Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

L-4

szot
szot
Kochani, biorę L-4 od portalu. Będę w Porto na zlocie i chętnie się z Wami spotkam. Będę śledzić tematy i forum. Coś już nie jest tak jak kiedyś... nie mam tamtej żywej, miłej atmosfery jaka była jeszcze ponad 1,5 roku temu. Do zobaczenia na Stansted i w Porto! Tymczasem. Beste Gruesse

19/01/2009 11:32,  
<>

gość_799b3 - Profil
gość_799b3

delboy:a jak!!masz klepniete L4 do kiedy sam zdecyduj
19/01/2009 23:36  

przylaczam sie do 4tech,ddarka i mariana....chyba tez wezme urlop. 4tech walniesz parafke? :-)
19/01/2009 20:19  

no a ja sobie siedzę we FRancy na STN i czekam kiedy wystartuje na short holiday in BZG... samolot full podobnie było na lot do KTW dziś na STN spoko nie wnikali w ilość i wagę podrecznego więc ludziska mieli spokój z przekladaniem..
19/01/2009 18:07  

Nadrobimy zaległości w rozmowach na zlocie ;)
19/01/2009 17:20  

ale tu sie porobilo... w sumie od pewnego czasu tez wolalem sie nie udzielac, tak jak kiedys czytam tylko przeglad prasy....
19/01/2009 16:54  

Mi byłoby smutno, gdyby to forum tak ucichło... Jestem trochę uzależniona od tego miejsca :))
19/01/2009 16:03  

pewnie ze sie ulozy i forum zacznie zyc takim samym zyciem jakim zylo kiedys! Wszystko lezy w naszych rekach! Musimy drodzy koledzy i kolezanki przywrocic ten dawny 'blask', fajny humor, dowcip i dialog ale tez nie mozemy zapominac o tematyce tego forum i zwracac wieksza uwage na tresc akceptowanych komentarzy, ktore od jakiegos czasu niewatpliwie zaburzaja porzadek :D
19/01/2009 15:48  

Ostatnio strasznie kiepsko jest na Forum :) ,ja wole tylko jednak czytać wiadomości niż udzielać się bo zaraz czuje że zostanę przez kogoś zjechany co jest całkowicie bez sensu bo forum jest po to żeby się dzielić z innymi informacjami a nie jechać się nawzajem.Jako portal pasazer.com bardzo mi się podoba gorzej z tymi osobami co najedzają na innych i nie chodzi mi tu o Gości bo oni najczęściej są anonimowi i specjalnie psuja ta kiepska już atmosferę forumowiczów.
Mam wielka nadzieje że wszystko się ułoży i znowu będzie tu tak sympatycznie jak było tu jakiś czas temu.I prośba proszę mnie zaraz nie pojechać za to napisałem :P.
19/01/2009 12:44  

tak ale teraz pretensje mają głównie goście... dlaczego admin sie nie wypowie na ten temat? co ma zamiar zrobić aby było tak jak dawniej? chyba, że NIC! wprowadził głupie zasady i kreśli tylko na czarno... NIE JEST LEPIEJ i myślę, że pora na zmiany!
19/01/2009 12:38  

Ja myślę, że właśnie tracimy forum, jarisie. Czara goryczy się przelała. Chyba o to chodziło moderatorowi forum.
19/01/2009 12:24  

dlatego tez tez trzeba zrobic 'cos' aby przywrocic dawny urok tego forum przy czym mimo wszystko zachowac jakies mniej 'drastyczne' reguly. Oczywiscie trzeba rowniez liczyc sie z tym ze nigdy nie dogodzi sie wszystkim bo zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie mial pretensje...
19/01/2009 12:04  

na forum obawiazuje podwojna moralnosc..jedni moga wiecej inni mniej jednym wolno obrazac innych pozostalym nie...jedni moga pisac nie na temat drudzy maja OT***wiec jak jest??poprawilo sie czy nie??wg mnie forum skapcialo,stracilo swoj urok oraz wyjatkowosc gdzie zakreceni na punkcie latania mogli sobie wymieniac poglady,wspominac spotkania itp....dzis na forum "zieje nuda"...do zobaczyska w Porto...
19/01/2009 11:59  

Jeszcze trochę, a nikogo już tu nie będzie...
19/01/2009 11:58  

I ja też biorę L-4 od portalu. Z niektórymi Forumowiczami spotkam się w lutym w DUB, a z większością w OPO. Podobnie jak szot, brakuje mi atmosfery spontaniczności.
19/01/2009 11:57  

4tech: Aha...no to dziekuje za odpowiec. (Mialem taki ubaw z komentarzy moderatora w watku CimberSterling :-))) To zycze milego urlopu :-)
19/01/2009 11:56  

hamburg:zanim udam sie na urlop na ktory dostalem pozwolenie od delboya wyjasnie Tobie ze L4 do druk zwolnienia lekarskiego obowiazujacy w Polsce...
19/01/2009 11:51  

O i to ma wlasnie na mysli. A zmiany miely zmienic wszystko na lepsze! Glupie pytanie....co oznacza L4? :-)
19/01/2009 11:46  

szot - Profil
szot

Kochani, biorę L-4 od portalu. Będę w Porto na zlocie i chętnie się z Wami spotkam. Będę śledzić tematy i forum. Coś już nie jest tak jak kiedyś... nie mam tamtej żywej, miłej atmosfery jaka była jeszcze ponad 1,5 roku temu. Do zobaczenia na Stansted i w Porto! Tymczasem. Beste Gruesse
19/01/2009 11:35  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: