Za sterami: Bagaż bez właściciela

Za sterami: Bagaż bez właściciela Pozostawione bez opieki bagaże to plaga na lotniskach. Zwykle to efekt zapominalstwa lub nieuwagi. Ale taki moment gapiostwa bardzo łatwo może doprowadzić nawet do ewakuacji terminala, a co za tym idzie - opóźnień, nerwów i tłoku.Pół biedy, gdy na chwilę zostawimy gdzieś torbę, a ta zostanie ukradziona. Strata dla pasażera - niewątpliwa, ale sytuacja nie jest tak...
25/09/2012 22:21   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marcowy 2012-09-26 09:52   
marcowy - Profil marcowy
miełem następującą przygodę w MUC: przyleciałem lufa i na przylotach - przed sklepem EDEKA - zostawiłem bagaż podręczny. Po czterech dniach wracam z powrotem i trochę ze strachem idę do biura rzeczy znalezionych - takie coś jest w MUC :) - i pytam się o mój plecak. Oczywiście czekal, lista rzeczy ze środka zawierała równeż 16 euro i pare centów - zapłaciłem znaleźne 10 euro i zabrałem go z powrotem
krzyniu30 2012-09-25 22:51   
krzyniu30 - Profil krzyniu30
We Wrocławiu w dniu 27 sierpnia około 16:00 przez około 50 minut była wzywana osoba,która pozostawiła zieloną torbę koło sklepu Virgin. Przez 50 minut nic się nie działo tylko było słychać komunikaty głosowe. Więc chyba jednak nie jest to brane na poważnie,szczególnie we Wrocławiu. A co się później stało to nie wiem bo wsiadłem do samolotu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy