×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair ponosi straty


Irlandzkie linie lotnicze Ryanair podały, że w III kwartale roku podatkowego miały 102 mln euro straty. Władze spółki zapowiadają jednak, że Ryanair wyjdzie z kryzysu mocniejszy Największy tani przewoźnik w Europie zapowiada jednak, że wyniki za ostatni kwartał nie będą takie słabe ze względu na spadek cen ropy i innych kosztów operacyjnych. Ryanair prognozuje, że w całym 2008 r., którego rozliczenia kończy się 31 marca, może mieć 80 mln euro zysku. Wcześniej linie nie spodziewały się zysku, a prognozy zapowiadały, że Ryanair zakończy rok „na czysto” Ryanair chce wyjść z obecnej sytuacji z umocnioną pozycją na rynku. To chyba jedyna spółka w tej branży, która posiada potencjał do wzrostu i jest w stanie wykorzystać szansę – mówi John Mattimoe, analityk Merrion Capital, brokera, który wydał rekomendację „ kupuj” dla walorów Ryanair. Ze względu na poniesione straty z powodu wahań cen ropy, Ryanair przestał kupować kontrakty na ropę typu „hedge”. W III kwartale to właśnie na nich stracił sporo pieniędzy. Obecny poziom cen ropy oraz spadek innych kosztów operacyjnych ma przynieść Rynairowi lepszą sytuację ekonomiczną w nadchodzącym okresie. Dodatkowo aby utrzymać pozycję na rynku, mimo słabnącego popytu, Ryanair zapowiedział nową ofertę, która ma zaskoczyć pasażerów niskimi cenami lotów zrodlo:parkiet.com;BBC;Onet.eu

02/02/2009 11:30,  
<>

gość_e7448 - Profil
gość_e7448
  

cezary - Profil
cezary
  
a moze sprzedaż zdrapek im nie idzie ?
02/02/2009 12:25  

  
Irlandzkie linie lotnicze Ryanair podały, że w III kwartale roku podatkowego miały 102 mln euro straty. Władze spółki zapowiadają jednak, że Ryanair wyjdzie z kryzysu mocniejszy
Największy tani przewoźnik w Europie zapowiada jednak, że wyniki za ostatni kwartał nie będą takie słabe ze względu na spadek cen ropy i innych kosztów operacyjnych.
Ryanair prognozuje, że w całym 2008 r., którego rozliczenia kończy się 31 marca, może mieć 80 mln euro zysku. Wcześniej linie nie spodziewały się zysku, a prognozy zapowiadały, że Ryanair zakończy rok „na czysto”
Ryanair chce wyjść z obecnej sytuacji z umocnioną pozycją na rynku. To chyba jedyna spółka w tej branży, która posiada potencjał do wzrostu i jest w stanie wykorzystać szansę – mówi John Mattimoe, analityk Merrion Capital, brokera, który wydał rekomendację „ kupuj” dla walorów Ryanair.
Ze względu na poniesione straty z powodu wahań cen ropy, Ryanair przestał kupować kontrakty na ropę typu „hedge”. W III kwartale to właśnie na nich stracił sporo pieniędzy.
Obecny poziom cen ropy oraz spadek innych kosztów operacyjnych ma przynieść Rynairowi lepszą sytuację ekonomiczną w nadchodzącym okresie. Dodatkowo aby utrzymać pozycję na rynku, mimo słabnącego popytu, Ryanair zapowiedział nową ofertę, która ma zaskoczyć pasażerów niskimi cenami lotów
zrodlo:parkiet.com;BBC;Onet.eu
02/02/2009 11:32  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie