×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hostel w jumbo jecie


Hostel znajduje się niedaleko sztokholmskiego lotniska Arlanda. W Boeingu-747 450 miejsc siedzących zastąpiono 72 łóżkami w 25 sypialniach. Zdaniem właścicieli jest to pierwszy na świecie jumbo jet zamieniony w hostel. Przód samolotu został przerobiony na recepcję, a same recepcjonistki noszą - a jakże - stroje stewardess. Największą atrakcją hostelu jest jednak pokój dla nowożeńców. Umieszczony w kokpicie, cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie są to bynajmniej jedyne atrakcje dla młodej pary. - Zamierzamy wprowadzić ofertę "spacer po skrzydle". Gdy młoda para dojdzie do końca skrzydła, dostanie ślub - powiedział manager hostelu Gisela Olsson. W ten sposób samolot, pierwotnie latający dla singapurskich linii lotniczych, stanie się dla wielu miejscem, skąd rozpoczną nowe życie. Po odejściu na emeryturę w 2002 roku, Boeing w ciągu kilku lat został całkowicie przerobiony. - Gdy dowiedziałem się o tym samolocie planując miejsce na nowy hostel, pomyślałem - czemu nie akurat tutaj - powiedział właściciel Jumbo Jet Hostel, Oscar Dios. Najtrudniejsze w tym wszystkim była budowa czegokolwiek wewnątrz metalowej maszyny - powiedział Dios, mający nadzieję na otwarcie w przyszłości całej sieci podobnych hosteli na całym świecie. (tvn24)

15/01/2009 10:57,  
<>

gość_0445e - Profil
gość_0445e
  

  
Parę wątków niżej organizuje się zlot nr IV i pół na początku maja, w Jumbo Hostelu właśnie. Jeśli masz chęć, kliknij po szczegóły.
15/01/2009 11:09  

  
Hostel znajduje się niedaleko sztokholmskiego lotniska Arlanda. W Boeingu-747 450 miejsc siedzących zastąpiono 72 łóżkami w 25 sypialniach. Zdaniem właścicieli jest to pierwszy na świecie jumbo jet zamieniony w hostel.

Przód samolotu został przerobiony na recepcję, a same recepcjonistki noszą - a jakże - stroje stewardess.

Największą atrakcją hostelu jest jednak pokój dla nowożeńców. Umieszczony w kokpicie, cieszy się niesłabnącą popularnością.
Nie są to bynajmniej jedyne atrakcje dla młodej pary. - Zamierzamy wprowadzić ofertę "spacer po skrzydle". Gdy młoda para dojdzie do końca skrzydła, dostanie ślub - powiedział manager hostelu Gisela Olsson.

W ten sposób samolot, pierwotnie latający dla singapurskich linii lotniczych, stanie się dla wielu miejscem, skąd rozpoczną nowe życie.
Po odejściu na emeryturę w 2002 roku, Boeing w ciągu kilku lat został całkowicie przerobiony. - Gdy dowiedziałem się o tym samolocie planując miejsce na nowy hostel, pomyślałem - czemu nie akurat tutaj - powiedział właściciel Jumbo Jet Hostel, Oscar Dios.

Najtrudniejsze w tym wszystkim była budowa czegokolwiek wewnątrz metalowej maszyny - powiedział Dios, mający nadzieję na otwarcie w przyszłości całej sieci podobnych hosteli na całym świecie. (tvn24)
15/01/2009 10:59  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie