Plany dla Poznania

Plany dla Poznania Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Poznaniu prezes linii lotniczej Wizz Air József Váradi zapowiedział uruchomienie od nowego roku czterech kolejnych tras z Poznania. Váradi dodał, że chodzi o kierunki, na których Wizz Air operuje z Warszawy i Katowic. Najbardziej prawdopodobnymi kierunkami są: Paryż, Rzym, Frankfurt-Hahn, Liverpool. Váradi chce, by w...
19/09/2005 20:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
roberto 2005-09-27 11:50   
roberto - Profil roberto
Moze sie Katwicki rynek nasycil z lekka. Ja licze troche ze samoloty te przejda na trasy z innych polskich miast. I mysle glownie o bardzo zaniedbanym Poznaniu, o ktorym wiekszosc przewoznikow zapomina zakladajac ze latwo dojechac do wawy, a potencjal jest duzy. Mysle ze Rzeszow tez bedzie hitem ryana.
chris 2005-09-27 11:11   
chris - Profil chris
A banner reklamujacy nowe polaczenie Katowice - Amsterdam caly czas blyska na ich stronie ... nie panuja nad firma najwidoczniej.
chris 2005-09-27 11:08   
chris - Profil chris
Nieladnie sie Wizz zachowuje. Kiepskie maja to planowanie nowych polaczen.
raf 2005-09-27 11:00   
raf - Profil raf
zlikwidowano tez 1 lot w tygodniu do Sztokholmu z Gdanska,i to pewne nie koniec niespodzianek!
gosc_Old 2005-09-27 10:59   
gosc_Old - Profil gosc_Old
nie sądze, by wycofali się z Katowic. Do Amsterdamu pewnie mieli tak mało rezerwacji, że się nie opłacało. Ale są chyba inne, tańsze i lepsze z marketingowego punktu widzenia metody badania rynku ?
gosc_Senat 2005-09-27 09:52   
gosc_Senat - Profil gosc_Senat
Wizz chyba bedzie sie pomalu wycofywal z Katowic. Nie wytrzymal konkurencji Krakowa.
chris 2005-09-27 09:35   
chris - Profil chris
Wizz zlikwidował także piątkowy lot z Katowic do Sztokholmu od października. Dzwonili do mnie i zmienili mi rezerwacje na dzień wcześniej.
tos 2005-09-27 01:42   
tos - Profil tos
Maxx, najbardziej denerwujace jest to, ze nie pierwszy raz zdarza sie taka sytuacja, bo Wizzair juz kilka razy odwolywal swoje loty po rozpoczeciu sprzedazy biletow. Pamietam, ze w podobny sposob kiedys wycofali sie z obslugi trasy KTW-BUD. Nie otrzymalem tez zadnej informacji o tym, ze skasowano moja rezerwacje. Co za blad, ze postawilem tym razem na Wizzair - tylko dlatego, ze bardziej mi odpowiadaly ich godziny wylotow. Moglem wybrac Sky Europe gdy mieli jeszcze tanie bilety. Teraz bilet powrotny w Sky Europe w terminie ktory mnie interesuje kosztuje 251 euro. W Locie 281 euro. Chyba zdecyduje sie na Embraera 170 w Locie.
maxx 2005-09-27 01:08   
maxx - Profil maxx
No faktycznie... Żeby znowu nie skończył tak GDN-NYO (chociaż mi ta Szwecja do szczęścia zupełnie zbędna). Dlaczego nie latają tam, gdzie faktycznie są rezerwacje przesiadkowe innych przewoźników? Należy wziąć pracownika z check-inu na wódkę i od razu wyśpiewa, że z GDN nie ma dolotów na Szwecję, za to są do Hiszpanii, Rzymu itd. Pewnie to samo z KTW. No a później się mówi, że Polacy latają tylko do roboty do Londynu.
tos 2005-09-27 01:00   
tos - Profil tos
Odwolano loty WizzAir z Katowic do Amsterdamu?
Komentarz nie dotyczy polaczen z Poznania, ale to wazna informacja dotyczaca Wizzair.
Wlasnie sprawdzalem swoja rezerwacje na lot z Amsterdamu do Katowic i z powrotem (okres swiateczny) i okazuje sie ze... zniknela. Czy oznacza to, ze WizzAir wycofal sie z obslugiwania trasy KTW-AMS? Nie otrzymalem zadnego meila o tym, ze moja rezerwacja zostala skasowana, nie ma takze zadnych informacji o odwolaniu lotow na stronie internetowej. Ale probujac rezerowac bilet na tej trasie otrzymuje informacje "Przepraszamy. Nie ma dostępnych odlotów na trasie pomiędzy
Pn, 12 Grudzień 05 i Nd, 18 Grudzień 05". Dostepne sa jednak bilety z Amsterdamu do Budapesztu, a to rowniez nowy kierunek. Szkoda, ze Wizzair sie wycofal z AMS-KTW. Nie pierwszy raz zaskoczyl w ten sposob swoich klientow. Moze moglby jednak na przyszlosc zatrudnic odpowiednich fachowcow od marketingu, ktorzy sprawdza przed rozpoczeciem sprzedazy biletow, czy otwieranie polaczenia sie oplaca Nie pierwszy raz robia swoich klientow w balona. Sky Europe ma juz bardzo drogie bilety na okres swiateczny. Chyba sie zdecyduje na Lot - cena mniej wiecej taka sama jak w Sky Europe, a przynajmniej wiem, ze polece i dolece.
gosc_Camel 2005-09-21 19:19   
gosc_Camel - Profil gosc_Camel
Jeszcze potrzeba polaczen Poznania z Amsterdamem, Rzymem, Bruksela i Zurichem.
gosc_pozna 2005-09-21 18:54   
gosc_pozna - Profil gosc_pozna
No nareszcie ktos mysli o poznaniu.
gosc_Lenka 2005-09-20 21:16   
gosc_Lenka - Profil gosc_Lenka
A ja w Gdansku chetnie zobacze Grenoble.. ale to pewnie z racji potrzeb- potrzeb lotow tam i niezbyt wysokich cen tych lotow:)
gosc_Maxx 2005-09-20 20:09   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
Czekamy na Gdańsk. Zupełnie wystarczy, jeśli dorzucą na początek przynajmniej raz w tygodniu Rzym, Barcelonę/Gironę tudzież Paryż. Znudziły mi się przesiadki! No chociaż GDN-GRO i GDN-CIA, bo to moje kierunki i latam często, niestety z przesiadkami.
gosc_Camel 2005-09-20 17:27   
gosc_Camel - Profil gosc_Camel
Bomba! To mi sie podoba; w koncu Poznan budzi sie i bedzie mozna polecie tam i stamtad do Europy.
gosc_Wizzu 2005-09-20 16:37   
gosc_Wizzu - Profil gosc_Wizzu
O ile rzeczywiście potwierdzą się te informacje to stawiam na Paryż,Sztokholm,Rzym (czyli frekwencyjne pewniaki;) oraz Bruksela
gosc_W!ZZ 2005-09-20 15:12   
gosc_W!ZZ  - Profil gosc_W!ZZ
Hmmm! Extra! ALe nie wiem czy mozna tu mówić o jakichś najbardziej prawdopodobnych kierunkach? Szczerze wątpię w Liverpool! Jak dla mnie to dobrą destynacją byłby AMS do którego W!ZZ będzie latał z KTW!
raf 2005-09-20 12:13   
raf - Profil raf
czy linia lotnicza ktora ma na rynku groznego przeciwnika rayana powinna na pol roku do przodu opowiadac o swoich planach.wizz ma dziwna polityke.na konferncji zawsze maja duzo do powiedzenia a potem zupelnie inaczej wychodzi.
gosc_staro 2005-09-20 00:15   
gosc_staro - Profil gosc_staro
super!!!
ja chciałbym Paryż, Rzym, Mediolan i Barcelonę lub Ateny, ale pewnie dadzą Frankfurt i coś brytyjskiego;
również czekam na reakcję Ryana, jeżeli są rzeczywiście zainteresowani obecnością na Ławicy
pawel 2005-09-19 23:31   
pawel - Profil pawel
A jakie Wy 4 trasy obstawiacie? Ja stawiam, że będzie to Patyż, Sztockholm, Dortmund i Rzym
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy