×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Serwis mobilny Kraków Airport


Kraków Airport jako pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza serwis mobilny pod adresem krakowairport.mobi , które ma na celu ułatwić podróżnym dostęp do najbardziej aktualnych informacji. Na stronie można więc znaleźć m.in.: aktualne dane o przylotach i wylotach, plan dojazdu do lotniska, spis ważnych telefonów czy prognozę pogody. Podobnie jak główny portal www, serwis mobilny lotniska został przygotowany w dwóch wersjach językowych.

20/01/2009 09:02,  
<>

gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

  
drogi paolo, nie wiem skad wyssales takie stwierdzenie ze nowe polaczenia nie sa wazne? - to jest info o nowym udogodnieniu dla pasazera, ktore zapewnia krk i zadna wzmianka na temat znaczenia nowych polaczen sie nie pojawila... wiec przestan wymyslac jakies bzdury bo powoli stajesz sie monotematyczny...
20/01/2009 21:30  

  
moderator a kogo obraziłem ?a jak jakiś [...OT...] poczuł się urażony to już nie moja winna Komentarz moderatora: 1) nie na temat
2) nie ubliżamy innym forumowiczom
20/01/2009 20:35  

  
OT Komentarz moderatora: michal nie obrażamy innych forumowiczów
20/01/2009 14:13  

  
paolo a od kiedy to kurniki maja windy? hehe musza byc w sumie dosc ekskluzywne i nowoczesne - jeszcze nie widzialem no chyba ze ty jako pasjonat drobiu, ptactwa i kurnikow masz inne doswiadczenia :P a tak przy okazji to temat tego watku to lotnisko w krakowie a nie kurnik z winda.
20/01/2009 11:19  

  
...i info ze winda w kurniku dalej nie dziala
20/01/2009 10:12  

  
Kraków Airport jako pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza serwis mobilny pod adresem krakowairport.mobi , które ma na celu ułatwić podróżnym dostęp do najbardziej aktualnych informacji.
Na stronie można więc znaleźć m.in.: aktualne dane o przylotach i wylotach, plan dojazdu do lotniska, spis ważnych telefonów czy prognozę pogody. Podobnie jak główny portal www, serwis mobilny lotniska został przygotowany w dwóch wersjach językowych.
20/01/2009 09:03  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie