Magazyn pokładowy - Wizzit

Magazyn pokładowy - Wizzit Już w najbliższy piątek (4.11) na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air pojawi się magazyn pokładowy Wizzit. Jak wskazuje tytuł kwartalnika znajdziemy w nim informacje dotyczące miejsc, które warto zobaczyć z Wizz Air. - To rodzaj przewodnika w którym znajdziemy napisane w zabawny sposób informacje co warto zobaczyć i jak spędzić czas w miastach do których...
02/11/2005 11:23   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gbur 2005-11-12 10:54   
gbur - Profil gbur
Ale kapa. Zobaczcie w "wizzicie". Przy destination Poznan ktos wstawil zdjecie z ... Torunia. W życiu nie widzialem Dworu Artusa i gotyckiego ratusza w Poznaniu. Przyznac jednak trzebam, ze Torun to zdecydowanie jedno z najpiekniejszych miast w tej czesci Europy.
maxx 2005-11-12 01:13   
maxx - Profil maxx
Chris: Faktycznie, prawie tak dobry jak Inflight Easyjeta... I nawet rubryki zerżnięte. Najlepszy słowniczek: czy twoja siostra... ;)
chris 2005-11-11 21:21   
chris - Profil chris
zobacz link
Stenus nie płacz i poczytaj sobie online :) Za taką reklamę regionów Ryan każe sobie słono płacić, a Wizz robi to za darmo ...
humbak 2005-11-03 23:05   
humbak - Profil humbak
A to ci klops! Dziś i wczoraj leciałem Wizzem, a oni rzucą magazyn dopiero dnia następnego! Skandal:P:P:P:P Ominęła mnie taka przyjemność :o)
w!zz f/o 2005-11-03 14:59   
w!zz f/o - Profil w!zz f/o
Na pewno są dobrze "sprawdzane i testowane"! Ale rzeczywiście! Igazetak to super pomysł jak i W!ZZERKI sa niczego sobie! Nie to co w FRze! Ehhh! Skandal!
maxx 2005-11-03 00:17   
maxx - Profil maxx
Trafiłem kiedyś na nową, strasznie szczupłą - właśnie leciała z Justyną i była zakręcona, wszystkim dawała podwójne kubki ;) Ale się starała. Justyna ma niesamowitą cierpliwość i ciepłe podejście. Ogólnie potwierdzam, dobrze dobierają dziewczyny.
chris 2005-11-03 00:13   
chris - Profil chris
Maxx : A moja faworytka jest Andrea
( za usmiech ) no i Karolina ... ;)
A poważnie tam bardzo dużo łąadnych i symatycznych dziewczyn jest. Ostatnio leciała jakaś nowa - 2 dzień w pracy była :) ale radziła sobie doskonale.
gosc_Verso 2005-11-02 22:19   
gosc_Verso - Profil gosc_Verso
ona ma byc piekna? wyglada jakby jej sie peruka nieco obsunela!! :-)))))
maxx 2005-11-02 17:45   
maxx - Profil maxx
Co jaka Justyna? Szefowa pokładu ostatnimi czasy ;) Bardzo sympatyczna dziewczyna i ma wszystko na swoim miejscu. I bardzo w porządku zawodowo.
chris 2005-11-02 17:45   
chris - Profil chris
Ani babek ani B737 faktycznie nie ma. Ale Sky-Europe ma za to piekna pania na kadlubie ... ;)
fanatyk 2005-11-02 17:11   
fanatyk - Profil fanatyk
fajnie... jako mistrz w projektowaniu okładek magazynow pokladowych zrobiłbym tak : gołe babki siedzą na Boeingu 737 ( oczywiście że nie wizzu bo takich nie ma)
chris 2005-11-02 17:01   
chris - Profil chris
MAxx : Piękno trzeba pokazywać ...
PS
Jaka Justyna ? No przyznaj się ... :)
marqoos_pl 2005-11-02 16:35   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Hm... A u nas w Małopolsce takich tablic nie wydawali... buuu
gosc_dorot 2005-11-02 16:32   
gosc_dorot - Profil gosc_dorot
wreszcie tanie latanie. moze w koncu przestane byc bezrobotna i wyfrune do pracy. tego sobie zycze
maxx 2005-11-02 16:07   
maxx - Profil maxx
Wizzit? ;) od czasu jak w Gdyni wydawali tablice rejestracyjne z początkiem GAY, nic mnie nie zdziwi...
mimis 2005-11-02 16:00   
mimis - Profil mimis
No wiem, wiem, tak tylko dla smiechu - choc przypuszczam ze Amerykanie naprawde by sie usmiechneli widzac ten tytul :)
gosc_do_mi 2005-11-02 15:50   
gosc_do_mi - Profil gosc_do_mi
Chyba raczej wiekszosci kojarzy sie z "visit"
maxx 2005-11-02 15:33   
maxx - Profil maxx
chris: Takie ładne dziewczyny a ty je chcesz rozbierać ;) Justyna i w długiej spódniczce jest super. Pozdrowienia!!!
Gazetka fajna rzecz, szczególnie że po polsku. Easyjet ma bardzo fajny, gruby i ciekawu magazyn. Za to Ryan daje tylko wymiętą zafoliowaną gazetkę handlową :)
chris 2005-11-02 15:21   
chris - Profil chris
Brawo Wizz, świetny pomysł. Oni umieją czytać w myślach. Niedawno ich krytykowałem za brak programu dla często podróżującyh pasażerów i już jest. Gazetka to pomysł wzięty raczej z normalnokosztowych linii. Jakby jeszcze poprawili catering i skrócili długość spódniczek Wizzerek to moge z nimi latać codziennie :))
Legenda > Wizzerka to oczywiście stewardessa lini Wizzair :)
mimis 2005-11-02 14:40   
mimis - Profil mimis
Hm, Wizzit? Czyli w tlumaczeniu z "mówionego amerykanskiego" - "Olej to" :))) Hehe, niezly sobie tytul wybrali :).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy