×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zielone światło dla rozbudowy Heathrow?


W ciągu kilku najbliższych dni ma zapaść pozytywna decyzja o rozbudowie lotniska Heathrow, włączając w to uruchomienie trzeciego pasa startowego, przeciwko któremu protestują ekolodzy. Wszystko wskazuje na to, że ekspansja Heathrow jest już przesądzona. Po 6 latach walki rząd da w końcu zielone światło do rozbudowy. W poniedziałek odbędzie się specjalne spotkanie przedstawicieli linii lotniczych i grup biznesowych, na którym dyskutowane będą szczegółowe plany i projekty rozbudowy tego znanego portu lotniczego. Rząd Wielkiej Brytani jest przekonany że rozwój lotniska przyczyni sie bezpośrednio do rozwoju samego Londynu, co w dobie kryzysu pozwoli na stworzenie nowych miejsc pracy Decyzja jednak podejmowana jest w czasie, kiedy Wielka Brytania zobowiązana unijnymi przepisami, musi ograniczyć emisję zanieczyszczenia powietrza, co nie będzie łatwe, gdy w powietrze wzbije się więcej samolotów Działacze na rzecz ochrony środowisk twierdzą, że zezwalając na rozbudowę, rząd nie jest w stanie spełnić unijnych zobowiązań. Colin Matthews, dyrektor firmy BAA - właściciela Heathrow - przyznał też, że w wyniku rozbudowy lotniska wielu okolicznych mieszkańców będzie musiało zmienić miejsce zamieszkania. Część przylegającej do lotniska wioski będzie bowiem zniszczona, aby wybudować trzeci pas startowy. źródło:"Daily Mail"

12/01/2009 09:48,  
<>

gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

  
heh gra w sumie o nie male pieniazki! Niby jeszcze niewiadomo co bedzie, a moja firma juz sie przygotowuje do przetargu na uslugi na terminalu 6:)
13/01/2009 00:19  

  
W ciągu kilku najbliższych dni ma zapaść pozytywna decyzja o rozbudowie lotniska Heathrow, włączając w to uruchomienie trzeciego pasa startowego, przeciwko któremu protestują ekolodzy.
Wszystko wskazuje na to, że ekspansja Heathrow jest już przesądzona. Po 6 latach walki rząd da w końcu zielone światło do rozbudowy.
W poniedziałek odbędzie się specjalne spotkanie przedstawicieli linii lotniczych i grup biznesowych, na którym dyskutowane będą szczegółowe plany i projekty rozbudowy tego znanego portu lotniczego.

Rząd Wielkiej Brytani jest przekonany że rozwój lotniska przyczyni sie bezpośrednio do rozwoju samego Londynu, co w dobie kryzysu pozwoli na stworzenie nowych miejsc pracy
Decyzja jednak podejmowana jest w czasie, kiedy Wielka Brytania zobowiązana unijnymi przepisami, musi ograniczyć emisję zanieczyszczenia powietrza, co nie będzie łatwe, gdy w powietrze wzbije się więcej samolotów
Działacze na rzecz ochrony środowisk twierdzą, że zezwalając na rozbudowę, rząd nie jest w stanie spełnić unijnych zobowiązań.
Colin Matthews, dyrektor firmy BAA - właściciela Heathrow - przyznał też, że w wyniku rozbudowy lotniska wielu okolicznych mieszkańców będzie musiało zmienić miejsce zamieszkania. Część przylegającej do lotniska wioski będzie bowiem zniszczona, aby wybudować trzeci pas startowy.
źródło:"Daily Mail"
12/01/2009 09:54  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie