Hostel w jumbo jecie

Hostel znajduje się niedaleko sztokholmskiego lotniska Arlanda. W Boeingu-747 450 miejsc siedzących zastąpiono 72 łóżkami w 25 sypialniach. Zdaniem właścicieli jest to pierwszy na świecie jumbo jet zamieniony w hostel. Przód samolotu został przerobiony na recepcję, a same recepcjonistki noszą - a jakże - stroje stewardess. Największą atrakcją hostelu jest jednak pokój dla nowożeńców. Umieszczony w kokpicie, cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie są to bynajmniej jedyne atrakcje dla młodej pary. - Zamierzamy wprowadzić ofertę "spacer po skrzydle". Gdy młoda para dojdzie do końca skrzydła, dostanie ślub - powiedział manager hostelu Gisela Olsson. W ten sposób samolot, pierwotnie latający dla singapurskich linii lotniczych, stanie się dla wielu miejscem, skąd rozpoczną nowe życie. Po odejściu na emeryturę w 2002 roku, Boeing w ciągu kilku lat został całkowicie przerobiony. - Gdy dowiedziałem się o tym samolocie planując miejsce na nowy hostel, pomyślałem - czemu nie akurat tutaj - powiedział właściciel Jumbo Jet Hostel, Oscar Dios. Najtrudniejsze w tym wszystkim była budowa czegokolwiek wewnątrz metalowej maszyny - powiedział Dios, mający nadzieję na otwarcie w przyszłości całej sieci podobnych hosteli na całym świecie. (tvn24)
15/01/2009 10:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ziberro 2009-01-15 11:09   
ziberro - Profil ziberro
Parę wątków niżej organizuje się zlot nr IV i pół na początku maja, w Jumbo Hostelu właśnie. Jeśli masz chęć, kliknij po szczegóły.
lucky 2009-01-15 10:59   
lucky - Profil lucky
Hostel znajduje się niedaleko sztokholmskiego lotniska Arlanda. W Boeingu-747 450 miejsc siedzących zastąpiono 72 łóżkami w 25 sypialniach. Zdaniem właścicieli jest to pierwszy na świecie jumbo jet zamieniony w hostel.

Przód samolotu został przerobiony na recepcję, a same recepcjonistki noszą - a jakże - stroje stewardess.

Największą atrakcją hostelu jest jednak pokój dla nowożeńców. Umieszczony w kokpicie, cieszy się niesłabnącą popularnością.
Nie są to bynajmniej jedyne atrakcje dla młodej pary. - Zamierzamy wprowadzić ofertę "spacer po skrzydle". Gdy młoda para dojdzie do końca skrzydła, dostanie ślub - powiedział manager hostelu Gisela Olsson.

W ten sposób samolot, pierwotnie latający dla singapurskich linii lotniczych, stanie się dla wielu miejscem, skąd rozpoczną nowe życie.
Po odejściu na emeryturę w 2002 roku, Boeing w ciągu kilku lat został całkowicie przerobiony. - Gdy dowiedziałem się o tym samolocie planując miejsce na nowy hostel, pomyślałem - czemu nie akurat tutaj - powiedział właściciel Jumbo Jet Hostel, Oscar Dios.

Najtrudniejsze w tym wszystkim była budowa czegokolwiek wewnątrz metalowej maszyny - powiedział Dios, mający nadzieję na otwarcie w przyszłości całej sieci podobnych hosteli na całym świecie. (tvn24)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy