L-4

Kochani, biorę L-4 od portalu. Będę w Porto na zlocie i chętnie się z Wami spotkam. Będę śledzić tematy i forum. Coś już nie jest tak jak kiedyś... nie mam tamtej żywej, miłej atmosfery jaka była jeszcze ponad 1,5 roku temu. Do zobaczenia na Stansted i w Porto! Tymczasem. Beste Gruesse
19/01/2009 11:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2009-01-19 23:36   
4tech - Profil 4tech
delboy:a jak!!masz klepniete L4 do kiedy sam zdecyduj
delboy 2009-01-19 20:19   
delboy - Profil delboy
przylaczam sie do 4tech,ddarka i mariana....chyba tez wezme urlop. 4tech walniesz parafke? :-)
4tech 2009-01-19 18:07   
4tech - Profil 4tech
no a ja sobie siedzę we FRancy na STN i czekam kiedy wystartuje na short holiday in BZG... samolot full podobnie było na lot do KTW dziś na STN spoko nie wnikali w ilość i wagę podrecznego więc ludziska mieli spokój z przekladaniem..
aynis 2009-01-19 17:20   
aynis - Profil aynis
Nadrobimy zaległości w rozmowach na zlocie ;)
irton 2009-01-19 16:54   
irton - Profil irton
ale tu sie porobilo... w sumie od pewnego czasu tez wolalem sie nie udzielac, tak jak kiedys czytam tylko przeglad prasy....
aynis 2009-01-19 16:03   
aynis - Profil aynis
Mi byłoby smutno, gdyby to forum tak ucichło... Jestem trochę uzależniona od tego miejsca :))
jaris 2009-01-19 15:48   
jaris - Profil jaris
pewnie ze sie ulozy i forum zacznie zyc takim samym zyciem jakim zylo kiedys! Wszystko lezy w naszych rekach! Musimy drodzy koledzy i kolezanki przywrocic ten dawny 'blask', fajny humor, dowcip i dialog ale tez nie mozemy zapominac o tematyce tego forum i zwracac wieksza uwage na tresc akceptowanych komentarzy, ktore od jakiegos czasu niewatpliwie zaburzaja porzadek :D
ddarek 2009-01-19 12:44   
ddarek - Profil ddarek
Ostatnio strasznie kiepsko jest na Forum :) ,ja wole tylko jednak czytać wiadomości niż udzielać się bo zaraz czuje że zostanę przez kogoś zjechany co jest całkowicie bez sensu bo forum jest po to żeby się dzielić z innymi informacjami a nie jechać się nawzajem.Jako portal pasazer.com bardzo mi się podoba gorzej z tymi osobami co najedzają na innych i nie chodzi mi tu o Gości bo oni najczęściej są anonimowi i specjalnie psuja ta kiepska już atmosferę forumowiczów.
Mam wielka nadzieje że wszystko się ułoży i znowu będzie tu tak sympatycznie jak było tu jakiś czas temu.I prośba proszę mnie zaraz nie pojechać za to napisałem :P.
marian 2009-01-19 12:38   
marian - Profil marian
tak ale teraz pretensje mają głównie goście... dlaczego admin sie nie wypowie na ten temat? co ma zamiar zrobić aby było tak jak dawniej? chyba, że NIC! wprowadził głupie zasady i kreśli tylko na czarno... NIE JEST LEPIEJ i myślę, że pora na zmiany!
humbak 2009-01-19 12:24   
humbak - Profil humbak
Ja myślę, że właśnie tracimy forum, jarisie. Czara goryczy się przelała. Chyba o to chodziło moderatorowi forum.
jaris 2009-01-19 12:04   
jaris - Profil jaris
dlatego tez tez trzeba zrobic 'cos' aby przywrocic dawny urok tego forum przy czym mimo wszystko zachowac jakies mniej 'drastyczne' reguly. Oczywiscie trzeba rowniez liczyc sie z tym ze nigdy nie dogodzi sie wszystkim bo zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie mial pretensje...
4tech 2009-01-19 11:59   
4tech - Profil 4tech
na forum obawiazuje podwojna moralnosc..jedni moga wiecej inni mniej jednym wolno obrazac innych pozostalym nie...jedni moga pisac nie na temat drudzy maja OT***wiec jak jest??poprawilo sie czy nie??wg mnie forum skapcialo,stracilo swoj urok oraz wyjatkowosc gdzie zakreceni na punkcie latania mogli sobie wymieniac poglady,wspominac spotkania itp....dzis na forum "zieje nuda"...do zobaczyska w Porto...
aynis 2009-01-19 11:58   
aynis - Profil aynis
Jeszcze trochę, a nikogo już tu nie będzie...
jsg 2009-01-19 11:57   
jsg - Profil jsg
I ja też biorę L-4 od portalu. Z niektórymi Forumowiczami spotkam się w lutym w DUB, a z większością w OPO. Podobnie jak szot, brakuje mi atmosfery spontaniczności.
hamburg 2009-01-19 11:56   
hamburg - Profil hamburg
4tech: Aha...no to dziekuje za odpowiec. (Mialem taki ubaw z komentarzy moderatora w watku CimberSterling :-))) To zycze milego urlopu :-)
4tech 2009-01-19 11:51   
4tech - Profil 4tech
hamburg:zanim udam sie na urlop na ktory dostalem pozwolenie od delboya wyjasnie Tobie ze L4 do druk zwolnienia lekarskiego obowiazujacy w Polsce...
hamburg 2009-01-19 11:46   
hamburg - Profil hamburg
O i to ma wlasnie na mysli. A zmiany miely zmienic wszystko na lepsze! Glupie pytanie....co oznacza L4? :-)
szot 2009-01-19 11:35   
szot - Profil szot
Kochani, biorę L-4 od portalu. Będę w Porto na zlocie i chętnie się z Wami spotkam. Będę śledzić tematy i forum. Coś już nie jest tak jak kiedyś... nie mam tamtej żywej, miłej atmosfery jaka była jeszcze ponad 1,5 roku temu. Do zobaczenia na Stansted i w Porto! Tymczasem. Beste Gruesse
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy