Sprostowanie Życia Warszawy

Sprostowanie Życia Warszawy W związku z artykułem, który pojawił się 20 -21.08 br. w Życiu Warszawy, Pan Marcin Hadaj, autor tego artykułu, opublikował dzisiaj oświadczenie, w którym przeprasza SkyEurope i przyznaje, iż informacje zawarte w tekście były niesprawdzone i nieprawdziwe. Poniżej prezentujemy treść sprostowania: Paweł Cybulak
24/08/2005 14:56   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miki8 2005-09-02 10:48   
miki8 - Profil miki8
***
miki8 2005-08-28 10:42   
miki8 - Profil miki8
*** Komentarz moderatora: Ban!
gosc_Kerio 2005-08-27 22:08   
gosc_Kerio - Profil gosc_Kerio
do miki8: czy w Chojnica to uczą pisać poprawnie po polsku?
miki8 2005-08-27 20:37   
miki8 - Profil miki8
sky europe to jest głupa linia nielubie tej lini to jest * Komentarz moderatora: Nie dość, że trzeba miec coś do powiedzenia, to jeszcze trzeba umieć to powiedzieć (lub napisać). Czy Pan Michał Kloska z Chojnic wie, że zasady ortografii stosuje się również w wyrazach uznanych powszechnie za wulgaryzmy?
gosc_Maxx 2005-08-26 12:23   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
Ale nie rozumiem po co SkyEurope takie miałkie sprostowanie wrzuca na swoją stronę. ŻW ma nakład może z 20 tysięcy i przeciętny klient pewnie nawet tego nie zauważył. Ale teraz już tak ;-)
gosc_migue 2005-08-25 17:36   
gosc_migue - Profil gosc_migue
Życie Warszawy ma najwięcej sprostowań z polskich gazet. Na pierwszej stronie w każdym numerze są kłamliwe i niesprawdzone informacje, jak np. ze Sky Europe i Cimoszewiczem ostatnio. Znajomi dziennikarze z Życia Warszawy powiedzieli mi, ze mają taki przykaz, aby pisać sensacje, nawet jeśli ch nie sprawdzą... Po prostu gazeta ma się sprzedawać...
gosc_hej 2005-08-25 09:52   
gosc_hej - Profil gosc_hej
Powinni tego kolesia co to napisal zaskarzyc
chris 2005-08-24 22:43   
chris - Profil chris
Tak to normalne , tylko kolejnosc nie jest normalna. Ogloszenie o kupnie nowej floty z przed jakiegos czasu nalezy uznac za dzielenie skory niedzwiedzia ktory hasa sobie po lesie i jeszcze nawet nie slyszal o takim mysliwym jak Sky .. ;)
marqoos_pl 2005-08-24 22:23   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ale to chyba normalne, że szukają pieniędzy, bo niewiele jest firm (szczególnie młodych), które mają w nadmiarze pieniędzy... Jeżeli planują inwestować (a takie plany są), to muszą te pieniądze gdzieś znaleźć... Czy to będzie giełda, czy banki z ich kredytami, to już wybór zarządu Sky'a. Ja mam nadzieję, że żadnych większych problemów finansowych nie będą mieli i będzie można spokojnie w ciągu najbliższych kilku lat podróżować po Europie...
gosc_ja 2005-08-24 19:37   
gosc_ja - Profil gosc_ja
uderz w stol a nozyce sie odezwa. skoro rzecznik stwierdzil, ze szukaja pieniedzy to cos jest na rzeczy.
1234kuba 2005-08-24 17:08   
1234kuba - Profil 1234kuba
Jak bum cyk cyk nie polecialem Sky tylko dlatego, ze takie spekulacje sie pojawiaja, a Enrycze jeszcze potwierdza.
marqoos_pl 2005-08-24 16:56   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A co do rzecznika SkyEurope, to też jakaś średnio-udana partia, hehe.
gosc_hej 2005-08-24 16:35   
gosc_hej - Profil gosc_hej
zwolnic go z tej gazety
gosc_czeko 2005-08-24 16:30   
gosc_czeko - Profil gosc_czeko
dla oddalenia zlej slawy lub/i przyciagniecia nowych klientow moze sie pokusza na jeszcze jedna niespodziewana jesienno-zimowa "obnizke swoich najnizszych taryf"??? ZYSKAMY MY :-)
chris 2005-08-24 16:26   
chris - Profil chris
I tak będa myśleli ...
Eryk Kłopotowski, rzecznik Sky Europe mówi: To fakt, szukamy pieniędzy. Na razie je mamy, ale potrzebujemy inwestora. Niebawem zapadnie decyzja, czy będziemy wchodzić na giełdę, by pozyskać pieniądze, czy może zdecydujemy się na inne formy dofinansowania. Mamy nadzieję, że pozyskamy pieniądze.
Tak to średnio wiarygodny wizerunek firmy która zapowiada zakup floty nowych samolotów, a nie ma na nią jeszcze kasy ...
Póki co na miejscu Skya wymienił bym rzecznika bo to same ... kłopoty :)
marqoos_pl 2005-08-24 15:53   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ciekawe, ile dostał kasy od innych, konkurencyjnych linii... Takie sprostowanie na pewno nie wszystkich klientów zadowoli i wciąż będą myśleli, że Sky upada... Tak przypuszczałem, że może być po prostu jakaś dziennikarska plotka... Sky Europe się rozwija i życzę im wszystkiego najlepszego! (PS poproszę nowe kierunki z Krakowa)
1234kuba 2005-08-24 15:09   
1234kuba - Profil 1234kuba
Ciekawe czy Hadaj pokryje ich straty... pewnie liczone w milionach. Ja np. przestraszylem sie i jak by Hadaj nie przepraszal, to nigdy juz nie kupie biletu SkyEurope. Kupilem easyJeta.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy