Współpraca LOT i Jet Blue Airways

Współpraca LOT i Jet Blue Airways LOT oraz Jet Blue Airways nawiązały współpracę w zakresie połączeń międzyliniowych, umożliwiających pasażerom obu tych linii bezproblemowe dokonywanie rezerwacji biletów na loty obsługiwane przez warszawskie Lotnisko Chopina, hub LOT-u oraz port lotniczy im. Johna F. Kennedy’ego w Nowym Jorku, macierzyste lotnisko JetBlue. Nowa umowa oferuje  wiele połączeń między...
04/04/2012 14:13   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mietek 2012-04-11 09:06   
mietek - Profil mietek
Bardzo dobra umowa dla LO, może dzięki temu więcej paxów zgarną na swoje loty z JFK. Ale z drugiej strony gdyby teraz chcieli latać tylko na jedno lotnisko w rejonie NYC to mieliby by problem...EWR - hub stara, JFK - hub jetblue.
jezusmaria 2012-04-05 09:15   
jezusmaria - Profil jezusmaria
Nareszcie jakieś ciekawe wieści z LOTu. JetBlue to jedyny czterogwiazdkowy przewoźnik amerykański wg skytrax i najwyżej oceniany. Wiadomo kiedy będzie można rezerwować?
gosc_6c9d3 2012-04-04 23:53   
gosc_6c9d3 - Profil gosc_6c9d3
JetBlue należy w części do Lufthansy, zreszta LH ma taką samą umowę już od ponad 2 lat, o sobie niezle z tym radzi. A JetBlue jest jedna z najlepszych linii amerykańskich, wystarczy poczytać opinie.
gosc_5204d 2012-04-04 21:30   
gosc_5204d - Profil gosc_5204d
od kiedy jetblue to renomowana marka...?
bsz 2012-04-04 18:42   
bsz - Profil bsz
Ja z nimi leciałem w styczniu: bardzo przyjemna linia. Miły serwis, dużo miejsca na nogi i ciekawe niebieskie chipsy. Czy można u nich zbierać mile M&M?
usuniety 2012-04-04 15:51   
usuniety - Profil usuniety
madej, wroord: Nigdy z nimi nie leciałem, ale zawsze to 4* w skytraxie, LOT ma oczko niżej jak też większość amerykańskiej konkurencji JetBlue... Więc skąd znów takie marudzenie?
wroord 2012-04-04 15:27   
wroord - Profil wroord
Madej - na dobra sprawe to LOT tez nic nie ma wspolnego z wysoka jakoscia obslugi, szczegolnie na transatlantykach, wiec jest to tylko wyrazane w konwencji dobrej dyplomacji. JetBlue kiedys byl gwiazda na rynku amerykanskim, ale po tym jak trzymali pasazerow na plycie postojowej przez kilka godzin. Potem byl steward, ktory pobil pasazera a tydzien temu kapitan ktory dostal szaly i pasazerowie musieli go obezwladnic.
madej 2012-04-04 15:22   
madej - Profil madej
Kurcze ucieło mi poprzedni komenatarz więc napisze bez cytowania. JetBlue nie ma nic wspólnego z wysokiej jakości obsługa więc po co ich dyrektor ds. współpracy z liniami lotniczymi opowiada takie farmazony to nie wiem.
madej 2012-04-04 15:20   
madej - Profil madej
"JetBlue i Polskie Linie Lotnicze LOT mają ze sobą wiele wspólnego
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy