WAW: Ruszyła przebudowa terminala

WAW: Ruszyła przebudowa terminala Stara część Terminala A na Lotnisku Chopina ostatecznie została zamknięta dla pasażerów i personelu i od 13 września jest już wyłącznie placem budowy. Do końca 2014 r. budynek zostanie całkowicie zmodernizowany i połączony z nową częścią terminala. Stary terminal (dawniej nazywany Terminalem 1) musi zostać przebudowany, ponieważ rosnący ruch na lotnisku wymusza zwiększenie...
17/09/2012 23:38   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2012-09-20 23:04   
michalb - Profil michalb
madej już był taki jeden co się darł tak jak ty i słono go to kosztowało a do tego musiał lecieć innym samolotem a co za tym idzie kupić nowy bilet
madej 2012-09-20 17:50   
madej - Profil madej
votek: na każdym lotnisku znajdziesz bezczelne panienki. Ja mam na to metodę, jak do mnie jakas wyskakuje z mordą to ja wtedy jeszcze glosniej na nia morde wydre i panienka siedzi cicho. Zawsze działa:). Chociaż w WAW to już coraz rzadziej się zdarza.
votek 2012-09-20 12:17   
votek - Profil votek
jak tak dbaja o komfort i jakosc to przede wszystkim niech sie wezma za osoby pracujace na lotnisku (check in, bramki bezpieczenstwa) i porobia im jakies szkolenia z obslugi klienta, teraz jest bezczelnosc, lekcewazenie i chamstwo
gosc_c0341 2012-09-19 12:25   
gosc_c0341 - Profil gosc_c0341
Od godziny działa o 7 kiosków więcej do samodzielnej odprawy dla Air France KLM więc odprawa będzie nieco łatwiejsza ;)
gosc_75ce2 2012-09-18 23:39   
gosc_75ce2 - Profil gosc_75ce2
Dla KL, AZ, LH, AY, BA, LX i AF to rejs w ich pierwszej fali wschodniej, ktory pozwala na dowozke i rozwozke z/do WAW na siatke kazdego z tych przewoznikow. Dla wiekszosci tych przewoznikow to tez ich historycznie pierwszy rejs do WAW, kiedy latali tylko raz dziennie.
madej 2012-09-18 11:01   
madej - Profil madej
nie jest tak źle. Stary terminal jest nieczynny już od 1 sierpnia i wcale nie ma takich tłumów do kontroli w południowym szczycie. Natomiast lepiej należałoby zaplanować rejsy przewoźników zagranicznych typu KLM, Alialia, Air France, Finnair czy Lufthansa, ktorzy wlaściwie o jednej porze zwalają sie na okęcie miedzy 11:40 a 13:00. Air France poszedł po rozum do głowy i od zimy rejs z 12:40 przenosi na 10:10. To w okresie przebudowy bardzo dobra decyzja z uwagi głównie na ograniczoną liczbę stanowisk check - in.
marcowy 2012-09-18 09:44   
marcowy - Profil marcowy
no to będzie ciasno, szczególnie na kontroli w południowym szczycie za ocean :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy