Wynajem auta na lotnisku

Mam pytanie do forumowiczow, poniewaz wiele z Was wynajmuje auta. Czy jest roznica w cenie pomiedzy wynajeciem auta online a wynajeciem bezposrednio na lotnisku (jesli tak to jakiego rzedu). Dziekuje.
22/01/2009 14:54  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_ba733 2015-09-18 09:33   
gość_ba733 - Profil gość_ba733
Na pewno jest jakaś różnica, ale wszystko zależy od firmy, z której wypożyczasz auto. Ja korzystam z sprawdzonej wypożyczalni - Carfree. A jako stały klient mam tam duże rabaty.
ktgracz 2009-01-23 11:20   
ktgracz - Profil ktgracz
"patrzyłem jak zmieniają się ceny"
ktgracz 2009-01-23 11:19   
ktgracz - Profil ktgracz
emes: czy i o ile będzie drożej.. to zależy od tego czy firma ma siedzibę na lotnisku czy poza, bo jak poza to często doliczają np. 20eur za podstawienie.. Ogólnie ja też miałem takie pytania i poprzez różnego rodzaju zapytania (odbiór - zdanie: lotnisko - lotnisko, lotnisko - city, city - city) systemu rezerwacyjnego i patrząc jak się zmieniają ceny. Co firma to inna polityka w tym względzie. Osobiście za względu na ich ceny nie korzystałem dotąd z żadnych Herz-ów, Budget, SIXT, AVIS, czy Europcar-ów. Co i gdzie jest najtaniej, pytanie kiedy/ na ile i gdzie się wybierasz..
marian 2009-01-22 22:47   
marian - Profil marian
jak wypozyczalem w KNO to zamiast 70e na stronce zaplacilem chyba 90 za focusa... wiec roznica byla :)
emes 2009-01-22 21:00   
emes - Profil emes
marian dzięki, ja tez korzystałem z autoeurope. Jestem tylko ciekawy jak to jest z wypożyczeniem auta na lotnisku. Czy jest dużo drożej niż przez stronę?
marian 2009-01-22 20:35   
marian - Profil marian
emes: budget ma dobre ceny - bardzo lubie u nich wypozyczac. autoeurope .com (eyszukiwarka) - maja bardzo fajne ceny i juz wypozyczalem kilka razy - zero problemow.
czester 2009-01-22 18:44   
czester - Profil czester
Wynajęcie auta bezpośrednio na lotnisku ma ten minus, że może nie być żadnego wolnego... Zdażyło mi się (i nie były to wakacje, tylko maj), że na 20 wypożyczalni tylko w jednej mieli wolne auto i to tylko jedno.
humbak 2009-01-22 16:28   
humbak - Profil humbak
emesie: To pytaj już lepiej zorientowanych. Grala na ten przykład. Choć kilkoro naszych specjalistów wzięło sobie L4 od portalu, więc nie wiem, czy śledzą na bieżąco.
emes 2009-01-22 15:53   
emes - Profil emes
Bede lecial Ryanair czyli rozumiem, ze w gre wchodzi HERTZ. Z tym, ze z pewnych wzgledow (mam wlasny fotelik dla dziecka i nie pasuje on do kazdego typu auta) rozwazam wziecie samochodu na lotnisku.
humbak 2009-01-22 15:49   
humbak - Profil humbak
Jest także różnica jaką linią lecisz i potem wynajmujesz auto, bo każda linia ma swoje programy współpracy z wynajmowaczami samochodów.
emes 2009-01-22 14:57   
emes - Profil emes
Mam pytanie do forumowiczow, poniewaz wiele z Was wynajmuje auta. Czy jest roznica w cenie pomiedzy wynajeciem auta online a wynajeciem bezposrednio na lotnisku (jesli tak to jakiego rzedu). Dziekuje.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy