Doigraliśmy się, serwer padł

Doigraliśmy się, serwer padł No i się doigraliśmy.... tak dużego ruchu, że padł nam serwer. Cytując słynny skecz Monty Pythona o martwej papudze, nasz serwer wącha stokrotki od spodu, jest byłym serwerem i dołączył do niewidzialnego chóru. Czyżbyśmy napisali o jeden złośliwy tekst za dużo?Krótko mówiąc, serwer Pasazer.com uległ poważnemu przeciążeniu. A wszystko to przez... problemy OLT Express....
30/07/2012 14:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_a34ea 2012-07-31 22:25   
gosc_a34ea - Profil gosc_a34ea
I oby nigdy więcej nie wąchał kwiatków od spodu :)
gosc_1cec3 2012-07-31 10:38   
gosc_1cec3 - Profil gosc_1cec3
Ciekawe kto i gdzie
gosc_2e4db 2012-07-31 02:44   
gosc_2e4db - Profil gosc_2e4db
A jakiś ex pracownik z pasażera już Was pochował na facebooku
bison 2012-07-30 17:19   
bison - Profil bison
piotrek737, to nie tak. Ale nie ciągnijmy już tego..
piotrek737 2012-07-30 17:14   
piotrek737 - Profil piotrek737
bison: Jeżeli ktoś u nas wykupi miejsce to przepraszam mamy o nim pisać superlatywy? Jak LOT się reklamuje to rozumiem, że 1 listopada mieliśmy milczeć i twierdzić, że 767 wylądował na podwoziu? To, że ktoś się reklamuje nie zwalnia portalu z negatywnego pisania jak coś się dzieje źle...
bison 2012-07-30 17:06   
bison - Profil bison
piotrek737, Z Dominikiem na ty nie jestem i pewnie nie będę, ale tak się podpisał pod artykułem. Zwróciłem tylko uwagę na to, że gdybym np. był menadżerem jakiejś firmy szukającej miejsca na reklamę, to zastanowiłbym się dwa razy zanim wydał pieniądze na reklamę w portalu, który potem może mnie zmieszać z błotem. Nie bronię kierownictwa OLT, bo jak sam zauważyłeś w moim poprzednim wątku, że irytuje mnie takie działanie.
Teraz trochę szczegółów:
1. piloci zatrudnieni w OLT musieli wyłuskać po 20 tys Euro na TR, by móc podjąć pracę
2. większość z nich zostanie z długiem w banku, bo na tą możliwość zaciągnęli kredyty
3. większość z nich nie ma minimum wymaganego nalotu na typie, żeby znaleźć pracę w innej firmie na tym samym stanowisku, bo jak sam wiesz firmy wymagania stawiają wysokie a i tak możesz nie spodobać się jakiemuś HR
OLT jako grupa zatrudniła ponad 500 osób, z czego Regional już żegna swoich pracowników. Poland się mocno broni, ale większość boi się o zaległe wynagrodzenia i niepewność następnego dnia. Większość pracowników nie przepracowała w firmie roku, więc nie ma nawet prawa do zasiłków. Chociaż zasiłek dla bezrobotnych to rozpacz, a nie zasiłek. Nie ma możliwości z tego opłacić bankowych spłat.
Oczywiście mogą pojawić się komentarze, że po co się zatrudnili w takim "krzaku", ponieśli ryzyko i niech mają pretensje do siebie! Irytacja to zbyt miłe określenie, bo na usta ciśnie się zupełnie coś innego. Traktowanie pracowników jak współwinnych przekrętu AG jest nie na miejscu. Wystarczyło pojechać na Okęcie w sobotę i zobaczyć jak TVN, POLSAT i TVP poluje na załogi OLT, jak na zwierzynę łowną. Porażka!
gosc_1b512 2012-07-30 17:04   
gosc_1b512 - Profil gosc_1b512
Już myślałem że pasazer.com podzielił los OLT.
krystek 2012-07-30 16:54   
krystek - Profil krystek
Niezależnie od tego jak się to wszystko skończyło, jest w tym wszystkim jeden olbrzymi plus. Pokazali,że jest potencjał w lotach krajowych z pominięciem WAW. Mam nadzieję,że K2 i LO, potrafią to wykorzystać. A zwłaszcza Ci drudzy, dostrzegną ten potencjał i pozwolą K2 na więcej samodzielnych lotów pod własną banderą.
gosc_1d868 2012-07-30 16:38   
gosc_1d868 - Profil gosc_1d868
Panowie, to wielka przykrość ,że zrobili i pasażerów i pracowników w przysłowiowo nabili w butelkę!
Ci ,którzy decydowali i byli tzw. twarzą w OLT -prezesik i dyrektorek powinni nie wyjśc z pierdla,za ten WAŁ!
Bo tak trzeba to nazwać!
Szkoda, tylko ludzi i moich uziemionych nadziei-kibicowałem tej linii, wierzyłem ,że "coś" w końcu sie zmieni i..... przeliczyłem się.
piotrek737 2012-07-30 16:10   
piotrek737 - Profil piotrek737
Bison: A to z Dominikiem jesteś już na Ty ;)? BTW w innym wątku napisałeś: "To co mnie irytuje w tym wszystkim to to, że nikt nie wspomina o pracownikach OLT, gdzie część z nich już jest na bruku z brakiem zapewnienia, ze dostaną wynagrodzenia za wykonaną pracę. Pasażerowie zostali strasznie pokrzywdzeni, bo nie polecieli za 99zł. Nikogo nie obchodzi, że pracownicy być może nie dostaną wypłat!". Tak więc ma się teraz ich głaskać? Za co? Za to, że zrobili w dupę nie tylko pasażerów, ale również ludzi którzy dla nich pracowali? no sorka, ale to nie tak chyba miało się zakończyć. Ale o tym też odpowiedni materiał pójdzie.
bison 2012-07-30 15:45   
bison - Profil bison
Dominik, nieładnie! Leżącego się nie kopie! Reklamowaliście OLT, a teraz ich kopiesz? Trochę nieprofesjonalne zagranie.
gosc_4a767 2012-07-30 15:43   
gosc_4a767 - Profil gosc_4a767
Doigraliście się.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy