Kraków Balice - fotoreportaż

Kraków Balice - fotoreportaż 4 sierpnia przedstawiciele redakcji portalu Pasazer.com w ramach akcji "Lądujemy w..." odwiedzili krakowskie lotnisko im. Jana Pawła II w Balicach. Poniżej przedstawiamy fotoreportaż, który ukazuje tajniki naszej wizyty w Krakowie. Ireneusz Dylczyk tuż po przyjeździe do Krakowa Po kilku chwilach odpoczynku zabraliśmy się do pracy. Zdjęcia z pierwszego tego...
17/08/2005 16:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Eeeen 2005-08-19 08:29   
gosc_Eeeen - Profil gosc_Eeeen
ludzie dajcie im spokoj, niech sobie chodza jak chca. Widocznie nie przeszkadza im to w kontaktach z portami skoro robia taka akcje i nikt ich za drzwi nie wyrzucil prawda? Nie zawsze "sprawdzone" metody kształtowania wizerunku sie sprawdzaja vide firma Pana Richarda Bransona ;) Moim zdaniem ważniejsze od ubrania i dobrego wygladu jest to co ktos mowi i jak mowi. Moim przewrotnym zdaniem: po pierwsze trzeba miec cos do powiedzenia, posiadac wiedzę, po drugie trzeba umiec ta wiedze sprzedac, byc komunikatywnym, operatywnym a dopiero pozniej trzeba do tego wygladac. Pozdro.
raf 2005-08-19 00:31   
raf - Profil raf
zgadzam sie,kazda dobra rada nie moze byc odbierana jak krytyka bo tutaj nikt nikogo nie atakuje. zgodze sie z charlesem ze nie powinniscie chodzic do prezesow portow w bluzach ,moze jakies koszule>?tylko mnie nie banujcie,bo szacunek za portal i wasza prace.pozdr
charles 2005-08-18 22:55   
charles - Profil charles
OK, jesli tak bedzie lepiej moge sie w ogole nie wypowiadac, bo widze ze kazda nawet najmniejsza sugestia i rada odbierana jest w formie ataku typu "ty". Mateuszu otóż chciałem Ci bardzo podziekować za troskę o moje problemy ale poradze sobie sam. Moj post mial na celu jedynie podzieleniem sie swoimi spostrzezeniami gdyz sam na codzien zajmuje sie kreowaniem wizerunku !
gosc_czeko 2005-08-18 21:21   
gosc_czeko - Profil gosc_czeko
mateusz, nie chodzi o to, ze sie czepiamy (pisze w imieniu wszystkich, ktorzy "osmielili sie" zamiescic podobne slowa, jak moje - ponizej), tylko o to, ze zyczliwe slowo kogos z boku moze skutecznie pomoc, co nie? :-) firmy doradzcze biora za to sporo forsy...
nadwrazliwy? nie bierz wszystkiego tak do siebie, jako krytyke. nie bedzie potrzebny ten obronczy ton. dzieki za zrozumienie.
mateusz 2005-08-18 21:09   
mateusz - Profil mateusz
Oj ludzie ludzie :/ czepiacie sie o wszystko.... nie odpowiada wam stroj to nie ogladajcie tych materialow. nikt wam nie nakazuje.... a ze redakcja jest w takim a nie innym stroju to tylko kwestia sytuacji radze zajac sie swoimi problemami a nie szukac ich innym bo z tego co wiem nikt jak na razie nie byl oburzony strojem redaktorow ;)
raf 2005-08-18 21:04   
raf - Profil raf
w krakowie jest strasznie ciasnooooo. caly czas sie o kogos ocierasz.europejsko:D
gosc_czeko 2005-08-18 20:22   
gosc_czeko - Profil gosc_czeko
rzeczywiscie, potwierdzam - stroj pracownikow jest jedna z wizytowek firmy, zob. np. stewardessy w samolotach lub panie z "was" w etiudzie... choc przyznam, ze dzinso-podobne uniformy na pokladzie sky europe troche mnie zaskoczyly... a moze to taki przedziwny chwyt reklamowy???
charles 2005-08-18 19:39   
charles - Profil charles
Mam jedno zastrzezenie do redakcji portalu. Nie chciałbym urazić, ale jestem dość cięty na tym punkcie, uważam, że podczas rozmów z takimi osobistościami jak dyrektor portu lotniczego powinien obowiązywać strój elegancki, to naprawde dodaje prestiżu ! POzdraiwam ! Komentarz moderatora: My również jesteśmy "cięci" na tym punkcie. Strój, w którym pracujemy przy realizacji materiału w dużej mierze dostosowany jest do warunków w jakich pracujemy. Proszę mi wierzyć, że wywiady w biurowcach to 1/10 czasu jaki poświęcamy realizacji tych materiałów. Osobiście uważam, że lepszym rozwiązaniem są dżinsy i wygodna bluza niż dobry garnitur, który można bardzo łatwo "wyświechtać" w trawie, samochodzie SOL, brodząc z aparatem w kałużach na płycie postojowej w strugach deszczu itp. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, drodzy użytkownicy, bluza i dżinsy nie są naszym strojem firmowym, ale pozwólcie, że to my będziemy decydować w co i na jaką okazję się ubieramy ok?
chris 2005-08-18 19:00   
chris - Profil chris
Tak jest jak piszesz.
Krakow ma najwiecej tanich linii lotniczch , ale nie umie wykorzystac tego potencjalu. Ilosc pasazerow odprawianych w Krakowie jest wieksza niz w Katowicach ale nie o tyle na ile mogla by wskazywac liczba linii tam operujacych. Katowice maja natomiast najwieksza dynamike przyrostu pasazerow. Jest to jednak takze zwiazane z niskimi statystykami w latach ubieglych.
gosc_jan 2005-08-18 18:02   
gosc_jan - Profil gosc_jan
to bylo w zeszlym roku. W tym Krakow wiedzie prym. W tym roku ruch w Katowicach wzrosnie tylko o okolo 50% z 660tys do ok 950tys. W Krakowie prawie 80% z 870tys do okolo 1.5-1.6mln
gosc_ matt 2005-08-18 15:52   
gosc_ matt - Profil gosc_ matt
Piszecie ze Balice sa najszybciej rozwijajacym sie portem w Polsce ..A Katowice - Pyrzowice sporo czytalem ze to wlasnie katowickie lotnisko rozwija sie najszybciej i to nie tylko w Polsce ale i w Europie w zeszlym roku wzrost przewozu pasazerskiego o 241% w stosunku do 2003 . Moze ktos to sprostowac?pozdrawiam
gosc_gosc_ 2005-08-18 15:27   
gosc_gosc_ - Profil gosc_gosc_
Lotnisko Balice nie jest najszybciej rozwijającym się portem lotnicznym w Polsce.
gosc_a 2005-08-17 18:53   
gosc_a - Profil gosc_a
fajne
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy