Wrocław: Nowy terminal od niedzieli

Wrocław: Nowy terminal od niedzieli Od 11 marca pasażerowie podróżujący z wrocławskiego lotniska będą korzystać z nowego terminalu, który mieści się przy ul. Granicznej 190. Od tego dnia stary Terminal będzie niedostępny. Pasażerowie odlatujący 11 marca lub później mogą korzystać z parkingu przy terminalu. Pasażerowie lądujący we Wrocławiu 11 marca lub później, którzy pozostawili pojazdy na parkingu przy...
07/03/2012 23:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dziadeklata 2012-03-27 00:36   
dziadeklata - Profil dziadeklata
A swoją drogą-nocny powrót z lotniska do dworca PKP/ PKS to żenada....przynajmniej linią 406(OSTATNIM KURSEM DZIENNYM O GODZ.23.06)-ten autobus powinien kończyć trasę pomiędzy dworcami PKP I PKS na ulicy Suchej...a nie na ul.Dworcowej(teraz w czasie remontu)-tragiczna choć do przeżycia niedogodność!!!!
dziadeklata 2012-03-27 00:27   
dziadeklata - Profil dziadeklata
andrzejtoulon dwa bankomaty to nie tysiace....ja znalazłem ten jeden PKO BP( i taka wiedzę posiadała pani w informacji)sam przyznaj że dwa-trzy bankomaty to minimum- ten jeden moze się zepsuc,......
andrzejtoulon 2012-03-26 23:02   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Alez prosze :) jezeli moglem w czyms pomoc to bardzo sie ciesze...
gosc_18ffb 2012-03-26 18:21   
gosc_18ffb - Profil gosc_18ffb
andrzejloulon: dziekuje za odpowiedz
andrzejtoulon 2012-03-23 00:41   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
dziadeklata osobiscie nie widze potrzeby zakladania tysiaca bankomatow na lotnisku, korzystam z nich tylko po przylocie w przypadku jezeli potrzebuje minimum gotowki na taksowke albo autobus a przy odlocie mozna sie przeciez zaopatrzyc w nia gdziekolwiek indziej nie wiem czy dotyczy to rowniez polskich kart bankowych ale korzystajac z zagranicznych ta usluga jest bardzo droga w porownaniu z bankomatami w miescie , podobnie jezeli chodzi o kantory, no moze przydalyby sie 2 w razie ogromnej kolejki przed jednym ale takich nigdy nie spotkalem .
andrzejtoulon 2012-03-23 00:23   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
gosc3c4do Ostatnio lecialem z Wroclawia do Nicei przez Monachium na 2 roznych rezerwacjach i bardzo uprzejmy pan przy odprawie sam sie zapytal czy lece gdzies dalej i nadal mi bagaz do samej Nicei, rowniez lecialem Lotem i Lufthansa, wiec mysle ze to mozliwe , nie wiem tylko czy zalezy wylacznie od pracownikow lotniska, we Wroclawiu zawsze spotykalem sie z mila obsluga.
dziadeklata 2012-03-23 00:00   
dziadeklata - Profil dziadeklata
Dziękuję-dotarłem na lotnisko taksówką w niedzielę z pod dworca PKS ok.godz.14.30 na lotnisku ok.14.55 za 65 zł.Terminal ładny...mnie brakuje bankomatów(1 PKO BP)mnie nie usatysfakcjonował, miłe panie w informacji,odprawienie bagażu i mnie bez uwag krytycznych- wg mnie śmiesznie żenujące bylo oczekiwanie na autobus w tej śmiesznej klatce schodowej od rękawa na autobusy ale może się rozrusza obsługa(była niedziela i mecz Śląska Wroclaw).Ogólnie OK .Polecam.
gosc_3c4d0 2012-03-14 15:12   
gosc_3c4d0 - Profil gosc_3c4d0
mam pytanie z innej beczki: Czy lecąc z portu A do portu B Lufthansą a potem z portu B do C LOTem (dwie różne rezerwacje) mogę w porcie A nadac bagaż bezpośrednio do portu C? z góry dziękuję za odpowiedź.
dziadeklata 2012-03-12 19:06   
dziadeklata - Profil dziadeklata
Dzieki raz jeszcze za informacje od Was- na pewno będą pomocne....
gosc_d5ccb 2012-03-12 15:32   
gosc_d5ccb - Profil gosc_d5ccb
okolo 20 minut z rana bez korkow koszt okolo 40 PLN (po 6 rano taryfa I) natomiast calkiem rano;) okolo 5 okolo 60PLN.
Co do terminalu na plus fast track, przestrzen lounge i poczekalnie na minus na pewno nie dzialajace schody oraz bezsensowne wyjscie na taksowki: wychodzimy na ostatnia w kolejce a potem marsz ... bez dachu nad glowa

potrzeba jakiegos miesiaca na wykrycie co jest do poprawienia a potem bedzie lepiej... tak czy inaczej zupelnie inaczej na nowym terminalu
gosc_711cd 2012-03-12 15:24   
gosc_711cd - Profil gosc_711cd
Wszystko zalezy o jakiej porze dnia i co to za dzien, np dzisiaj rano z okolic o ktore pytasz to 20 minut i koszt 51pln (na godzine 6:30 bylem na lotnisku) stawka w taryfie 2 drozsza i wychodzi okolo 60-65PLN (np o 5 rano)
Co do terminala to plusem fast track, lounge calkiem praktyczny (duza ilosc gniazdek :)) ale schody nadal nie dzialaja...ogolnie wrazenie pozytywne mysle ze potrzeba z miesiac czasu zeby wykryc niedogodnosci i naniesc potem poprawki - np usytuowanie taksowek, po wyjsciu wychodzi sie na ostatnia...pozyjemy zobaczymy
sthiopa 2012-03-11 17:37   
sthiopa - Profil sthiopa
Nie jechałem taksówką na tej trasie, a czas przejazdu - myslę że ok 15-20 minut.
sthiopa 2012-03-11 17:36   
sthiopa - Profil sthiopa
Myślę że do starego czasu przejazdu trzeba dodać 2-3 minuty. Według rozkładu dotąd autobus przebywał całą trasę w 26 minut, czyli licz ok. pół godziny.
andrzejtoulon 2012-03-11 17:28   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Nie wiem bo nie jechalem autobusem, ale przypuszczam ze nie ma wielkiej roznicy ze starym, gdyz droga jest ta sama tylko na ostatnim rondzie skreca sie skrzyzowanie wczesniej , nowy terminal jest w linii prostej ze starym tylko kilka kilometrow dalej ....
dziadeklata 2012-03-11 17:13   
dziadeklata - Profil dziadeklata
Jaki jest czas jazdy autobusem(406) z Dworca PKS( w niedzielę) do nowego terminalu..ew. jaki jest koszt taksówki na tej trasie i czas jej przejazdu- za odpowiedzi dziękuje z góry.
andrzejtoulon 2012-03-11 17:06   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
I jeszcze sklep wolnoclowy jest nieczynny, jako nalogowy palacz musialem wyjsc i zrobic zapasy i odprawic sie ponownie :)
gosc_1c20c 2012-03-11 15:25   
gosc_1c20c - Profil gosc_1c20c
hi z MUC, za 1,5 godinki odlatuje do WRO´nie moge sie doczekac:)
andrzejtoulon 2012-03-11 15:07   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Terminal jest naprawdę ładny,właśnie przyleciałem do Monachium z Wrocławia,natomiast była mała awaria z prądem,schody ruchome na pierwsze piętro nie działały,w barze nie można było dostać paragonu,piwa zresztą też bo jeszcze ni dostali koncesji.Ale pomimo tych usterek jestem pod wrażeniem.
gosc_5539a 2012-03-11 14:14   
gosc_5539a - Profil gosc_5539a
ciekawe jak terminal... bo strona internetowa lotniska nie działa...
rafalpd 2012-03-10 14:27   
rafalpd - Profil rafalpd
no ja bede testowac 23 marca... nareszcie
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy