Zgoda na lotnisko w Modlinie

" Dzisiaj (31 grudnia 2008 r.) Grzegorz Kruszyński, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wydał zezwolenie na założenie lotniska w Modlinie. Z wnioskiem o wydanie zezwolenia wystąpili: Mazowiecki Port Lotniczy „Warszawa-Modlin” Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” oraz Agencja Mienia Wojskowego. Zgodnie z wydanym zezwoleniem lotnisko w Modlinie będzie posiadało drogę startową o nawierzchni sztucznej. Przeznaczone będzie dla samolotów i śmigłowców z "nieprzyrządowym" podejściem do lądowania. Eksploatację lotniska będzie można rozpocząć po wpisaniu go do rejestru lotnisk prowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego." Info z portalu Spedycje
31/12/2008 15:01  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hleb 2008-12-31 15:02   
hleb - Profil hleb
" Dzisiaj (31 grudnia 2008 r.) Grzegorz Kruszyński, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wydał zezwolenie na założenie lotniska w Modlinie. Z wnioskiem o wydanie zezwolenia wystąpili: Mazowiecki Port Lotniczy „Warszawa-Modlin” Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” oraz Agencja Mienia Wojskowego.
Zgodnie z wydanym zezwoleniem lotnisko w Modlinie będzie posiadało drogę startową o nawierzchni sztucznej. Przeznaczone będzie dla samolotów i śmigłowców z "nieprzyrządowym" podejściem do lądowania.
Eksploatację lotniska będzie można rozpocząć po wpisaniu go do rejestru lotnisk prowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego."
Info z portalu Spedycje
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy