Koszt bagażu

Kupiłem bilet w Ryanair, i zaznaczyłem opcję odprawa online bez bagażu. A teraz mi sie zmieniło i potrzebuję ten bagaż. Logując sie w moją rezerwacje wybrałem że chce dokupić bagaż (autom. odprawa check - In) i wyszło mi że to będzie kosztowało 80 zł+40 zł(checkin). Tu własnie nasuwa się moje pytanie. Czy to jest w obie strony? Proszę o odpowiedź
29/01/2009 20:41  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2009-01-29 23:36   
gral - Profil gral
adams: zaplaciles? :) bo sama symulacja nic nie gwarantuje. ja kiedys doplacalem za bagaz VC mimo ze za bilet placilem VE i nie tylko nie pokazalo ale tez nic nie doliczylo ostatecznie. Rozzuchwalony przy kolejnej okazji zrobilem to samo, znowu nic nie pokazalo, ale tym razem obciazylo karte kwota wieksza wlasnie o oplate...
adams 2009-01-29 22:57   
adams - Profil adams
własnie zrobilem symulacje, a jednej z rezerwcji FR (lot w lutym, z ktorego i tak nie skorzystam),dodalem bagaz a potem w "ostatnim kroku " wybrałem CC Visa i jednak nie doliczylo tej oplaty za karte...
hamburg 2009-01-29 22:42   
hamburg - Profil hamburg
gral: Aha...czyli tylko jak bym placic na lotnisku to bym zaplacil wiecej. Dobrze wiedziec ;-)
millo: Napisz koniecznie czy ci popralo oplate za karte jak juz dokupisz ten bagaz. Z gory dziekuje ;-)
millo 2009-01-29 22:23   
millo - Profil millo
najpierw trzeba taką miec ;)
gral 2009-01-29 22:17   
gral - Profil gral
hamburg: to chyba w wizzie :P we francy nigdy nie bylo drozej po rezerwacji dodac bagaz. a co do karty to z nimi nigdy nic nie wiadomo. kiedys jak dokupywalem bagaz to mi nie policzylo za karte, kiedy indziej doliczylo (mimo ze kwota sie nie zmienila)... zaplac visa electron mbanku lub inteligo to bedzie za free
millo 2009-01-29 22:13   
millo - Profil millo
oczywiście karte Visa
millo 2009-01-29 22:12   
millo - Profil millo
Dzieki :) Jeszcze jedno pytanie... Czy przy zakupie tego bagazu obowiązuje opłata manipulacyjna? ? Bo gdy wybieram tę kartę to "Kwota płatności" się nie podnosi, ale gdy wcisne guzik "więcej informacji o opłacie manipulacyjne(czy cos w tym stylu)" To pokazuje mi ze bede musiał zapłacić 40 zł (20 zł za segment). To jak to w końcu jest?
hamburg 2009-01-29 21:58   
hamburg - Profil hamburg
gregory: Ale przeciesz po rezerwacji jest wszystko o 100% drozej. Check-In 10€ i bagaz 20€
Nie jest juz tak?
gregory 2009-01-29 21:44   
gregory - Profil gregory
To w obie strony oczywiście. Już Ci odpowiedzieli tez na Innej Stronie o Lotnictwie :)
hamburg 2009-01-29 21:43   
hamburg - Profil hamburg
millo: Z cen jakie podales wyglada ze to tylko w jedna strone.
mrader 2009-01-29 20:47   
mrader - Profil mrader
OT Komentarz moderatora: link możesz przesłać na priv
mrader 2009-01-29 20:44   
mrader - Profil mrader
odpowiem pytaniem:a czy ten sam numer rezerwacji masz w obie strony?
millo 2009-01-29 20:41   
millo - Profil millo
Kupiłem bilet w Ryanair, i zaznaczyłem opcję odprawa online bez bagażu.

A teraz mi sie zmieniło i potrzebuję ten bagaż. Logując sie w moją rezerwacje wybrałem że chce dokupić bagaż (autom. odprawa check - In) i wyszło mi że to będzie kosztowało 80 zł+40 zł(checkin). Tu własnie nasuwa się moje pytanie. Czy to jest w obie strony? Proszę o odpowiedź
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy