Ryanair Cash Passport nie zwolni z opłat

Ryanair Cash Passport nie zwolni z opłat Brytyjski urząd Office of Fair Trading zadecydował o tym, że karty płatnicze Ryanair Cash Passport nie będą zwalniały już z opłaty transakcyjnej przy zakupie biletów na przeloty z irlandzkim przewoźnikiem. W Wielkiej Brytanii karta Ryanair Cash Passport została wprowadzona 1 października 2011 roku. Od tamtej pory jako jedyna zwalniała z opłaty transakcyjnej w wysokości...
02/11/2012 19:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_c27cd 2012-11-03 00:41   
gosc_c27cd - Profil gosc_c27cd
Zniknął inny ciekawy link z mojego komentarza - Excessive charges for use of credit and debit cards to be banned.
zobacz link
gosc_47b9b 2012-11-02 23:27   
gosc_47b9b - Profil gosc_47b9b
W linku macie wszystko napisane, wystarczy tylko że będą podawać cenę wraz z haraczem w banerach i problem z głowy, dokładnie to samo było kilka miesięcy temu z Wizzairem, teraz ten podaje cenę w banerach wraz z wszystkimi opłatami a gdy rezerwujemy bilet na wstępie doliczana jest ta opłata mimo to w dalszym ciągu można ominąć haracz
zobacz link
gosc_2f1ad 2012-11-02 21:34   
gosc_2f1ad - Profil gosc_2f1ad
Też tak myślę... Albo opłata administracyjna albo 6 euro do taryfy.
gosc_61ae9 2012-11-02 21:26   
gosc_61ae9 - Profil gosc_61ae9
Do redakcji - proszę o podanie źródła informacji, bo coś mi się wydaje, że ktoś coś tu przekręcił. OFT wydał taki komunikat w lipcu (link) Komentarz moderatora: Link dodajemy przez odpowiednią funkcje na forum.
zobacz link
krzyniu30 2012-11-02 20:43   
krzyniu30 - Profil krzyniu30
Wg maila ,który otrzymałem napisane jest,że dokonywanie rezerwacji za pomocą tej karty na stronie ryanair.com będzie obciążone opłatą 6 funtów. I nie jest napisane,że w UK. Ryanair ma zakaz używania tej karty,mają udostępnić powszechny,dostępny dla wszystkich system płatności. Zrobią debetówki za zero i wrzucą opłatę administracyjną jak easyjet. Tylko nie wiem czy przypadkiem tym przepisem nie zrobili Fr-ancy przyjemności.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy