Gdańsk: Na lotnisko z OLT za 3 zł

Gdańsk: Na lotnisko z OLT za 3 zł Od 1 czerwca pasażerowie korzystający z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku będą mogli dojechać do centrum miasta specjalną linią 888. Połączenie uruchamia linia OLT Express, a koszt przejazdu wyniesie zaledwie 3 zł. Linia będzie obsługiwana czterema autobusami Mercedes Citaro w charakterystycznym czerwonym malowaniu i z logo OLT Express. Połączenie funkcjonować...
20/05/2012 20:40   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mat1pl 2012-05-28 21:50   
mat1pl - Profil mat1pl
to jest linia , widac ze zalezy im na kliencie, bravo !!!
ftlmm 2012-05-23 22:29   
ftlmm - Profil ftlmm
Pytanie na szybko: 3 złote tylko dla pasażerów OLT czy dla wszystkich? Super gdyby Szczecin też miał transport do centrum za kilka złotych :)
ftlmm 2012-05-23 15:27   
ftlmm - Profil ftlmm
Super!
gosc_0d9e3 2012-05-22 20:51   
gosc_0d9e3 - Profil gosc_0d9e3
ta 3 złote za bilet na autobus 50 zł za samolot normalnie cuda nie dziwie sie ze maja duze obłożenie?Otworzyli by z warszawy trase szczytno-szymany na ryby bym poleciał
kalacumbrion 2012-05-22 16:17   
kalacumbrion - Profil kalacumbrion
Teraz mogą się spóźniać do 24, bo przynajmniej dowiozą pasażerów do Gdańska własnym autobusem i pasażer będzie mniej przeklinał pod nosem :).
piotrek737 2012-05-22 12:30   
piotrek737 - Profil piotrek737
kasjanek: Czasem się nie da, ale nieco tajemniczo napisałem ;) gosc_5418a: Dokładnie ;) Enter wystartował z KTW i leciał na FL250, ale z racji tego, że rejs był nieprzyjemny (sporo turbulencji) plus duże spalanie paliwa to załoga postanowiła jednak wrócić do KTW.
gosc_5418a 2012-05-22 08:37   
gosc_5418a - Profil gosc_5418a
MEL - minimum Equipment Listy - Na jednym kompresorze/klimatyzatorze ?. Enter tak latał nisko kiedyś :) Pamiętacie ?
usuniety 2012-05-22 07:05   
usuniety - Profil usuniety
"zmelowaną jedną paczkę" a po polsku dla laików?
piotrek737 2012-05-22 00:50   
piotrek737 - Profil piotrek737
No cóż nie tak od razu teraz, ale wszystko w swoim czasie będzie wyjaśnione ;) Jak wiesz o co chodzi to samolot miał zmelowaną jedną paczkę czyli de facto nie powinien lecieć wyżej niż FL250, a dalej to się już potoczyło wszystko z górki.
gosc_7ae72 2012-05-21 23:30   
gosc_7ae72 - Profil gosc_7ae72
piotrek737 - to może opowiedz nam wszystkim co tak na prawdę się stało w Sofii !! :)
4tech 2012-05-21 17:37   
4tech - Profil 4tech
gościu_964d4, KNF wydała ostrzeżenie odnośnie AG chyba z rok temu ( albo prawie rok temu) od tego czasu nic się nie zmieniło ani w sposobie działania AG ani w podejściu KNF. Z jednej strony jest to o tyle dziwne że w podobnych przypadkach KNF szła dalej i podejmowała działania zmierzające do ukrucenia tego typu działalności a z drugiej zaś strony w obecnym kształcie prawnym KNF ma ograniczone pole manewru gdyż zakazując AG działalności misiałaby zrobić to samo w stosunku do innych podobnych firm i firemek działających w PL. Co do OLT chociaż nie "pałam do nich wielką miłością" i jestem w dalszym ciągu sceptycznie nastawiony co do powodzenia części tras to jedno trzeba im przyznać, zagoniki w kozi róg LO i ELO pokazując w jaki prosty sposób można zdobyć rynek lotniczy w PL.
gosc_964d4 2012-05-21 16:54   
gosc_964d4 - Profil gosc_964d4
Komisja Nadzoru Finansowego wydała ostrzeżenie w związku z działalnością Amber Gold. Nie chodzi tu zatem o kilka artykułów w prasie (jak to napisał Kasjanek), a o ostrzeżenie najważniejszego urzędu. Przecież gigantyczne odsetki (16,5%) trzeba będzie przecież wypłacić. Z czego? Przecież założenie OLT Express jest takie, że przez pierwsze trzy lata będą straty. To jakie zyski są planowane na kolejne lata, żeby być wypłacalnym?
gosc_57339 2012-05-21 16:31   
gosc_57339 - Profil gosc_57339
Ja niestety mam negatywne mega negatywne doświadczenia z firmą OLT niestety , w procesie reklamacyjnym pasazer jest traktowany jak g..... , co do ich działalności nie oceniam bo z nimi już nie polecę nigdy , wydaje mi się że długo nie poletają - za 50 , 99 , 149 ... bo to koszta opłat lotniskowych , jak narazie czytamy sponsorowane teksty tylko , latają 1,5 miesiąca a już są oceny podsumowanie , jak narazie media są łase na ich kasę bo wykupują reklamy i bedzie dobrze , połowa artykułów w mediach polskich jest pisana pod nich od wyborczej zaczynając .... na razie rządzi kasa nic więcej kiedyś w worku zabraknie na dokładanie wspomnicie moje słowa
piotrek737 2012-05-21 15:12   
piotrek737 - Profil piotrek737
@gosc_a2801: Może Ty też się licz ze słowami jak tak innych rugasz ;) A i kwestie reklam pozostaw portalowi i OLT Express. Nie Twój interes kto i gdzie się reklamuje, a komentarze no cóż każdy chyba może napisać to co uważa poza tym co to znaczy bardziej wyważone? Że pewne kwestie są tematem tabu? No bez kitu w tym kraju się tak wszyscy nauczyli, aby nikogo nie urazić... A to jest nieco żałosne. @Kasjanek: Nie od dziś wiadomo, że sponsorem OLT jest firma, której działanie jest oparte na piramidzie finansowej ;) Ty uważasz, że wszystko jest pięknie, a ja już tak nie uważam gdyż rozmawiałem z ludźmi z branży plus z kilkoma firmami leasingowymi więc cóż kolorowo nie jest, a jeszcze parę takich akcji jak w Sofii i odlecą bo niestety media i linia nie powiedziały co się tak naprawdę stało.
gosc_a2801 2012-05-21 14:55   
gosc_a2801 - Profil gosc_a2801
Kasjanek: Co się dzieje z forum? Zapytaj właściciela firmy, która je prowadzi. Jakoś tu najwięcej rąbania na OLT, na innych forach opinie są dużo bardziej wyważone. Na miejscu OLT wycofałbym swoje reklamy z p.com. Normalni starzy użytkownicy/redaktorzy (jak Aynis niżej) piszą normalne komentarze, a rąbankę to tylko "goście". Niech się podpiszą.
usuniety 2012-05-21 14:41   
usuniety - Profil usuniety
Co się dzieje z forum? Jakby OLT chcieli wyprać milionową kasę, wystarczyłoby że by otworzyli trasy za ceny zaporowe, wozili powietrze, nie martwili się za bardzo pasażerami których byłaby garstka, nie rozwijaliby floty tak jak to robią, nie kupowaliby innych linii skazując je na stracenie, nie bawiliby się w jakieś autobusy ani wypożyczalnie aut, bo kasę możnaby stracić z o wiele mniejszym wysiłkiem bez takiego szumu jaki zrobili w Polsce. oczywiście zaraz jasnowidze wiedzący najlepiej się odezwą, dla mnie jest to bardzo odważny projekt, który ma szansę za kilka lat się zwrócić o ile starczy kasy na inwestowanie. Jak ktoś nie chce latać bo mu się Amber Gold nie podoba na podstawie kilku artykułów prasowych to niech sobie lata w te i z powrotem LOTem przez Warszawkę i zbiera mile hehe
usuniety 2012-05-21 14:39   
usuniety - Profil usuniety
usuniety 2012-05-21 14:33   
usuniety - Profil usuniety
Coś się nie wysłało... A co mnie obchodzą lokaty 16,5%? LOT działa poniżej rentowności od lat, wiele linii zaczynało od strat i są obecne na rynku, a OLT nie wolno? Jakoś LOT nie otwiera tras autobusowych (o ile mi wiadomo), ani nie rozkręca rynku w żaden inny sposób (chyba że pojedyncze akcje przyciągające kilkuset nowych pax i tyle). Więc za co kocham OLT? Za to, czego nie robi LOT.
usuniety 2012-05-21 14:30   
usuniety - Profil usuniety
gosc_9984e 2012-05-21 14:11   
gosc_9984e - Profil gosc_9984e
A za co kochasz OLT? Za wydmuszkę finansową? Firma która oferuje lokaty oprocentowane w skali roku na 16,5% musi być na równi pochyłej. Nie ma innej opcji.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy