Singapur: Podsumowanie zamówień

Singapur: Podsumowanie zamówień Niemal 350 nowych samolotów zamówiono podczas 3. salonu lotniczego Singapore Airshow w Singapurze. Od przeglądu zamówień rozpoczynamy nasz cykl podsumowań tej imprezy. Łącznie zamówiono 341 nowych maszyn o wartości około 32 mld dolarów. Wśród producentów samolotów komercyjnych wygrał Boeing. Ostateczny ranking ułożył się następująco: Boeing, Airbus, ATR, COMAC, Embraer...
19/02/2012 11:04   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pcharasz 2012-02-21 11:59   
pcharasz - Profil pcharasz
To chyba nie tylko problem Liona, inne linie w Indonezji mają podobny problem z płatnościami, oprócz Indonesia Air Asia, ale oni chyba kasują karty przez Malezję. Kiedyś chciałem kupić bilet w Sriwijaya Air i nie dało się, przez godzinę byłem na telefonie z panią z call centre aż w końcu wsiadłem w taksówkę i pojechałem do ich agenta gdzie na szczęście dało się zapłacić gotówką... z Lionem miałem podobny problem, znajomi musieli mi pożyczyć swoja kartę...
pcharasz 2012-02-21 10:58   
pcharasz - Profil pcharasz
A w sumie to chyba już jest 10. największym rynkiem lotniczym, czy jakoś tak. I 3. najszybciej rosnącym.
marqoos_pl 2012-02-21 10:58   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Żeby jeszcze Lion Air zaczął akceptować międzynarodowe karty kredytowe... Ale trzeba przyznać, że wygląda to wszystko imponująco.
pcharasz 2012-02-21 10:51   
pcharasz - Profil pcharasz
E tam, już niedługo Indonezja będzie jednym z największych lotniczych rynków na świecie. Potrzebują nowych maszyn ;)
olo 2012-02-21 10:34   
olo - Profil olo
czy ten lion czasem nie przesadza lekko..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy