Serwis mobilny Kraków Airport

Kraków Airport jako pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza serwis mobilny pod adresem krakowairport.mobi , które ma na celu ułatwić podróżnym dostęp do najbardziej aktualnych informacji. Na stronie można więc znaleźć m.in.: aktualne dane o przylotach i wylotach, plan dojazdu do lotniska, spis ważnych telefonów czy prognozę pogody. Podobnie jak główny portal www, serwis mobilny lotniska został przygotowany w dwóch wersjach językowych.
20/01/2009 09:02  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jaris 2009-01-20 21:30   
jaris - Profil jaris
drogi paolo, nie wiem skad wyssales takie stwierdzenie ze nowe polaczenia nie sa wazne? - to jest info o nowym udogodnieniu dla pasazera, ktore zapewnia krk i zadna wzmianka na temat znaczenia nowych polaczen sie nie pojawila... wiec przestan wymyslac jakies bzdury bo powoli stajesz sie monotematyczny...
michalb 2009-01-20 20:35   
michalb - Profil michalb
moderator a kogo obraziłem ?a jak jakiś [...OT...] poczuł się urażony to już nie moja winna Komentarz moderatora: 1) nie na temat
2) nie ubliżamy innym forumowiczom
michalb 2009-01-20 14:13   
michalb - Profil michalb
OT Komentarz moderatora: michal nie obrażamy innych forumowiczów
jaris 2009-01-20 11:19   
jaris - Profil jaris
paolo a od kiedy to kurniki maja windy? hehe musza byc w sumie dosc ekskluzywne i nowoczesne - jeszcze nie widzialem no chyba ze ty jako pasjonat drobiu, ptactwa i kurnikow masz inne doswiadczenia :P a tak przy okazji to temat tego watku to lotnisko w krakowie a nie kurnik z winda.
paolo-79 2009-01-20 10:12   
paolo-79 - Profil paolo-79
...i info ze winda w kurniku dalej nie dziala
jaris 2009-01-20 09:03   
jaris - Profil jaris
Kraków Airport jako pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza serwis mobilny pod adresem krakowairport.mobi , które ma na celu ułatwić podróżnym dostęp do najbardziej aktualnych informacji.
Na stronie można więc znaleźć m.in.: aktualne dane o przylotach i wylotach, plan dojazdu do lotniska, spis ważnych telefonów czy prognozę pogody. Podobnie jak główny portal www, serwis mobilny lotniska został przygotowany w dwóch wersjach językowych.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy