Piętnaście lat Star Alliance

Piętnaście lat Star Alliance Star Alliance obchodzi dziś (14.5) piętnaste urodziny. Największy i najstarszy sojusz lotniczy, którego członkiem jest m.in. polski LOT, przygotował z tej okazji specjalny film promocyjny, a także zaprasza fanów na profilu w portalu Facebook do czatu z Markiem Schwabem, prezesem aliansu.Sojusz został założony w 1997 r. przez Air Canadę, Lufthansę, SAS, Thai Airways...
14/05/2012 11:27   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wroord 2012-05-15 14:49   
wroord - Profil wroord
skyteam - no nie wiem czy Sky Miles to taki atrakcyjny program naleze do Sky Miles, United Mileage Plus i AAdvantage. W Sky Miles od 5 lat probuje zuzyc mile na bilet bez powodzenia, a w Mileage Plus wlasnie za 35K mil dostalem nilet z ORD do TPE a w AA za 65K pierwsza klase z PVG do ORD. We wszystkich tych progrmach mile sa za dlugosc trasy, choc jak sie ma wyzszy status to daja premie.
skyteam 2012-05-15 12:14   
skyteam - Profil skyteam
w SKYMILES, ilosc mil dostaje w zaleznosci od dlugosci trasy jaka pokonam, nie wazne ile zaplace za bilet i to mi sie podoba :-)
mietek 2012-05-15 09:08   
mietek - Profil mietek
To ile dałeś za bilet gosciu? Ja za podróż WAW-LHR-LAX-HNL-LAX-LHR-WAW, ze stopoverem w LA, dostałem jakieś nędzne mile w tym dziwacznym programie AA, które nie wystarczyły na nic. Choć fakt, że mój bilet był tani, bo nie przekroczył 4 tys:)
gosc_6d891 2012-05-14 21:09   
gosc_6d891 - Profil gosc_6d891
oczywiście WAW-HNL-WAW operated by LO/LH/UA z przesiadka we FRA i LAX
gosc_a1f89 2012-05-14 21:08   
gosc_a1f89 - Profil gosc_a1f89
ja za jeden lot WAW-HNL-WAW w C dostałem status FTL wiec trudno nie jest
skyteam 2012-05-14 19:39   
skyteam - Profil skyteam
moze zle sie wyrazilem :-/ ja uzywam od kilku lat SKYMILES, i nie zamienil bym tego za zadne skarby na cos innego. Trzy lata temu wyrobilem sobie STAR ALLIANCE MILES PROGRAM, i latam na trasie JFK-WAW-JFK dwa lub trzy razy w roku, i po szesciu lotach na tej trasie uzbieralem ilosc mil wystarczajaca na 2 noclegi w hotelu np. w Warszawie. Dlatego zamknalem to i nie latam liniami nalezacymi do STAR ALLIANCE. Za kazdym razem musze latac do Polski AF, KLM, lub CSA, i wyobrazcie sobie ze za dwa loty na trasie JFK-WAW, mam darmowy bilet po calych USA :-) Oczywiscie uzywam za friko z Business lounge tez :-)
japko69 2012-05-14 13:15   
japko69 - Profil japko69
skyteam - mozesz uzasadnic? Ja nie odbieram tego jako oszustwo. Dziala tak, jak w regulaminie. Lece - dostaje - wydaje. Co najmniej dwa razy do roku latam z zona i synem gdzies do europy calkowicie za darmo (podatki tez oplacam milami) - gdzie tu oszustwo?
gosc_8b857 2012-05-14 13:14   
gosc_8b857 - Profil gosc_8b857
a ja jestem zadowolony. mam FTL i latam z dwoma ciężkimi walizkami, korzystam z business lounge'ów i jest to dla mnie duże ułatwienie w podróżowaniu. pozdrawiam wiecznie niezadowolonych!
pszn 2012-05-14 13:08   
pszn - Profil pszn
nie "oszustwo" tylko "hłyt" marketingowy;-) tak działają wszystkie programy lojalnościowe, od których ja trzymam się z daleka;]
skyteam 2012-05-14 12:48   
skyteam - Profil skyteam
zbieranie mili w Star Alliance to nic innego jak oszustwo :-(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy