Kolejna katastrofa samolotu

Kolejna katastrofa samolotu (Polska Agencja Prasowa, 13:00) Według najnowszych informacji policji, 15 pasażerów przeżyło katastrofę. Potwierdzają się doniesienia o ok. 30 osobach, które zginęły na ziemi. W sumie zginęło ponad 130 ludzi. Pierwsza sekretarz ambasady RP w Dżakarcie Maria Łukaszuk powiedziała, że wśród ofiar katastrofy nie ma żadnych Polaków. Ambasada otrzymała już listę wszystkich...
05/09/2005 08:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
fanatyk 2005-09-06 14:36   
fanatyk - Profil fanatyk
Kolejne niebezpieczne linie lotnicze do mojej listy: Turkmenistan Airlines, AeroPeru, Victoria Air, AER de Mozambiqe, Phucket Airlines i Air Memphis. Czy ktoś leciał liniami Nouvelair, Tunisair, AMC Aviation lub Lte ?
krisg 2005-09-06 12:59   
krisg - Profil krisg
gosc_fanatyk: faktycznie, firma musi być bardzo mało znana, skoro jesteś jedyny, który o niej słyszał. Nazwa sugeruje, że chodzi o firmę z Korei Południowej (aczkolwiek po angielsku nie pisze się Corea tylko Korea). Tak się jednak składa, że z pewnych powodów wiem co nieco o tamtejszym rynku. Tam lata czterech przewoźników, z których się żaden tak nie nazywa, ani się tak nie tłumaczy. Żebyś na przyszłość wiedział, są to: Korean Air, Asiana, Jeju Air (low cost), Hansung Air (low cost), który dysponuje dwoma ATR72 i zaczął latać tydzień czy dwa temu.
gosc_A320 2005-09-05 23:38   
gosc_A320 - Profil gosc_A320
dodałbym do czarnej listy hiszpańskie LTE... strach się bać
krisg 2005-09-05 23:27   
krisg - Profil krisg
gosc_fanatyk: Czy to południowo koreańska firma? Gdzie latają jej samoloty?
humbak 2005-09-05 21:03   
humbak - Profil humbak
fanatyk, nawet jak jest gościem tutaj, mogłby wyrażać się bardziej konkretnie...
gosc_fanat 2005-09-05 18:52   
gosc_fanat - Profil gosc_fanat
KrisG, nic dziwnego że nie słyszałeś o linii South Corean-na tej liście figurują niebezpieczne, mało znane linie.
krisg 2005-09-05 18:11   
krisg - Profil krisg
To było pytanie do gosc_fanatyk.
krisg 2005-09-05 18:08   
krisg - Profil krisg
Hmmm, co to za linia South Corean? Nigdy o takiej nie słyszałem...
usuniety 2005-09-05 16:38   
usuniety - Profil usuniety
kolejna 6 już katastrofa ... przygnębiające ... a co do listy fanatyka napewno linia Mandala zaczeła figurować po tej katastrofie
gosc_fanat 2005-09-05 16:19   
gosc_fanat - Profil gosc_fanat
templar, pewnie nawet nie przeczytałeś tego co napisałem :p ta lista powstała dzisiaj rano więc linie Mandala od dzisiaj są na niej. Skoro masz wątpliwości co do listy to zrób lepszą, ekspercie :p Poza tym nie widze nic dziwnego w tym że umieściłem tam linie Air Malta.
templar 2005-09-05 15:55   
templar - Profil templar
drogi gościu-fanatyku. szczerze wątpię, żebyś miał cokolwiek do powiedzenia na temat linii, o których łaskawie jednak się wypowiedziałeś. a najbardziej rozbawiła mnie obecność w tym gronie linii Air Malta!! poza tym - czy jeszcze wczoraj Mandala figurowała na tej liście?
gosc_fanat 2005-09-05 14:36   
gosc_fanat - Profil gosc_fanat
UWAGA nieoficjalna moja czarna lista linii lotniczych: Mandala, Air Saint Thomas, Star Air, South Corean, TunInter, Central Afraica Airways, West Caribbean, Flash Air, Helios Airways, Air Malta, Sudan Airways, Marsland Aviation, Midwest i Kolavia.
Może ktoś coś ma do powiedzenia na temat innych lini lotniczych
gosc_dunka 2005-09-05 09:25   
gosc_dunka - Profil gosc_dunka
nadawał się dobre ! , widocznie zywot tego samolotu skonczyl sie juz wczesniej - ale zysk wazniejszy
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy