Błąd w rezerwacji (brak nazwiska) w Ryanair

witam Mam pytanie: Jest rezerwacja we FRancy na 2 osoby: dorosła osoba + dziecko. O ile dane osoby dorosłej zostaly wpisany poprawnie, o tym jest poważny błąd w danych dziecka. Juz tlumacze o co chodzi: niech dziecko nazywa sie Milena Szczesna Nowak (Milena Szczesna to co imiona!!), natomiast osoba robiaca rezerwacje wpisała Milena jako imie i Szczęsna jako nazwisko. Czyli drugie imie stało sie nazwiskiem. Czy jestli z dzieckiem leci matka to czy taki błąd przejdzie (w koncu to samo nazwisko co dziecko) we FRancy? Dziecko ma paszport. Trasa to WRO-NRN-LGW-SNN-WRO.
20/01/2009 20:05  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mleko 2009-01-28 20:28   
mleko - Profil mleko
stenus: czyli dziecko w wieku wiekszym niz 2 lata mozna online odprawic??
humbak 2009-01-21 22:14   
humbak - Profil humbak
mleko: Dziecko można juz odparwiać online, natomiast nie mozna infanta. Jesli nazwisko jest inne niz naprawde, to ja mysle, ze nie pomoze odprawianie na lotnisku, bo takiego pasazera zwyczajnie nie ebdzie na liscie. hambi: Dobrze, ze nie odprawiasz pana Tea-Who-You-Yeah-Bunny. :o)
hamburg 2009-01-21 13:09   
hamburg - Profil hamburg
mleko: lub odpraw wszystkich....ja zawsze odprawiam taka ,,pania muhahahahaczczu´´ i mam piekny ubaw jak ja wolaja ;-)))
hamburg 2009-01-21 13:00   
hamburg - Profil hamburg
mleko: A nawet jak by rezerwacja byla by wspolno...to ty mogles sie normalnie odprawic online....a inni pozniej na lotnisku (oczywiscie za oplata). A ile dziecko ma lat? Do 14 lat nie moze odprawic online. Pomiedzy 14-18 lat tylko pod opieka doroslego.
adamlubin 2009-01-21 12:56   
adamlubin - Profil adamlubin
mleko: nastepnym razem niech wpisuje tylko pierwsze imie- wystarczy, też mam dwa imiona i wpisuje tylko pierwsze. Odnośnie: "dobrze ze swoje loty robilem na osobnej rezerwacji :D" to nawet jakbyś miał rezerwacje wspólną to przy odprawie on-line wybierasz tylko siebie do odprawy, a inne osoby mimo że są na rezerwacji nie odprawiasz.
mleko 2009-01-21 01:04   
mleko - Profil mleko
no to sobie kolezanka nie poleci :/ (chyba ze znowu bedzie promocja:)

dobrze ze swoje loty robilem na osobnej rezerwacji :D
mrader 2009-01-21 00:06   
mrader - Profil mrader
myślę,że tak!
mleko 2009-01-21 00:04   
mleko - Profil mleko
jak to trzeba na lotnisku?? to jesli dziecko ma paszport to tez trzeba ??
mrader 2009-01-20 21:37   
mrader - Profil mrader
mleko:no ale i tak z dzieckiem trzeba się odprawić na lotnisku...także jaki problem wyjaśnić to bezpośrednio ...
mleko 2009-01-20 20:06   
mleko - Profil mleko
witam
Mam pytanie:
Jest rezerwacja we FRancy na 2 osoby: dorosła osoba + dziecko. O ile dane osoby dorosłej zostaly wpisany poprawnie, o tym jest

poważny błąd w danych dziecka. Juz tlumacze o co chodzi: niech dziecko nazywa sie Milena Szczesna Nowak (Milena Szczesna to co

imiona!!), natomiast osoba robiaca rezerwacje wpisała Milena jako imie i Szczęsna jako nazwisko. Czyli drugie imie stało sie

nazwiskiem. Czy jestli z dzieckiem leci matka to czy taki błąd przejdzie (w koncu to samo nazwisko co dziecko) we FRancy?

Dziecko ma paszport. Trasa to WRO-NRN-LGW-SNN-WRO.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy