MPK dla Ryanaira

MPK dla Ryanaira Tuż po inauguracji lotów przez Ryanair z rzeszowskiego lotniska Jasionka, rzeszowskie MPK zdecydowało się na uruchomienie nowej linii autobusowej w pełni skomunikowanej z przylotami i odlotami nowego przewoźnika. Wcześniej na lotnisko docierała tylko jedna linia numer 14, ale jej odjazdy i przyjazdy nie były dostosowane do rozkładu Ryanair. Nowy autobus będzie odjeżdżać...
15/11/2005 08:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_wojte 2005-11-17 19:50   
gosc_wojte - Profil gosc_wojte
Bardzo dobry pomysl-dla kogos premia !
gosc_szumn 2005-11-17 18:13   
gosc_szumn - Profil gosc_szumn
KONKURS!!!!!
Nie ważne skąd dokąd jaki wg. was jest najtanszy bilet ze wszystkimi oplatami. wg mnie nie da sie nic kupic ponizej 30 zl
chris 2005-11-17 17:20   
chris - Profil chris
Mimis : Ja nie widzę usprawiedliwienia nawet jakby gazetkę wydawał sam Mony Python. Poz atym co tu wydawca ma do tego ? To odpowiedzialność Wizza jest jedynie.
mimis 2005-11-17 10:39   
mimis - Profil mimis
Wiem, czytalem. Musisz pamietac, ze gazetke Wizzair'a redaguja Anglicy (zobacz gdzie jest wydawana). Well, nowe angielskie poczucie humoru ;). Chca, zeby mimo wszystko wygladalo lekko i przyjemnie.

A jeszcze co do MPK Krakow, to nie rozumiem jednego: w Rzeszowie jest "srednio" 1.5 odlotu za granice dziennie, otworzyli specjalna linie i - pewnie sie oplaca. W Krakowie lotnisko obsluguje 1.5 miliona ludzi rocznie, a MPK zamyka linie na lotnisko, bo - sie nie oplaca... No oczywiscie zrobili wszystko, zeby udowodnic, ze oplacac sie nie bedzie - odjazdy o czasach ni w ...... ni w oko, miedzy 9 a 6, i spod Filharmonii (no to z dworca chyba biegiem przez Rynek z bagazami). Czyli jak to zwykle w Krakowie.
chris 2005-11-17 03:08   
chris - Profil chris
Jeszcze coś o Wizzit ... Gazetka fajna ale moim zdaniem trochę przesadzili w tym miejscu ... ( fragment reklamujący Kraków i okolice ) cutuję pod hasłem Auschwitz : " Choć nie będzie to najbardziej rozrywkowa część programu, powinieneś wybrać się na całodzienną wycieczkę do Auschwitz i Birkenau. Wystarczy powiedzieć, że - aby dojść potem do siebie - będziesz musiał łyknąć coś mocniejszego ... "
Ocenę pozostawiam czytelnikom.
chris 2005-11-17 02:53   
chris - Profil chris
Apropo -Wizz zmienił trochę swój cennik pokładowy. Najwidoczniej wsłuchują się w głosy Pasażerów ;)
Obecnie nowy cennik znajduje się w gazetce pokładowej Wizzit i tam 1 E staniało z 5 PLN na 4,5 PLN ...
maxx 2005-11-15 17:18   
maxx - Profil maxx
Marqoos: A ja byłem kiedyś w Hiszpanii i wysiadły w tramwaju drzwi. Motorniczy przez radio coś zagadał i 2 przystanki później już gonił nas samochód z mechanikiem :P
marqoos_pl 2005-11-15 16:38   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Tak jest, MPK Kraków jakoś nie może zrobić normalnego i wygodnego połączenia z Balicami... Ale muszę napisać, że sprawnie działają osoby odpowiedzialne na automaty biletowe na lotnisku. W czwartek wieczorem (ok. godz. 19-tej) zauważyłem, że automat biletów MPK na lotnisku Balice jest zepsuty. Był tam nr komórkowy, to wysłałem smsa z informacją o awarii. Szybciutko dostałem odpowiedź, a za jakieś 30 minut przyjechał pan, który naprawił tą maszynę... I to był czwartek wieczorem, przed tzw. "długim weekendem". Wysyłałem smsa myślałem, że pewno dopiero w poniedziałek 14.11 to naprawią... Jaka miła niespodzianka... Żeby tak planiści tras w MPK działali...
gosc_Mimis 2005-11-15 15:30   
gosc_Mimis - Profil gosc_Mimis
No i to wlasnie jest dowod, ze w Polsce jednak CZASEM SIE DA. Brawo MPK Rzeszów! (No i na pohybel MPK Kraków, jak zwykle...).
marqoos_pl 2005-11-15 12:33   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Bardzo dobre rozwiązanie. Koszt 2 euro nie jest wygurowaną ceną w porównaniu do innych miast europejskich... Całe szczęście, że coś wymyślili...
krisg 2005-11-15 12:19   
krisg - Profil krisg
Następny przykład zaokrąglania cen. Nie trzeba lecieć Wizzem aby się dowiedzieć ze 6zł to akurat 2 Euro. Niech się zastanowią Ci, którym się tak nie podoba przelicznik na pokładzie Wizza (chociaż tam jest w "drugą" stronę). Morał z tego jest taki, że tak się po prostu robi. Swoją drogą gratuluję rzeszowskiemu MPK szybkiej reakcji - nie każdy przecież chce na lotnisko autem jechać.
senatorius 2005-11-15 12:08   
senatorius - Profil senatorius
Czyzby Podkarpacie promowalo walute euro, skoro taki atrakcyjny przelicznik?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy