×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Samoloty zahaczyły się skrzydłami


Do tragicznego wypadku doszło w Dagestanie w Rosji. Pięć osób zginęło, a jedna została ciężko ranna w wyniku zderzenia na lotnisku w Machaczkale dwóch wojskowych samolotów transportowych Ił-76. W obu maszynach znajdowali się żołnierze rosyjskiego MSW. Gdy jeden z samolotów po kołowaniu przygotowywał się do startu, druga maszyna, która właśnie wylądowała, została podmuchem silnego wiatru zniesiona z pasa i zahaczyła o niego skrzydłem. Startujący samolot zapalił się. Pięciu członków załogi poniosło śmierć. W aeroplanie, który wylądował, nikomu nic się nie stało źródło: TVN24

15/01/2009 22:37,  
<>

gość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

  
Do tragicznego wypadku doszło w Dagestanie w Rosji. Pięć osób zginęło, a jedna została ciężko ranna w wyniku zderzenia na lotnisku w Machaczkale dwóch wojskowych samolotów transportowych Ił-76.
W obu maszynach znajdowali się żołnierze rosyjskiego MSW. Gdy jeden z samolotów po kołowaniu przygotowywał się do startu, druga maszyna, która właśnie wylądowała, została podmuchem silnego wiatru zniesiona z pasa i zahaczyła o niego skrzydłem.

Startujący samolot zapalił się. Pięciu członków załogi poniosło śmierć. W aeroplanie, który wylądował, nikomu nic się nie stało
źródło: TVN24
15/01/2009 22:38  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie