Wizz Air, opóźnienie, zwrot kosztów

czy ktos z Was probowal otrzymac zwrot kosztow transportu w czasie opoznienia lotu wizz? wiem, ze nalezy nam sie zwrot kosztow za taksowke, ktora zmuszeni bylismy wziac kiedy po przyjezdzie na lotnisko okazalo sie, ze lot jest opozniony o 7h. Sama jednak pracuje w liniach lotniczych i wiem, ze zwrot ten musi miescic sie w obrebie limitow, jakie dana linia oferuje i nikt mi nie zwroci jakichs ogromnych kwot. w zwiazku z tym pytanie: czy ktos wie, jakie sa maksymalne limity wizz na poczet kosztow transportu w przypadku opoznionego lotu?
03/02/2009 09:42  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2009-02-04 19:49   
hamburg - Profil hamburg
hajaha: W razie opoznienia nie przysluguje ci zwrot jakiegos transport. Jedynie co dwie godziny wyrzywienie i dwa telefonaty lub faksy lub maile.
paolo-79 2009-02-03 12:46   
paolo-79 - Profil paolo-79
hajaha, obawiam sie ze wizz najwyzej podaruje Tobie kanapke z pyrzowickiej ristorante...koszt taxi raczej zapomnij..beda Tobie odpisywac 1000razy nie na temat abys w reszcie dal/dala spokoj.pozdrawiam
hajaha 2009-02-03 09:46   
hajaha - Profil hajaha
czy ktos z Was probowal otrzymac zwrot kosztow transportu w czasie opoznienia lotu wizz? wiem, ze nalezy nam sie zwrot kosztow za taksowke, ktora zmuszeni bylismy wziac kiedy po przyjezdzie na lotnisko okazalo sie, ze lot jest opozniony o 7h. Sama jednak pracuje w liniach lotniczych i wiem, ze zwrot ten musi miescic sie w obrebie limitow, jakie dana linia oferuje i nikt mi nie zwroci jakichs ogromnych kwot. w zwiazku z tym pytanie: czy ktos wie, jakie sa maksymalne limity wizz na poczet kosztow transportu w przypadku opoznionego lotu?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy