Plecak na bagaż podręczny

Postanowiłem sobie kupić plecak, który z jednej strony mógłby być bagażem podręcznym, ale był maksymalnie duży (min. 40 litrów). Szukałem trochę po sklepach i nic ciekawego nie znalazłem, bo jeśli plecak miał mniej niż 55 cm wysokości, to był szeroki na najwyżej 30cm i miał 30 litrów. Z kolei szersze plecaki były już sporo wyższe. Macie jakieś doświadczenia w tej materii? Jest ktoś w stanie polecić konkretny model?
20/01/2009 00:26  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mleko 2009-01-20 08:41   
mleko - Profil mleko
ja mam taki zwykly plecak :P

wymiary ma prawie takie jakie moze miec i jest ok :)
lukasz86 2009-01-20 02:38   
lukasz86 - Profil lukasz86
Ja mam np. plecak który jest 10cm wyższy niż powinien, a reszta wymiarów to prawie maksymalne dopuszczalne. Nie miałem z nim nigdy problemów przy odprawie. Poszukaj na aukcjach internetowych, sporo tam ich jest.
czester 2009-01-20 00:47   
czester - Profil czester
Postanowiłem sobie kupić plecak, który z jednej strony mógłby być bagażem podręcznym, ale był maksymalnie duży (min. 40 litrów). Szukałem trochę po sklepach i nic ciekawego nie znalazłem, bo jeśli plecak miał mniej niż 55 cm wysokości, to był szeroki na najwyżej 30cm i miał 30 litrów. Z kolei szersze plecaki były już sporo wyższe. Macie jakieś doświadczenia w tej materii? Jest ktoś w stanie polecić konkretny model?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy