Promocja krajówek do końca kwietnia

Promocja krajówek do końca kwietnia Do 30 kwietnia można kupić bilety na rejsy LOT-em po Polsce w promocyjnej cenie od 79 zł. To odpowiedź na ofertę nowego przewoźnika OLT Express, który zapowiedział uruchomienie kilkunastu nowych połączeń krajowych w cenie 99 zł.Polski przewoźnik przedłużył promocję ze względu na duże zainteresowanie pasażerów ofertą oraz bardzo dobre wyniki sprzedaży biletów...
05/03/2012 11:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_9b3d1 2012-03-07 12:50   
gosc_9b3d1 - Profil gosc_9b3d1
Proszę bardzo.
zobacz link
katowiczan 2012-03-07 12:16   
katowiczan - Profil katowiczan
możesz rozwinąć temat?
gosc_a89b1 2012-03-07 11:32   
gosc_a89b1 - Profil gosc_a89b1
LOT już grozi sądem OLT za kampanię reklamową.
gosc_da5e3 2012-03-06 18:05   
gosc_da5e3 - Profil gosc_da5e3
krk-gdn
eurolot 300,-
olt expres 99,-
gosc_a7d6e 2012-03-06 16:26   
gosc_a7d6e - Profil gosc_a7d6e
wg. mnie mieli słabe obłożenie , mnóstwo rejsów podnajmowanymi samolotami i od stycznia mega wysokie ceny , ja leciałam 2 razy ale było 8,10,20,6 osób to max ... słaba sprzedaż i mega wysokie ceny od stycznia , co do nowej firmy oceńmy jak zaczną latać , jedyna uwaga to mało przyjemny call center nie mający pojęcia o co chodzi , odpowiadający formułkami wyuczonymi i w większośći na nie
spotter10 2012-03-06 14:36   
spotter10 - Profil spotter10
Dlaczego OLT Jetair zakończył wszystkie operacje? Proste -> uruchomił OLT Express. Zamyka się działalność jednej firmy i rozpoczyna drugiej. Moim zdaniem ruch całkiem ok, bo widzieli że poprzednio nie poszło im tak jak trzeba. Kampania była słaba. Teraz nie tylko mogą promować nową firmę, ale wzięli się za to dużo lepiej niż wcześniej. Czy im się uda - to się okaże. Ale pamiętaj, że na zainteresowanie danymi rejsami nie ma wpływu tylko i wyłącznie cena, ale również godzina rejsu oraz ile rejsów jest dziennie. OLT Jetair miał bardzo słabą siatkę połączeń. Obecny OLT Express ma ją bardzo dobrze rozbudowaną. Do tego bardzo widoczna i dobra kampania reklamowa i niskie ceny na początek. A to, czy się to okaże sukcesem czy nie - tzreba poczekać. Cały cza to powtarzam. Może się okazać sukcesem albo wielką klapą. Ale czas pokaże!
gosc_d0d59 2012-03-06 13:36   
gosc_d0d59 - Profil gosc_d0d59
Oltexpress nie wystartował a Wy już ferujecie wyroki że jest świetny , bo mają świetne ceny, polatają to ocenicie więc myślę dyskusja nie ma sensu. Tak samo zaczynał Oltjetair ( spółka córka ) wielkie promocje 49zł, bilbordy,reklamy, konkursy i wielki zachwyt i wpisy och ach, chyba to że nie wytrzymali zimy świadczy o tej firmie ... sprytnie wyszli z rynku pod nową nazwą i z krajówkami nazywając to " zmianą strategii " a tak naprawdę w/g mnie ponieśli totalną porażkę a o tym już nikt nie pamięta i nikt nie podsumował tego zupełnie, dlaczego zabraniacie wyrażać opinie skoro ktoś jest niezarejestrowany , każdy ma prawo do własnej opini i każdy ma różne doświaczenia ja bym był za dyskusją co spowodowało że Oltjetair zakończył wszystkie operacje zagraniczne z końcem bieżącego miesiąca ? napiszcie swoje opinie, skoro wypowiadacie się na temat to mam wrażenie że korzystaliście z ich usług ?
spotter10 2012-03-06 08:23   
spotter10 - Profil spotter10
A daj spokój z tymi goścmi. Powinna być zabklokowana możliwość komentowania przez osoby niezarejestrowane. Nie lubię gadać z anonimami. A co do samego LOT'u - może i dał promocję ale to jak już ktoś wspomniał, bardziej chwyt marketingowy żeby zachęcić ludzi do latania. Bo nawet, jeżeli ktoś znajdzie cenę za 140 w jedną stronę, to i tak się zastanowi żeby lecieć. W końcu szybciej i niewiele drożej niż fatalne pociągi. A OLT - zanim ich osądzimy, trzeba poczekać aż zaczną latać. Ja im kibicuję bo sam mam ochotę się wybrać na weekend do Wrocławia i Poznania a ceny mają świetne!
kuba-gda 2012-03-05 14:39   
kuba-gda - Profil kuba-gda
malkontenctwo (malkontent) postawa nacechowana ciągłym niezadowoleniem z życia, wynajdywaniem we wszystkim cech negatywnych. SKĄD TE GOSTKI SIE BIORĄ? SKĄD TE OPINIE: -sprzedaż idzie cienko, -przewożnik bez żadnego celu i w każdym innym wątku co drugi gość to same negatywy.
gosc_cdc79 2012-03-05 14:36   
gosc_cdc79 - Profil gosc_cdc79
Bujda i zwykły kreatywny marketing, przynajmniej do GDN. Chyba LOT na trasie WAW-GDN nie boi się konkurencji (dziwne że z równie obleganym Wrocławiem jest inaczej), bo po ogłoszeniu promocji taryf promocyjnych w dobrych godzinach jak na lekarstwo, zniknęły te, co były przed promocją, a im dalsza data tym gorzej. Dlatego kibicuje OLT, niech im się uda.
gosc_2e8b9 2012-03-05 14:30   
gosc_2e8b9 - Profil gosc_2e8b9
oni dużo mówią ! i ładnie zaczynają konkursy ..... bilety kiedyś za 49 zł ! jak wyszło padły im wszystkie destynacje zagraniczne z końcem sezonu zima 2012 , przecież 99 zł to w ich przypadku koszta samych opłat lotniskowych.... nie powstali by dokładać ? chyba.....
gosc_b6e04 2012-03-05 13:42   
gosc_b6e04 - Profil gosc_b6e04
przecież mówili że połowa miejsc w samolocie będzie sprzedawana po 99 zł przez pierwszy rok.
gosc_4b93a 2012-03-05 13:29   
gosc_4b93a - Profil gosc_4b93a
chyba OLTowi sprzedaż idzie cienko bo biletów z GDANSKA do KRAKOWA full za 99zł np. nawet w czasie EURO ..... jak zwykle masę zamieszania na początku i full reklamy ....jak skończył jetair , oltjetair ... mogą tworzyć co sezon nowe nazwy , dla mnie to przewożnik bez żadnego celu , najlepsze jest to że ludzie już wychwalają pod niebiosa OLTEXPRESS a on jeszcze nawet nie lata syndrom ceny 99 zł ..... polatają , zobaczymy
wojtek 2012-03-05 12:56   
wojtek - Profil wojtek
W przypadku trasy GDN-KRK Olt (zwłaszcza) i eurolot są póki co bezkonkurencyjni.
aynis 2012-03-05 12:51   
aynis - Profil aynis
No tych tanich biletów na trasi GDN-WAW-GDN nie ma zbyt wiele. Może jeszcze coś dorzucą. Mi udało się właśnie kupić za 61 PLN bilet z GDN do WAW.
kuba-gda 2012-03-05 12:49   
kuba-gda - Profil kuba-gda
Na trasie WAW-GDN (na osiem rejsów) tylko wyloty z GDN o 5:40 i powroty z WAW o 22:40 mają ceny poniżej 100,00 i to nie we wszystkie dni tygodnia (zawsze na te rejsy były najtańsze bilety). Dopiero w lipcu na niektóre rejsy oprócz wymienionym cena spada trochę poniżej 200,00. Jest to raczej czysty marketing.
gosc_39bbb 2012-03-05 12:42   
gosc_39bbb - Profil gosc_39bbb
Tak tylko to są połączenia do Warszawy a leciec z Poznania przez Warszawe do Krakowa to juz mało opłacalne!
gosc_7b90b 2012-03-05 12:11   
gosc_7b90b - Profil gosc_7b90b
zaczyna sie wojna ...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy