×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zgoda na lotnisko w Modlinie


" Dzisiaj (31 grudnia 2008 r.) Grzegorz Kruszyński, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wydał zezwolenie na założenie lotniska w Modlinie. Z wnioskiem o wydanie zezwolenia wystąpili: Mazowiecki Port Lotniczy „Warszawa-Modlin” Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” oraz Agencja Mienia Wojskowego. Zgodnie z wydanym zezwoleniem lotnisko w Modlinie będzie posiadało drogę startową o nawierzchni sztucznej. Przeznaczone będzie dla samolotów i śmigłowców z "nieprzyrządowym" podejściem do lądowania. Eksploatację lotniska będzie można rozpocząć po wpisaniu go do rejestru lotnisk prowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego." Info z portalu Spedycje

31/12/2008 15:01,  
<>

gość_63396 - Profil
gość_63396
  

  
" Dzisiaj (31 grudnia 2008 r.) Grzegorz Kruszyński, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wydał zezwolenie na założenie lotniska w Modlinie. Z wnioskiem o wydanie zezwolenia wystąpili: Mazowiecki Port Lotniczy „Warszawa-Modlin” Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” oraz Agencja Mienia Wojskowego.
Zgodnie z wydanym zezwoleniem lotnisko w Modlinie będzie posiadało drogę startową o nawierzchni sztucznej. Przeznaczone będzie dla samolotów i śmigłowców z "nieprzyrządowym" podejściem do lądowania.
Eksploatację lotniska będzie można rozpocząć po wpisaniu go do rejestru lotnisk prowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego."
Info z portalu Spedycje
31/12/2008 15:02  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie