Raport: Co da boom na Bliski Wschód?

Raport: Co da boom na Bliski Wschód? W ostatnich latach Polacy na Bliski Wschód latać mogli jedynie w bardzo ograniczonym zakresie. Jedynie do Tel Awiwu, Bejrutu i Kairu (przez chwilę również do Damaszku), i jedynie LOT-em lub El Alem. A w rejon Zatoki Perskiej, najbardziej lukratywny rynek w tej części globu - wcale.Jeszcze kilka tygodni temu loty innych linii, a zwłaszcza pięciogwiazdkowych liderów branży z...
17/08/2012 11:40   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_e953a 2012-08-29 16:15   
gosc_e953a - Profil gosc_e953a
@madej co do QA to zamknal na przyklad Cebu na Filipinach w tym roku, a 4 lata temu Rangoon, ktory w tym roku wznawia,wiem tylko o tych kierunkach a podejrzewam ze moglo byc tego wiecej.Wiec nie pisz bzdur jak nie masz wiedzy.
krzysiekl 2012-08-28 23:56   
krzysiekl - Profil krzysiekl
systemy internetowe znajdują takie połączenia ale z tego co obserwowałem to żadne z nich nie były przez Warszawę, albo przez Niemcy albo Wiedeń lub Praga.
madej 2012-08-28 16:47   
madej - Profil madej
tzn, że LOT będzie dowoził? Dziwne troche.
gosc_54a27 2012-08-28 15:39   
gosc_54a27 - Profil gosc_54a27
Myślę, że Qatar Airways może mieć przewagę. System QR kalkuluje ceny z WAW, KRK, KTW, GDN i POZ, zaś EK tylko z WAW, KRK i GDN. Ciekawą rzeczą jest, że żaden system nie wyświetla taryf z WRO.
michalb 2012-08-27 20:11   
michalb - Profil michalb
madej zawsze się wkurzasz jak Twoje głupoty są punktowane ?
madej 2012-08-27 16:59   
madej - Profil madej
sorry michalb ale jestes czasem wkurzający i prowokujący.
michalb 2012-08-27 16:43   
michalb - Profil michalb
madej pięknie poleciałeś i to nie samolotem , nawet nie będę tego komentował
madej 2012-08-27 16:38   
madej - Profil madej
Komentarz moderatora: madej, my też "nie patyczkujemy " się z takimi jak Ty użytkownikami forum. Obrażanie innych uczestników w Twoim wykonaniu nie będzie więcej tolerowane. Jest to ostatnie ostrzeżenie, kolejnym razem Twoje konto zostanie zablokowane. Twój obraźliwy post został usunięty. Redakcja.
michalb 2012-08-27 16:28   
michalb - Profil michalb
madeju masz racje nie ma po co wpisywać wirtualnych lotów ;-)
michalb 2012-08-27 16:25   
michalb - Profil michalb
madeju nie wiedziałem ze EK to tani szajs, dzięki za uświadomienie
madej 2012-08-27 16:23   
madej - Profil madej
nie wpisuje tu lotow bo po co.
michalb 2012-08-27 16:17   
michalb - Profil michalb
madej - wystarczyło tylko spojrzeć w kalendarz moich lotów, a może nie rozumiesz słowa :"tylko" ,strasznie słabą edukacje macie w tej Warszawce ;-)
krzysiekl 2012-08-27 16:16   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@madej
co za róznica czym kto lata, z resztą jesli powoływac się na kalendarz to madaj nie lata w ogóle;)

"wiec sie juz przymknij:) " było zdecydowanie zbędne
madej 2012-08-27 16:08   
madej - Profil madej
michalb: ty i tak latasz tylko tanim szajsem, wiec sie juz przymknij:).
michalb 2012-08-27 16:08   
michalb - Profil michalb
madeju nie było moja intencja wspominanie Berlina ale brawo za informacje
michalb 2012-08-27 16:06   
michalb - Profil michalb
madej widzę ze nie rozumiesz słowa: nie było i nic, ale to nie portal do tego aby Ci to wyjaśniać ;-)
madej 2012-08-27 15:58   
madej - Profil madej
5 kierunków zamkniętych na przestrzeni 27 lat działalności linii lotniczej to własciwie nic. Od połowy lat 90 poza Nagoya nie zamkneli niczego, ale tak jak pisałem dlatego, że taka dostali umowe, że będą latac albo do Tokio albo Nagoyi z oczywistych względów wybrali tokio. Tylko nie porównuj Warszawy do Berlina czasem bo te miasta lezą w dwóch roznych panstwach a nagoya i tokio w jednym. To tak pisze uprzedzając twoj nastepny post. Japonczycy dali im wybór tu lub tu możliwosc zachowania lotów do Osaki.
michalb 2012-08-27 15:44   
michalb - Profil michalb
madej, zawsze jest ten pierwszy raz ;-). Piszesz ze nie było przypadku aby zamknęli a później wymieniasz kierunki zamknięte.
madej 2012-08-27 15:00   
madej - Profil madej
krzysiekl: nie było przypadku żeby EK czy QR zamkneli jakies polaczenia. EK w swojej historii zamknął tylko Abu Dhabi, głupotą latać było do miasta oddalonego o 50 km od Dubai. Zamknął Aleksandrie, ale obok ma Kair do ktorego latają. Wycofali się na chwile z Trypolisu z powodu wojny Libii ale wracają znowu. Latali krótko do Baku ale to w latach 90 jeszcze. Kiedyś w latach 90 latali też na comory ale to w czasach kiedy siatka EK nie byla jeszcze uksztaltowana. Jedyna poważna destynacja którą zamkneli to była Nagoya, ale wydaje mi się, że kosztem Tokio. EK nie mógł operować kiedyś do NRT. Zabiegali o to mocno, dlatego latali do osaki i nagoi, w momencie kiedy dostali zgodę na tokio wycofali sie z nagoi pod naciskiem władz japońskich. Dostali wybór albo Nagoya albo Tokio.
krzysiekl 2012-08-27 12:10   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ciekawe czy wejdą jak w końcu kiedyś przypadkowo uruchomią nowe lotnisko w Berlinie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy