze głupotą mieć jakąś strategie itp. Ja poprostu lubie poznawać nowych ludzi a w tym przypadku to stewardzi i stewardessy itd. :D
miras 2009-02-08 16:20   
miras - Profil miras
Moim zdaniem nie piękne, ale fajne życzliwe cabin crew jest kluczem do kokpitu. Co z tego ze stewardessa będzie piękną, malowaną lalą, jeśil na Twoją prośbę wizyty w kokpicie powie, NIE!!! Równie dobrze wejście do kokpitu moze załatwić ci, brzydki steward...
malywarjot 2009-02-08 14:21   
malywarjot - Profil malywarjot
Moim marzeniem jest stać się Pilotem samolotów . . . :)) I zawsze jak tylko mam okazje leciec samolotem to myśle: co i jak zrobic zeby zobaczyć kokpit a pozatym jestem młodym towarzyskim facetem, który bardzo lubi kobiety (zwłaszcza piekne:) a one lubią mnie, więc o tyle łatwiej :)))))
.....................................................
No i udaje mi sie prawie za karzdym razem :D
Co więcej nie tylko go zobaczyć ale i tez cos robic.......
no i pomyślałem ze moze nie tylko ja miałem takie przygody ale inni tez i to świetny temat zwłaszcza na takim forum gdzie każdy jest w jakis sposób związany z lataniem :D
malywarjot 2009-02-08 14:06   
malywarjot - Profil malywarjot
O tak...... to mój ulubiony temat, tylko jak to pisałem o 1 w nocy to jeszcze mi sie komputer zawiesił i juz poszedłem spać :D
gral 2009-02-08 00:47   
gral - Profil gral
hmmm intrygujacy tytul... bedzie cos wiecej? :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy